kam se vsici podeli?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pavel M píše:Čus Ivane Ahoj MartasZ a jezdi slušně -tuhle od hypernovy na kulaťák no :lol: :lol:
Co, kdy, kde? :oops: :lol:
Když od tý Hypernovy se to dá docela rozjet :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Je to tak měsíc na zad hodlal jsem na tebe udělat ksicht,když tu náhle klička a pak myška a ... :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pavel M píše:Je to tak měsíc na zad hodlal jsem na tebe udělat ksicht,když tu náhle klička a pak myška a ... :lol:
....... a bič a pryč :-) Jo to jsem já :twisted:
Ale když se směješ, tak to snad bylo v pohodě :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Pohoda počkej příště se ti se santou přimotám do cesty. :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pavel M píše:Pohoda počkej příště se ti se santou přimotám do cesty. :lol:
Tak to už asi nebude taková pohoda :-)
Ale aspoň na mě zablikej nebo něco,ať vim ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

ty jo ja ted byl v boleslavi snad 500x protoze porad litam Praha-Liberec a zpatky a v olympii stavim na "Meka" a umejt auto v ty prutahovy mycce :-) ale poletujiciho Martasze jsem teda nepotkal zatim :-) Co kdyz nekdy napisu, stavis se na tom parkovisti jak minule, pokecat mozna v pondeli jedu zase, a kdyz ne v pondeli, tak pristi tyden urcite.. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

black_sheep píše:ty jo ja ted byl v boleslavi snad 500x protoze porad litam Praha-Liberec a zpatky a v olympii stavim na "Meka" a umejt auto v ty prutahovy mycce :-) ale poletujiciho Martasze jsem teda nepotkal zatim :-) Co kdyz nekdy napisu, stavis se na tom parkovisti jak minule, pokecat mozna v pondeli jedu zase, a kdyz ne v pondeli, tak pristi tyden urcite.. :-)
No jasný, klidně se ozvi.. i když v pondělí nevim, měl bych zrovna jet za Hujerem, ale ne svym, nýbrž s kámošem, on Getzem a já Jeepem Cherokeem co si právě koupil :-)
Ale nevim, napiš, odepíšu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od Hanz »

Ahoj bando, po dlouhé době si dovoluju vstoupit do tohoto fóra a pozdravit všechny příznivce značky Hyundai. Moje odloučení nebylo způsobeno zavrhnutím Hyundaie (našeho červeného Accentika stále máme), ale běžným vývojem života, kdy jsme řešili co dál a jak dál. Nebudu to rozvádět, protože tyhle napínavé fáze života si každý musí řešit sám a tohle forum k tomu není určené.
Dnes jsme zase o kousek životabytí dál, Accenta jsem předal dceři a já si užívám soužití s Renaultem Clio RSi 1,6 16V, což je kárka se 110 koníkama, 850kg váhy, maximálkou přes 200km/h (měřeno policejním radarem, bez bodů na uzavřené trati) a dostatečně tvrdým nastavením podvozku. Byl to dárek od dcery za Accenta, která si byla vědomá mé touhy po sportovněji nastaveném autě, a musím přiznat, že tohle autíčko předčí na svůj věk (r.v. 2000) hodně mě známých přibližovadel. Tím nezavrhuji značku Hyundai, protože ta je v mých očích, kromě KIA, výrobcem aut, který udělal a nadále dělá maximum pro svůj úspěch a pro spokojenost svých uživatelů.
I když opožděně, přeju zase po dlouhé době všem z týhle báječný party všechno nejlepší v soužití s vozítkama Hyundai, no a to ještě lepší i v jejich dalším životě. Pokud by vám to nevadilo, rád bych se občas přidal k dění na tomto foru a pokud to bude z mé strany možné rád bych se stal i účastníkem srazu tohoto klubu.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od Borek »

Čau plantážníku.Tady máme o tebe strach,kde jsi a ty zatím honíš po silnici auto s tím sprostým znakem na kapotě. [-o< :D Hlavně jestli jste všichni OK.Dnes se ozval i Mady,tak je to takové vaše znovuzrození. :wink:

Jo a nemysli,že když se ti v avataru točí ta kostka s 6 na všech stranách,tak že nás budeš tahat za nos :^o .Tvůj Rendlík má pohotovostní hmotnost 1070kg-nebo je druhá možnost,že jsi ztratil motor a tím ho odlehčil :D .Těch pár koníků navíc a rychlost beru-jak říkám,houpat můžeš,ale netoč s námi takhle večer nebo neusnem. :mrgreen: Co je ale velká slabina Clia,že na srazu Renault klubu přijdeš o šnicle. :^o [-X :-k ](*,) :lol: :lol: :lol: Zdraví Borek von šnicl. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od vipe »

Ahoj Hanzi,
taky tě tady po dlouhé době rád vidím a vzpomínán na dobu kdy jsi byl s náma na srazu. Ať se ti daří a rád s tebou i synátorem někdy pokecám na dalším srazu. :D/

P.S. Ty Borkovo šnicle si přeciš nenecháš ujít. :wink: :D/
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od Josef »

To je dost, že jsi se zase ozval :lol:
Tebe mezi sebou rádi přivítáme i na kole :P
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od Hardcam »

Nazdaaaaar, Hanziku....:) vitej opet mezi nami.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od Mates »

No zdarec taťko měl jsem pocit, že si na mě už zapoměl. Někdy písni na SZ. Mates
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od black_sheep »

zdravicko Hanziku :lol: taky ti mohla dcera koupit coupecko :twisted: (rejpam, vid? jako vzdycky..) tak hlavne, jestli po tech vsech zmenach, se vam dari dobre... :lol: radi Vas uvidime na nejakem sraze, ted zrovna jeden planujeme na stredu v praze, ale bude to spis minisraz.. :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

Re: kam se vsici podeli?

Příspěvek od alpina.b6 »

Tak taky se musim připojit....

Není to vubec o tom jestli je to tu nebo tam, kdo potřebuje najde - vi.

Pruser je spíš o tom že na hyundai se toho moc neřeší, kdysi sem tady řešil problem a moc jste mi pomohli a vyřešili, taky si sem tam na mě i někdo vzpomene, sice už hyundai nemam tak 3roky ale vždy sem kouknu,
ted znamy rozbil hondu a začal jsem mu ji rozprodavat na honda-clubu, a tam jsou věci:
temáta:

kde jsme koho potkali...100odp.
(ve 4rano) kdo pak ještě nespinká?.....200odp.
slovní fotbal na foru .......2300odp.
jak narvat tohle do toho......
tohle sem rozbil a tohle zas ja.....
co to je za značka a jaka je.....
ten jede do UK chcete neco....
jak objednat z EBAY...... atd...

Řeší se tam fakt hodně věcí, nebo jen tak se keca....

Kdežto zde, každy to sem rozbil prodám, to zhaním, mi to nestartuje, tak za týden ti řeknu....maš to asi rozbitý.....

Fakt nevím ale je tu hooodně smutno ale radit proč to fakt nevím. Bylo živěji....co pamatuju super.....


PS. Manželka taky není nadčená z vysedávání u kompu ale nějaka dohoda vždy je...
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“