Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

1) http://www.hyundaisraz.eu/str%C3%A1nky/2009/index.html
2) To co si členové vyjednají. Viz Vipe a jeho Getz club. Hyundai Zlín, Nošovice. Olomouc. Nevím co Čechy, ale asi taky jsou ostrůvky.
Neptejte se co může klub udělat pro vás, ptejte se, co vy můžete udělat pro klub.
Fakt si myslíš, že někdo žije jen pro to aby ti umožnil se realizovat? Zaber a trochu snahy, až my staří odejdeme, kdo to přebere? Jsem asi třetí nejstarší v klubu, jestli mě tedy paměť neklame.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Hardcam »

rade: ptam se z pohledu zaplatim - vyuziju, pokud bude klub fungovat stylem vymysli - dostanes, to je pak jina, ale mel jsem za to, ze clenstvi bude placene, proto jsem se zeptal takto. Za perfektni odpovedi dekuju a omlouvam se, ze jsem nemrkl na tyto stranky. Ja jsem puvodne chtel jet Moravu 09, ale tak jsem se zamotal do informaci, ze ani nevim, kde se to kona. Trosku me mrzi, ze sraz je roztahavan na vice strankach - 2 az 3 temata tady - pricemz bohate staci jedno, pak stranky Hyundaisraz.eu atp. Esperuv sraz byl sice podroben jiste kritice, ale z jednoho tematu ylo vse nad nebe jasne, ovsem to jsem mel zkouskovy... :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Jo beru, jediné oficiální stránky jsou www.hyundaisraz.eu . Je to díky tomu, že jsem zanedbal rozchození stránek www.hyundaiclub.info což mě neskutečně štve, ale díky mé počítačové nevzdělanosti jsem si neuvědomil jak dlouhý čas potřebuji na to, abych dostal stránky do vyhledávačů a pak jsem již nechtěl dávat odkaz na neznámou adresu. I když Dantasík by se mnou určitě nesouhlasil. Na příští sraz bude "asi" hlavní stránka hyundaiclub.info, a archív srazů hyundaisraz.eu
Ale to je za dlouho, zatím žijme srazem Morava2009.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

No pánové jak to tu čtu, trochu se motám... já bych si klidně za členství v klubu jako je HCNET připlatil za rok dvě nebo tři kilča protože informace jak udržet skupáče při životě, popřípadě všelijaký fígle pro mne mají mnohem větší hodnotu než si dokážete představit.

Co se financí týče, zčeho myslíte že se platí hosting na HCNET? Z reklam... kolik reklam je na HCCZ? Odpovím si sám - ŽÁDNÁ
Rade a ostatní členové vedení HCCZ přece nebudou platit provoz domén a hostingu ze své vlastní kapsy navíc i oni mají s provozem další náklady nemluvě o jejich čase. Navíc pochybuju, že by si z účetnictví a našich členských poplatků kluci dávali osobní ohodnocení.
Plus to že se na webu HCCZ nic neděje ještě neznamená, že by členství v něm, nemělo výhody.... vždyť už jenom to že velká část letošního srazu je plánovaná v Nošovicích v továrně je VELKÉ plus a změna navíc exkurze atd... jsou to věci ze kterých částečně profitují i nečlenové. Rade dává k dispozici svoje radary, zařizuje pašíky a Hujer určo zase vezme počítač z čehož zase budou profitovat i nečlenové. A já se ptám: "Proč neplatit pár korun ročně na podporu organizace prostřednictvím které si užijeme legraci dozvíme se spoustu zajímavostí (i když ne z webu) a budeme moci komunikovat třeba přímo s automobilkou?"
Já vim, to se mi to tady vykřikuje když jsem členem chvíli a ještě jsem ani neposlal fotku na průkazku ale kurňa lidi myslete trochu.

Zdá se mi, že mezi řádky čtu, že členství v HCCZ je vlastně uplně zbytečný protože na vlně výhod za které klub bojuje se svezeme beztak a bereme to jako samozřejmost. ](*,) Navíc je jenom na Vás jestli přijedete na sraz svoje momentální výhody využít nebo o ně za jakéhokoli důvodu nestojíte.

Nechci se dočkat toho, že by si členové HCCZ udělali vlastní forum a zanevřeli na HCNET, protože pro mne odjakživa oba tyhle projekty jdou vedle sebe (ačkoli ne ruku v ruce)

Chjooo :( :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

Proti placeni v zasade nejsem a uz kdysi jsem psal, ze bych byl ochotnej platit i tady. Nicmene at tu reklamy klidne zustanou, nevadi mi a obcas i kliknu a podivam se, co obchod nabizi. Ale za ty penize musi byt naka satisfakce.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

Tak si tne muj příspěvek nad Tvým přečti ještě jednou. Satisfakce by byla, pokud bys dorazil na sraz...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Hardcam »

