Nalezeno 849 výsledků hledání

od i30mpact
10 čer 2026, 18:24
Fórum: Tucson III - Garanční prohlídky, servis
Téma: 2. garanční prohlídka
Odpovědi: 51
Zobrazení: 10541

Re: 2. garanční prohlídka


To nebyl autorizovany servis. Ale v autorizaku ti daji papirak a ty si muzes dat svuj lepsi samozrejme, no ne?


V autorizáku se hlavně napřed zeptají, jestli ho opravdu chceš měnit, když je na něm vidět že je čistý. Ty jim řekneš že ne, že sis ho nedávno měnil sám a jenom jsi jim to zapomněl ...
od i30mpact
02 čer 2026, 20:16
Fórum: i30 2016- Pokec
Téma: I 30 III FL-2
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2451

Re: I 30 III FL-2

Ah jasně, takže jsi tam byl kvůli tomu Playstationu? To se asi taky budu muset vypravit. :)
od i30mpact
20 kvě 2026, 21:53
Fórum: i30 2016- Ostatní
Téma: Jaké stěrače?
Odpovědi: 53
Zobrazení: 16389

Re: Jaké stěrače?

Boryš: Jestli jdeš až takhle do extrému, tak to bys mohl ještě při parkování občas stěrače ručně překlopit, aby ležely na druhé straně, než obvykle (to, co dělají auta koncernu VW automaticky, jak po vypnutí motoru cuknou stěračema). Pak se ti nebudou tolik jednostranně deformovat a taky jim to ...
od i30mpact
19 kvě 2026, 17:52
Fórum: i30 2016- Ostatní
Téma: Jaké stěrače?
Odpovědi: 53
Zobrazení: 16389

Re: Jaké stěrače?


Použil jsem bosh aeroEco. Po par měsicích mi začli stírat neuvěřitelně pomalu. Na videu to vypadá jak zpomalené záběry. Jel jsem tedy do servisu, že moturky jsou špatný a závěr servisu byl: "Stěrače špatný, dejte originály, mají silný přítlak, moturek je neutáhne ](*,) :lol: ".
Originály stírají ...
od i30mpact
18 kvě 2026, 18:44
Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
Téma: Vzduchový a pylový filtr
Odpovědi: 15
Zobrazení: 3244

Re: Vzduchový a pylový filtr

Vzduchový jsem bral tenhle: https://granex.cz/vzduchovy-filtr-hengst-filter-e1533l a kabinový ten, co tu byl asi milionkrát zmíněný - https://www.autodily-pema.cz/kabinovy-filtr-kamoka-6080111 (co jsem tak koukal, tak u těch kabinových filtrů jsou dva rozměry, "vyšší" a "nižší", tohle je ten "vyšší ...
od i30mpact
21 dub 2026, 20:47
Fórum: Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai
Téma: Zkušenosti s hyundai i30 III
Odpovědi: 22
Zobrazení: 1612

Re: Zkušenosti s hyundai i30 III

K4 má bohužel k 1.6 jenom automat se suchými spojkami, takže se k tomu člověk musí chovat s citem a stejně to pravděpodobně nebude mít rádo městský provoz. Možná vzít ten základ, tzn. litr s manuálem?


nebo pockej na dacia striker :-) vypada paradne, cena by mela zacinat na 600tis za mildhybrid ...
od i30mpact
14 dub 2026, 21:46
Fórum: i30 2016- Pokec
Téma: Nova generacia/facelift i30
Odpovědi: 298
Zobrazení: 53302

Re: Nova generacia/facelift i30

Maras píše: 11 dub 2026, 22:53 Nezapomeň na chladne počasí a zimni gumy,ta spotřeba může jít klidně o litr dolů.
No jo, jedno auto jel v březnu, druhé v červnu.
od i30mpact
10 dub 2026, 21:37
Fórum: i30 2016- Auta členů
Téma: Fry-ova i30-tka, 1,5T-GDI, MHEV, DCT, MY23
Odpovědi: 73
Zobrazení: 14563

Re: Fry-ova i30-tka, 1,5T-GDI, MHEV, DCT, MY23

Pri pomalom prejazde cez väčšie nerovnosti (vysoký retardér, vjazd na parkovisko a pod) sa ozývajú divné zvuky od podvozku.
Hlavně v zimě. Zajímalo by mě, co na to řeknou.
od i30mpact
10 dub 2026, 21:35
Fórum: i30 2016- Pokec
Téma: Nova generacia/facelift i30
Odpovědi: 298
Zobrazení: 53302

Re: Nova generacia/facelift i30

Jo, celkem to vychválil.

Co se týče spotřeby, tak tam ríká, že spotřeba na dálnici je identická, 6,3, to mi přijde jako super výsledek. S 1.5DPi mám průměr 6,2 a dynamicky to bude dost nesrovnatelný.

Navíc žádný MHEV, spojka-by-wire :), ale místo toho opravdová rezerva. To je paráda!
od i30mpact
09 dub 2026, 20:57
Fórum: KONA
Téma: Android Auto - Gemini
Odpovědi: 3
Zobrazení: 747

Re: Android Auto - Gemini

Na to rádio používáš jakou apku, Tune-in?

Když jsem to nedávno zkoušel to Spotify, tak to nedokázalo pustit.
od i30mpact
12 led 2026, 22:07
Fórum: Tucson III - Elektronika
Téma: nový akumulátor
Odpovědi: 13
Zobrazení: 1496

Re: nový akumulátor

https://www.bateriecepek.cz/dvojnasobna ... utobaterie

Dál tam pak má i článek o tom, jak vybrat novou baterii a spoustu poučných videí.
od i30mpact
09 lis 2025, 22:29
Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
Téma: Motor 1.5DPi
Odpovědi: 3995
Zobrazení: 615345

Re: Motor 1.5DPi

No já jsem taky zvědavej, navíc kromě zvěstí o kombíku K4 se objevujou ještě dohady o novém velkém kombíku Dacie. Takže potenciálně by se mohl člověk rozhodovat mezi třemi modely.
od i30mpact
16 srp 2025, 21:20
Fórum: Tucson III - Elektronika
Téma: Baterie
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3239

Re: Baterie

Pokud chceš investovat do nabíječky, tak kromě CTEKu existuje ještě DEFA, která má snad být i lepší. https://www.youtube.com/watch?v=HS2gdhdDsAY
od i30mpact
08 srp 2025, 21:28
Fórum: i30 2016- Interiér
Téma: Kabinovy filtr
Odpovědi: 38
Zobrazení: 10336

Re: Kabinovy filtr

Měl jsem Bosch, celá výška filtru je těch 21mm. edit: viz můj příspěvek výše.

A ano, u Kamoky se občas stane, že při výměně nějaký list spadne do ventilátoru a je to dost slyšet. Dá se vyndat buď rukou (pokud máš malé ruce) nebo vysavačem. Ale většinou ty listy zapadnou do filtru (mezi jednotlivé ...

Přejít na rozšířené vyhledávání