Nalezeno 849 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 čer 2026, 18:24
- Fórum: Tucson III - Garanční prohlídky, servis
- Téma: 2. garanční prohlídka
- Odpovědi: 51
- Zobrazení: 10541
Re: 2. garanční prohlídka
To nebyl autorizovany servis. Ale v autorizaku ti daji papirak a ty si muzes dat svuj lepsi samozrejme, no ne?
V autorizáku se hlavně napřed zeptají, jestli ho opravdu chceš měnit, když je na něm vidět že je čistý. Ty jim řekneš že ne, že sis ho nedávno měnil sám a jenom jsi jim to zapomněl ...
- 02 čer 2026, 20:16
- Fórum: i30 2016- Pokec
- Téma: I 30 III FL-2
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 2451
Re: I 30 III FL-2
Ah jasně, takže jsi tam byl kvůli tomu Playstationu? To se asi taky budu muset vypravit. 
- 20 kvě 2026, 21:53
- Fórum: i30 2016- Ostatní
- Téma: Jaké stěrače?
- Odpovědi: 53
- Zobrazení: 16389
Re: Jaké stěrače?
Boryš: Jestli jdeš až takhle do extrému, tak to bys mohl ještě při parkování občas stěrače ručně překlopit, aby ležely na druhé straně, než obvykle (to, co dělají auta koncernu VW automaticky, jak po vypnutí motoru cuknou stěračema). Pak se ti nebudou tolik jednostranně deformovat a taky jim to ...
- 19 kvě 2026, 17:52
- Fórum: i30 2016- Ostatní
- Téma: Jaké stěrače?
- Odpovědi: 53
- Zobrazení: 16389
Re: Jaké stěrače?
Použil jsem bosh aeroEco. Po par měsicích mi začli stírat neuvěřitelně pomalu. Na videu to vypadá jak zpomalené záběry. Jel jsem tedy do servisu, že moturky jsou špatný a závěr servisu byl: "Stěrače špatný, dejte originály, mají silný přítlak, moturek je neutáhne ](*,) :lol: ".
Originály stírají ...
- 18 kvě 2026, 18:44
- Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
- Téma: Vzduchový a pylový filtr
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 3244
Re: Vzduchový a pylový filtr
Vzduchový jsem bral tenhle: https://granex.cz/vzduchovy-filtr-hengst-filter-e1533l a kabinový ten, co tu byl asi milionkrát zmíněný - https://www.autodily-pema.cz/kabinovy-filtr-kamoka-6080111 (co jsem tak koukal, tak u těch kabinových filtrů jsou dva rozměry, "vyšší" a "nižší", tohle je ten "vyšší ...
- 21 dub 2026, 20:47
- Fórum: Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai
- Téma: Zkušenosti s hyundai i30 III
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 1612
Re: Zkušenosti s hyundai i30 III
K4 má bohužel k 1.6 jenom automat se suchými spojkami, takže se k tomu člověk musí chovat s citem a stejně to pravděpodobně nebude mít rádo městský provoz. Možná vzít ten základ, tzn. litr s manuálem?
nebo pockej na dacia striker :-) vypada paradne, cena by mela zacinat na 600tis za mildhybrid ...
nebo pockej na dacia striker :-) vypada paradne, cena by mela zacinat na 600tis za mildhybrid ...
- 14 dub 2026, 21:46
- Fórum: i30 2016- Pokec
- Téma: Nova generacia/facelift i30
- Odpovědi: 298
- Zobrazení: 53302
Re: Nova generacia/facelift i30
No jo, jedno auto jel v březnu, druhé v červnu.Maras píše: 11 dub 2026, 22:53 Nezapomeň na chladne počasí a zimni gumy,ta spotřeba může jít klidně o litr dolů.
- 10 dub 2026, 21:37
- Fórum: i30 2016- Auta členů
- Téma: Fry-ova i30-tka, 1,5T-GDI, MHEV, DCT, MY23
- Odpovědi: 73
- Zobrazení: 14563
Re: Fry-ova i30-tka, 1,5T-GDI, MHEV, DCT, MY23
Hlavně v zimě. Zajímalo by mě, co na to řeknou.Pri pomalom prejazde cez väčšie nerovnosti (vysoký retardér, vjazd na parkovisko a pod) sa ozývajú divné zvuky od podvozku.
- 10 dub 2026, 21:35
- Fórum: i30 2016- Pokec
- Téma: Nova generacia/facelift i30
- Odpovědi: 298
- Zobrazení: 53302
Re: Nova generacia/facelift i30
Jo, celkem to vychválil.
Co se týče spotřeby, tak tam ríká, že spotřeba na dálnici je identická, 6,3, to mi přijde jako super výsledek. S 1.5DPi mám průměr 6,2 a dynamicky to bude dost nesrovnatelný.
Navíc žádný MHEV, spojka-by-wire
, ale místo toho opravdová rezerva. To je paráda!
Co se týče spotřeby, tak tam ríká, že spotřeba na dálnici je identická, 6,3, to mi přijde jako super výsledek. S 1.5DPi mám průměr 6,2 a dynamicky to bude dost nesrovnatelný.
Navíc žádný MHEV, spojka-by-wire
- 09 dub 2026, 20:57
- Fórum: KONA
- Téma: Android Auto - Gemini
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 747
Re: Android Auto - Gemini
Na to rádio používáš jakou apku, Tune-in?
Když jsem to nedávno zkoušel to Spotify, tak to nedokázalo pustit.
Když jsem to nedávno zkoušel to Spotify, tak to nedokázalo pustit.
- 16 bře 2026, 21:14
- Fórum: i30 2016- Elektronika
- Téma: Silikagel do predných reflektorov
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 683
- 12 led 2026, 22:07
- Fórum: Tucson III - Elektronika
- Téma: nový akumulátor
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 1496
Re: nový akumulátor
https://www.bateriecepek.cz/dvojnasobna ... utobaterie
Dál tam pak má i článek o tom, jak vybrat novou baterii a spoustu poučných videí.
Dál tam pak má i článek o tom, jak vybrat novou baterii a spoustu poučných videí.
- 09 lis 2025, 22:29
- Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
- Téma: Motor 1.5DPi
- Odpovědi: 3995
- Zobrazení: 615345
Re: Motor 1.5DPi
No já jsem taky zvědavej, navíc kromě zvěstí o kombíku K4 se objevujou ještě dohady o novém velkém kombíku Dacie. Takže potenciálně by se mohl člověk rozhodovat mezi třemi modely.
- 16 srp 2025, 21:20
- Fórum: Tucson III - Elektronika
- Téma: Baterie
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 3239
Re: Baterie
Pokud chceš investovat do nabíječky, tak kromě CTEKu existuje ještě DEFA, která má snad být i lepší. https://www.youtube.com/watch?v=HS2gdhdDsAY
- 08 srp 2025, 21:28
- Fórum: i30 2016- Interiér
- Téma: Kabinovy filtr
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 10336
Re: Kabinovy filtr
Měl jsem Bosch, celá výška filtru je těch 21mm. edit: viz můj příspěvek výše.
A ano, u Kamoky se občas stane, že při výměně nějaký list spadne do ventilátoru a je to dost slyšet. Dá se vyndat buď rukou (pokud máš malé ruce) nebo vysavačem. Ale většinou ty listy zapadnou do filtru (mezi jednotlivé ...
A ano, u Kamoky se občas stane, že při výměně nějaký list spadne do ventilátoru a je to dost slyšet. Dá se vyndat buď rukou (pokud máš malé ruce) nebo vysavačem. Ale většinou ty listy zapadnou do filtru (mezi jednotlivé ...