Nalezeno 4934 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 kvě 2026, 16:07
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Jelikož chodím do práce pěšky, tak z Ely je víkendové auto. 
- 13 kvě 2026, 13:58
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Ahoj Axeli. Ela má najeto cca 52 000. Nedostatky žádné a ani žádné závady. 😁
Akorát jsem si teď kupoval novou kameru. Využil jsem akce a koupil MIO MiVue J35 2.5K GPS WIFI.
Tuto kameru mi pomohla vybrat AI. Moc tomu nerozumím, takže jsem ji dal něco k porovnání a tohle z toho vzešlo.
Povodni Truecam ...
Akorát jsem si teď kupoval novou kameru. Využil jsem akce a koupil MIO MiVue J35 2.5K GPS WIFI.
Tuto kameru mi pomohla vybrat AI. Moc tomu nerozumím, takže jsem ji dal něco k porovnání a tohle z toho vzešlo.
Povodni Truecam ...
- 13 kvě 2026, 11:10
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Před měsícem opět proběhl servis v
ve Strakonicích. A opět super
jako vždy. Ikdyž bych mohl jezdit už dávno kamkoliv a servis
mám v místě bydliště, tak jezdím raději do Strakonic. Veliká spokojenost!
- 10 zář 2024, 10:37
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Tomu verim 
- 10 zář 2024, 03:37
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Předtím jsem měl 5 let obyčejné celopero. Teď mám pevnaka. Měl jsem z toho obavy. Jelikož jezdím 80% po cyklostezkach, tak volba padla na pevnaka. Ta přední vidlice dělaná přímo na elektrokola je super. Motor taky.
Ještě o 10Nm větší kroutak než Bosch. A je pravda, že ty největší kopce vyjíždím na ...
Ještě o 10Nm větší kroutak než Bosch. A je pravda, že ty největší kopce vyjíždím na ...
- 09 zář 2024, 21:09
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Bafang 510.. Uzavřený systém.. Takže jejich řídící jednotka, baterka 840 a motor 510. Systém pracuje na 48V.Mnojem lepší než 36V, kterých je většina
- 09 zář 2024, 11:46
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Jinak po cca 30 letech jízdy na normálním kole jsem si před týdnem pořídil elektrokolo. Jsem z toho nadšený. Ikdyž jsme z práce servanej, tak jedu kopec nekopec
Občas si pripomoc vypnu a jedu za své, občas si ji zapnu. Nádhera
Vzdoroval jsem ale dlouho 
- 09 zář 2024, 10:32
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Dnes proběhla další technická. Dle technika je auto jako nové. Pochválil nástřik spodku a nemám prý ani rez na kotoucich. Prý dělat s takovymi auty je radost. 
Za cca měsíc další serviska ve Strakonich

Za cca měsíc další serviska ve Strakonich
- 01 dub 2024, 19:00
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Ano ten zelený je s fosfatem. Je zelené barvy a je přímo pro korejská auta.Dava nebo dával se v prvovyrobe. Co se dává teď netuším.
Zalezi co tam máš teď a v tom i pokračoval a hlavně se držel doporučení výrobce
Zalezi co tam máš teď a v tom i pokračoval a hlavně se držel doporučení výrobce
- 01 dub 2024, 13:03
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Když jsem se o chladící kapaliny dříve zajímal, psal jsem dvěma výrobcům - Classic Oil a Agrimex. Ten první vyrábí i chladící kapaliny přímo do korejskych aut (zelená barva). Ten druhý už netuším.
Jelikož dávám modrou kapalinu od počátku a prvonapl byla nejspíše ta zelená, tak jsem se o to docela ...
Jelikož dávám modrou kapalinu od počátku a prvonapl byla nejspíše ta zelená, tak jsem se o to docela ...
- 01 bře 2024, 18:05
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
- 29 úno 2024, 15:44
- Fórum: Pokec
- Téma: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
- Odpovědi: 352
- Zobrazení: 42229
Re: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
Na Měšci vyšel test platebních karet při platbě v Eurech. Revolut je dobrej jen v té verzi Premium. A musíš taky dávat pozor, jestli platíš o víkendech.
- 29 úno 2024, 13:12
- Fórum: Pokec
- Téma: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
- Odpovědi: 352
- Zobrazení: 42229
Re: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
Já plánuji nakoupit ji jako investici třeba na 15-20 let. Ikdyž to si myslím. Budu rád za 10. :mrgreen:
Jinak Německo mám na nákupy 40 minut od baráku a tak jsem přemýšlel jakou kartu s nejlepšími kurzy v Eurech. Jelikož mám Creditas běžný účet (+spoření, termínovaný vklad), tak jsem založil i ...
Jinak Německo mám na nákupy 40 minut od baráku a tak jsem přemýšlel jakou kartu s nejlepšími kurzy v Eurech. Jelikož mám Creditas běžný účet (+spoření, termínovaný vklad), tak jsem založil i ...
- 28 úno 2024, 20:00
- Fórum: Pokec
- Téma: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
- Odpovědi: 352
- Zobrazení: 42229
Re: Šetříte, investujete, spoříte na důchod?
Co české akcie. Já koupil Monetu.. 
- 29 led 2024, 13:48
- Fórum: Vaše auta / Club cars
- Téma: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
- Odpovědi: 6037
- Zobrazení: 537104
Re: Alfovo Ela - Kladivo na Octavii :)
Tak to já vím.Jen když se dívám okolo, tak netuším, co bych si třeba eventuálně místo ní vybral...