Yurii:
a) co ma placeni za clenstvi v nejakem klubu spolecneho se srazem a satisfakci?
b) plati neznamena jen zucastnit se srazu - psal jsem predevsim o placenem foru, ne klubu
c) patek je urcen pro cleny klubu, ve kterem nejsem a na jednu noc (ze so na ne) se mi to zda jako prilis velka vzdalenost, vzhledem k tomu, ze jsem z druheho konce republiky nez jsou organizatori a sraz
d) nevim, jestli by to bylo vhodny, protoze jsem cerna ovce (pozor, neplest si me s black_sheepem :mrgreen: ), ktera se vetsinou neshoduje s nazory hlavniho jadra srazu. A nejsem ani domluven s pepanem (puvodne jsme totiz hovorili o tom, ze bychom 1-2 noci stravili u nej a pak na sraz spolecne dorazili :?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Mexican »

tiez som planoval vstupit do Hyundaiclubu.. ale nejak mi uchadza ciel.. pretoze toto forum teda nie je forom ceskeho klubu :hyu: .. na zrazy nechodim, do :hyu: samohyla tioez nie.. ostanem ja teda tu :D fabriku by som si siel kuknut, ale ako citam je to len pre clenov.. toz smola
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Hardcam »

Jinak od miloshe se mi velmi libi tahle prace - https://www.astra-g.cz
takhle ma vypadat club a forum..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od milosh »

Dik, snazim se a jsem rad ze clenove dodavaji take clanky a tim padem je tam navodu opravdu dost za ty 3 roky co jede web 8)

Forum je sice jen pro astry ale paradoxne je nejnavstevovanejsi pro vsechny oply v CR :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Yurii »

Hardcam píše:Yurii:
a) co ma placeni za clenstvi v nejakem klubu spolecneho se srazem a satisfakci?
b) plati neznamena jen zucastnit se srazu - psal jsem predevsim o placenem foru, ne klubu
c) patek je urcen pro cleny klubu, ve kterem nejsem a na jednu noc (ze so na ne) se mi to zda jako prilis velka vzdalenost, vzhledem k tomu, ze jsem z druheho konce republiky nez jsou organizatori a sraz
d) nevim, jestli by to bylo vhodny, protoze jsem cerna ovce (pozor, neplest si me s black_sheepem :mrgreen: ), ktera se vetsinou neshoduje s nazory hlavniho jadra srazu. A nejsem ani domluven s pepanem (puvodne jsme totiz hovorili o tom, ze bychom 1-2 noci stravili u nej a pak na sraz spolecne dorazili :?
Ježiš ty seš palice dubová...
A:To Ty si začal vykřikovat něco o satisfakci, já se Ti jen snažim vysvětlit, že satisfakce za členství v HCCZ bys došel na sraze kdybys dorazil a vnímal některé věci jako (návštěvu továrny, účast autosalonů atd... jako satisfakci)
Je mi jedno že ti zrovna tyhle věci včetně srazu sou buřt a nenutim tě abyses stal členem HCCZ jen se snažim ti vysvětlit že za těch pár korun ročně to některým stát může.
B:Vždyť zatím žádné placené forum není, byl to jen něčí nápad a já jsem konstatoval že bych si klidně zaplatil. Navíc se nemluvilo o placeném foru ale o foru pro členy HCCZ.
C: Tvuj problém... já tam chcu jet a pojedu i když je to tam a zpátky 800 kiláků
D: Tvuj problém... černá vovec je černá vovec holt ne všichi si rozumí.
Hardcam píše:Jinak od miloshe se mi velmi libi tahle prace - https://www.astra-g.cz
takhle ma vypadat club a forum..
Souhlasím, je to pškná práce ale všude se najde nějáké to ALE astra-g klub je hlavně o jednom jedinym typu auta, možná ještě o coupe, kombíku, sedanu, liftbacku co prošlo za dobu svý existence jednim nebo dvěma fejslifty. A technika je furt stejná.

Předělat do podobného systému i HCNET je kvůli počtu typů a podtypů vozidel téměř nemožný, je fakt, že většina postupů se dá s menšíma úpravama použít pro všechny auta ale třeba článek s návodem na "co nejekonomičtější jízdu s i30" by 80% uřivatelům HCNET byl k prdu, to samý článek o výměně turba an Skupáči
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: tys nepochopil, ze jsem psal o placenem foru HCNET a HCNET Moravu 2009 neorganizuje. A muj problem to neni, s kym jsem se chtel videt, toho jsem videl(naposled pepana, schwaaru, Borka, matyska, Brozu, Romoxe a dalsi ze severu), na to clovek nepotrebuje jezdit 400km, kdyz na srazu v Lovosicich nas bylo na tak malo casu docela dost.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Yurii »

Na to nemam nervy přečti si svoje příspěvky který sem citoval, nic o placenym foru npíšeš ale o klubu jo... :roll: Tohle nemá cenu řešit, rejpem se v hoXXXch
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od pepan »

já sem zvažoval registraci na H.cz ,ale nešel sem do toho z důvodu jako: rád bYch se angažoval a rád řešil nějaké srazy atd,výpomoc atd ,ale vzhleem k mé práci je to absolutně nemožný a za druhý sem registrovanej na 2klubech a 3tí k tomu už bych nejspíéš zanedbával a byla by tam pouze ikonka s mím jménem..třeba ne,ale zkoušet to nebudu..jen bych byl nerad, že když se potkáme na srazu a tam budou VIDITELNÉ ROZDÍLY MEZI :hyu: NET A :hyu: CZ myslím,že nás hlavně spojuje značka :hyu: a důležitý je,že se 2x do roka potkáme a pokecáme..není důležity si přitakávat a plácat po ramenech .
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“