Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od zdenek76 »

já bych jen, ať se tady nepletou dvě věci do sebe - forum a klub. Forum běží na tomto webu a nefunguje na bázi klubu, klub je (jestli tedy ještě existuje) na tom starým webu cz. Tohle by mělo být jasný i z toho letáku, tj. aby neodkazoval na tento web a přitom to prezentoval jako klub.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

hyundaiclub.cz ma prave pod zastitou ty srazy, ne? Alespon dle lidi, kteri je organizuji. Takze nam zde vznika stre zajmu...fotka aut clenu fora jezdici na srazy vs. adresa fora hyundaiclub.net... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

Abych uvedl veci na pravou miru, tato domena jako HYUNDAI CLUB - FORUM zde byla kdyz jeste o existenci hyundaiclub.cz nemel nikdo poneti :)

Ze si pak nekdo regnul tu CZ domenu a po par upravach ktery byly pred 2 rokama na ni nesahnul je vec druha.
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od oKo »

díky za tu pravou míru. z mého pohledu mi klub nedal nic, ani jsem za ty 3 měsíce neviděl nějaký pohyb. Na druhou stranu nejsem typ, který by vyhledával setkání tohoto druhu.
Zato fórum - díky všem, co se tady dělí o zkušenosti a rady.
Mimochodem: zaregistrovali jste požadavek na přeregistraci na kia fóru?
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od zdenek76 »

milosh píše:Abych uvedl veci na pravou miru, tato domena jako HYUNDAI CLUB - FORUM zde byla kdyz jeste o existenci hyundaiclub.cz nemel nikdo poneti :)

Ze si pak nekdo regnul tu CZ domenu a po par upravach ktery byly pred 2 rokama na ni nesahnul je vec druha.
jj, to vím, taky jsem objevil forum a tady jsem pak zaznamenal nějaký pokus založit klub. Jen škoda, že forum nemá doménu CZ. Když jsem odkazoval zákazníky na forum, tak si NET nikdo nepamatoval. Naštěstí někteří napsali hyundaklub.cz a to je hodilo sem.
Osobně bych byl pro to, aby domovská stránka fora byla právě hyundaiklub.cz , CZ je jasný a klub mi přijde taky logičtější než club, když to má být české forum. Ze své práce vím, že 99% běžných uživatelů si doménu NET automaticky spojí s cizojazyčnými stránkami a vůbec na ten web nejdou.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

No ale co si budeme povidat 3/4 lidi co sedi u netu pouzivaji seznam.cz a tam kdyz das Hyundai club nebo klub vyleze ti prvni toto forum tak nevidim problem. :mrgreen:
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od 89majlo96 »

zdenek76 píše:
milosh píše:Abych uvedl veci na pravou miru, tato domena jako HYUNDAI CLUB - FORUM zde byla kdyz jeste o existenci hyundaiclub.cz nemel nikdo poneti :)

Ze si pak nekdo regnul tu CZ domenu a po par upravach ktery byly pred 2 rokama na ni nesahnul je vec druha.
jj, to vím, taky jsem objevil forum a tady jsem pak zaznamenal nějaký pokus založit klub. Jen škoda, že forum nemá doménu CZ. Když jsem odkazoval zákazníky na forum, tak si NET nikdo nepamatoval. Naštěstí někteří napsali hyundaklub.cz a to je hodilo sem.
Osobně bych byl pro to, aby domovská stránka fora byla právě hyundaiklub.cz , CZ je jasný a klub mi přijde taky logičtější než club, když to má být české forum. Ze své práce vím, že 99% běžných uživatelů si doménu NET automaticky spojí s cizojazyčnými stránkami a vůbec na ten web nejdou.
Len ceske? #-o mozu tu zostat aj slovensky fandovia? :lol:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

Neni to ceske forum, je to nyni z velke casti i foru pro Slovaky (nazvy temat i spousta prispevku je v SK) a v English Corneru je nekolik dalsich cizich prispevku. Nicmene je fakt, ze CZ domena by bodla, ale to zcela urcite neklapne, protoze pres tuto domenu jsou reseny veskere oficiality fora (zamerne pisu fora, nikoliv klubu) jako jsou srazy a pripadne jednani s institucemi - alespon pokud se nemylim a chapu dobre z textu. Miloshi, proc je vlastne HC na netu a ne na CZ? Chapu, ze CZ je zcela jiste zpoplatnena, je to tak i u CZ? Protoze v roce 2005 CZ volne bylo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

Pred 4 lety domena CZ stala rocne kolem 800kc a domena NET korun 200 a kdyz si to spocitas na par let dopredu par tisic to rozdil je, navic kdo mohl vedet ze se to tak dobre rozjede.

