Nalezeno 43 výsledků hledání

od petercheco
18 kvě 2026, 22:35
Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
Téma: Vzduchový a pylový filtr
Odpovědi: 15
Zobrazení: 3255

Re: Vzduchový a pylový filtr

Ano, vejde se tam naprosto přesně 😉
od petercheco
18 kvě 2026, 22:23
Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
Téma: Vzduchový a pylový filtr
Odpovědi: 15
Zobrazení: 3255

Re: Vzduchový a pylový filtr

Já dávám kabinový MEYLE 37-12 320 0022. Je také vyšší s aktivním uhlím a jsem spokojen
https://www.autodily-pema.cz/kabinovy-f ... 2-320-0022
od petercheco
03 dub 2026, 12:59
Fórum: i30 2016- Podvozek a řízení
Téma: přední brzdy v autorizáku
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2625

Re: přední brzdy v autorizáku

Stačí se pořádně podívat v této sekci a netřeba zakládat nová vlákna se stejným obsahem nebo dotazem 😁

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 6&start=75
od petercheco
07 bře 2026, 20:51
Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
Téma: 2. Garanční prohlídka
Odpovědi: 337
Zobrazení: 75261

Re: 2. Garanční prohlídka

A upřímně, s kabinovým filtrem za skoro 1000 Kč bych je poslal do dalekých hájů s tím, že jsem si ho vyměnil sám a ať si jej klidně zkontrolují... Kabinový filtr od MAN s certifikací pro daný model nemůže nikdo rozporovat a jedná se o spotřební materiál. Filtr Hyundai z Jižní Koreje za cenu 6x vyšší ...
od petercheco
07 bře 2026, 20:10
Fórum: i30 2016- Garanční prohlídky, servis
Téma: 2. Garanční prohlídka
Odpovědi: 337
Zobrazení: 75261

Re: 2. Garanční prohlídka

Hele co se materiálu týče, zda se mi normální cena Hyundai servis. Co se týče prací, řekl bych, že prohlídka karosérie je předepsaný úkon v rámci ceny prohlídky... Tedy zaplatil jsi 1300 Kč navíc jen tak. Bohužel to dělají všechny Hyundai a Kia servisy a já automaticky chodím na prohlídku s manuálem ...
od petercheco
02 bře 2026, 20:56
Fórum: i30 2016- Podvozek a řízení
Téma: přední brzdy v autorizáku
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2625

Re: přední brzdy v autorizáku

Tak hledejte v okolí... Jistě tam bude kvalitní neautorizovaný servis... Vždyť kvůli výměně kotoučů a destiček o záruku nemůžete přijít. To je spotřební materiál a běžný servisní úkon, který nemusí být v autorizovaném servisu Hyundai. 😉
od petercheco
02 bře 2026, 20:41
Fórum: i30 2016- Podvozek a řízení
Téma: přední brzdy v autorizáku
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2625

Re: přední brzdy v autorizáku

Jj, chápu... Pokud jste z Prahy, doporučuji to nechat udělat zde: https://www.drivelab.cz/sluzby/vymena-brzd
od petercheco
02 bře 2026, 19:31
Fórum: i30 2016- Podvozek a řízení
Téma: přední brzdy v autorizáku
Odpovědi: 26
Zobrazení: 2625

Re: přední brzdy v autorizáku

Já si brzdy dělám sám a za 18000 mám materiál na tři komplet auta přední zadní 🤣... Panebože to se opravdu v servisu zbláznili ne?

Na fóru zde jsem dával čísla dílů Textar a také jsem doplnil momenty utažení v postupu, který tu přidal někdo jiný... 😉

Ale samozřejmě, že pokud není člověk zručný ...
od petercheco
28 úno 2026, 13:32
Fórum: i30 2016- Ostatní
Téma: SOS tlačítko
Odpovědi: 2
Zobrazení: 719

Re: SOS tlačítko

Je to jednoduché. I30 ecall samozřejmě má a důkaz máte přímo u vnitřního zrcátka. U schránky na brýle je červené tlačítko ecallu
od petercheco
02 úno 2026, 23:07
Fórum: i30 2016- Podvozek a řízení
Téma: postup - výměna brzd
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1085

Re: postup - výměna brzd

Hyundai i30 (třetí generace 2017–2025)

PŘEDNÍ BRZDY

Utahovací moment

Šrouby třmenu (vodicí čepy) | 25–30 Nm
Šrouby držáku třmenu (carrier bracket) | 70–90 Nm
Šroub kotouče (malý šroubek M6) | 4–10 Nm

ZADNÍ BRZDY
(platí pro verze s klasickou mechanickou ruční brzdou i EPB – konstrukce ...
od petercheco
09 led 2026, 20:16
Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
Téma: Vymena mot. oleje (1,5 DPi)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2830

Re: Vymena mot. oleje (1,5 DPi)

Vždyť ten kryt vůbec netřeba sundavat... Jsou tam krásné dva servisní otvory na vyšroubování filtru a výpustního šroubu 😉🙏
od petercheco
12 pro 2025, 01:23
Fórum: i30 2016- Pokec
Téma: Nova generacia/facelift i30
Odpovědi: 298
Zobrazení: 53336

Re: Nova generacia/facelift i30

HEV a 1.6GDI rodiny Kappa karbonuje velmi málo jen z toho důvodu, že prakticky neustále jede spalovací motor v optimálních otáčkách pánové... Je to tedy z pohledu motoru stejné, jako kdybych jezdil pouze dlouhé trasy na dálnici... Zbytek řeší elektromotor 😉
od petercheco
23 lis 2025, 20:36
Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
Téma: Motor 1,5 T-gdi
Odpovědi: 401
Zobrazení: 75679

Re: Motor 1,5 T-gdi

Je to ještě jednodušší než si myslíte. Danou podmínku plní kapalina G12EVO. A je to 😉. Pokud je tedy Vaše kapalina růžová, což bude 😁. Takže si kupte již správně namíchanou originální směs třeba Škoda k vyzvednutí zdarma na jakémkoliv showroomu Škoda za 150kč a je to... https://eshop.skoda-auto.cz ...
od petercheco
28 říj 2025, 20:13
Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
Téma: Motor 1.5DPi
Odpovědi: 3995
Zobrazení: 615596

Re: Motor 1.5DPi

Pročpak Shell Helix Ultra 0w-20 ne? 😉 Tahle informace by mohla zajímat i olejářské fórum https://www.oleje.cz/forum/oleje-cz-f6.html
od petercheco
26 říj 2025, 20:25
Fórum: i30 2016- Motor a převodovka
Téma: Motor 1.5DPi
Odpovědi: 3995
Zobrazení: 615596

Re: Motor 1.5DPi

Není zač. U Ravenolu jsem myslel DFE ano. Nějak jsem se uklepl, ale ostatní přesně sedí 😉

Přejít na rozšířené vyhledávání