MYslim ze domena se prosadi i kdyz neni cz, tuningforum jsem prehodil na CZ a nemyslim si ze by se neco zlepsilo, spis naopak, melo zustat www.tuning-forum.org ktere sice jeste jede ale jen presmerovani na cz.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

ja kdyz zadam adresu TF z jinyho PC, automaticky davam starou, proste se mi libila, je to klasika...a u HC mi net vubec nevadi a proc to po peti letech menit, kdyz to funguje.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Rexcor »

Když budou mít ty letáčky tak to problém uričtě nebude.:-) Net se už ujal a teď je dle mého názoru pozdě bycha honit.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od DEDe »

no ja to vidim asi zase z jineho pohledu. tu forum hyundai club sem chodi hodne lidi ale stmelenost v nejaky celek prakticky zadna kazdej si tu spis vicemene sbira rady a keca. Na srazu je jasne poznat ze stmelenost v klub a vubec nekolika lidi a vubec pocatek i diskuzi tu za tim stoji stejne clenove opravdoveho klubu hyundaiclub.cz bez toho by nebyly srazy a proste nic.

Pro me vetsi kus prace na strane clubu.cz usporadani srazu a tak, vytvorit forum a samovolne ho nechat zit je min narocne nez organizovat a pripravit pekne srazy.


S tema aktualizacema je to uplne stejne tu se nedeje taky nic vypada to ze to tu zije jen diky tomu ze sem sem vkladaji prispevky jinak sou oba weby temer neaktualizovane jak .net tak .cz .
Ja sam se divim ze si clenove offic klubu nevytvorili vlastni forum hyundai clubu kde by se to dalo aktualizovat jak pro ucel srazu tak pro cokoliv aby sdruzeni clenu trochu ozilo ale treba i to se casem stane.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

Kurňa mrzí mne že jsem ještě neudělal tu pozvánku, o víkendu jsem na Živohošti potkal červenýho Skupáče :( Asi zkusím vytvořit jednu verzi speciálně pro Scoupe a další univerzální... ale mam teď v práci i mimo docela fofr, takže to asi chvíli potrvá.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Rexcor píše:Ja sam se divim ze si clenove offic klubu nevytvorili vlastni forum hyundai clubu kde by se to dalo aktualizovat jak pro ucel srazu tak pro cokoliv aby sdruzeni clenu trochu ozilo ale treba i to se casem stane.
Dede, pokud s tím, jako člen klubu .CZ pomůžeš, budu jen rád ( jako předseda .CZ) Již několikrát jsem a nejen já volal o pomoc
lidi, kteří by byli schopni web vytvořit a spravovat. Máme možnosti, máme kontakty ale nemáme bohužel skušenosti a vědomosti jak to, co můžeme pro členy klubu udělat prodat. Alespoň doposud to tak bylo, ale když se podívám na nové členy doufám, že se to zlepší, protože jsou tam i někteří, u nichž je předpoklad, že to zvládnou.
Myslím, že toto je téma na sraz a určitě se to tam otevře.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

DEDe: jakou aktualizaci by sis na diskuznim foru predstavoval? Kazdy tyden novy smajlik nebo menit barvu pisma z modre na cervenou a zpet?

Na foru je to, co jsem slysel, stejne jako na srazech - tady se bavi jedna skupinka, tamhle druha a tamhle treti...DEDe to mozna nevnima, ale jsou zde clenove, kteri se tu schazi s tim, s kym chteji. Aniz by k tomu potrebovali sraz.

Takze cilem je to, aby si spolek HCCZ vytvoril vlastni forum + club?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“