Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

Lidi co blbnete? O tom to přece neni... tady je problém v tom, že aktualizovat není co a co se informačního charakteru fora (to hlavní kvůli čemu sem všici chodíme) týče... aktualizace si děláme sami my uživatelé. To že se tu nic neděje okolo Coupátek je pravda ale ne všichni jsou jako Pikolik nabo Martasz a davaji sem podrobny serialy jak si upravovali svoje kary.
Kdyz neco podobnyho zkusis udelat, zjistis, ze to vubec neni tak jednoduchy jak to vypada.
Co se týče aktualizací na HCCZ tak žádné ani moc potřeba nejsou protože většina operací jako organizace srazů apod, žije vlastním životem a prezentují se samostaně.

Jinak podle meho nazoru je deleni Hyundaiclub.NET(HCNET) a Hyundaiclub.CZ (HCCZ) tak nesmysl. HCCZ vznikl z toho důvodu abychom my (už jsem taky člen) fanouškové znyčky Hyundai sdružující se na tomto fóru měli nějákou možnost přes vedení komunikovat s autosalony, firmami a úřady které by nám mohly přinést jisté výhody formou Občanského Sdružení...
Se zástupcem ani administrátorem obyčejného fora se nikdo z výše uvedených nebude bavit (maximálně tak o reklamě) protože forum není žádný právní subjekt.
Navíc členové HCCZ se rekrutují téměř výhradně ze členů HCNET
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Diskuse ohledne HCCZ a HCNET

Příspěvek od Hardcam »

Yurii: ale pokud to chapu dobre, tak HCCZ bude vlastni klub s vlastnim klubem naprosto nezavislym na (ted pouciju Tvou zkratku) HCNET, ne? Momentalne je na strankach HCCZ odkaz na forum HCNET, coz je v poradku, zde HCCZ ma koreny a taky mi jako nesmysl prijde to, aby se na HCCZ vytvorilo vlastni forum pro ty, co jezdi nebo v budocunu budou jezdit na srazy. Uz ted jsou v CR dve fora, jedno ma koncovku EU...proc vytvaret tri, kdyz ma Hyundai oproti treba VW, ktere ma jedno forum, tak malo (treba jen aktivnich) priznivcu? Nebo jde jen o to, ze HCCZ a HCNET spravuji ruzni lide?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od xkrchnav »

Ja myslím, že nič také ako vlastné fórum pre HCCZ skutočne nie je potrebné. Predsa klub vznikol z koreňov fóra .net tak fórum by tu aj malo zostať. Ale možno pre motivovanie ľudí aby sa stali riadnymi členmi HCCZ o.s. by bolo možné vytvoriť zamknutú časť fóra práve pre riadnych členov. Tam by sa preberali veci týkajúce sa HCCZ. To si myslím, že je relatívne jednoduché na vytvorenie, niekto by však musel spravovať skupinu "riadny člen". Členovia zas tak často neubúdajú a nepribúdajú, takže by to časovo náročné nebolo. Myslím, že to je tiež téma na sraz ;).
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Yurii »

To je ideální řešení, bravo!
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Yuri to ve svém předešlém příspěvku shrnul vcelku elegantně.
"""Jinak podle meho nazoru je deleni Hyundaiclub.NET(HCNET) a Hyundaiclub.CZ (HCCZ) tak nesmysl. HCCZ vznikl z toho důvodu abychom my (už jsem taky člen) fanouškové znyčky Hyundai sdružující se na tomto fóru měli nějákou možnost přes vedení komunikovat s autosalony, firmami a úřady které by nám mohly přinést jisté výhody formou Občanského Sdružení...
Se zástupcem ani administrátorem obyčejného fora se nikdo z výše uvedených nebude bavit (maximálně tak o reklamě) protože forum není žádný právní subjekt."""
Kvůli tomu byl klub založen. Určité výsledky jsou, spolupráce se salony Hyundai byla navázána, alespoň tam, kde jsou členové trochu aktivní. Nicméně spolupráce s fórem .net stojí za starou bačkoru. Již při loňském srazu jsem dal baner .net na své stránky a od Miloše dostal příslib umístnění baneru .cz na stránky .net. Bohužel slib nedodržel a proto se budu jakémukoliv splynutí s .net bránit co to půjde. A také již na stránkách letošního srazu na .net neodkazuji. Jen blbec se spálí dvakrát o stejné kamna. Raději budu bojovat o fórum na stránkách .cz které bude pro členy klubu přinášet informace jak technického - poradna od servisů, tak i organizačního rázu. Věřím, že by se stalo navštěvovanou stránkou a nakonec by i mohlo klubu vydělat nějakou tu korunu, což by v případě kooperace s .net nebylo. Ale to je jen můj názor a záleží na členské základně jak se k tomu postaví.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2042
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od milosh »

2 rade622: Pokud si dobre vzpominam zadny banner mi nikdo neposilal, mozna sis to spletl s odkazem na hyundaiclub.cz v horni casti fora ktery tady rekl bych nekdy byl, ale diky castym aktualizacim jadra fora pri prehrani na novejsi verzi zmizel ale to me nekdo mel upozornit ze zde neni.

Jen k vam co si myslite ze forum pojede v klidu a jeho sprava neni problem, abyste meli kvalitni hosting pri navstevnosti +-2000lidi denne taky neco stoji a pochybuji ze nekdo bude mit zajem prispivat, lide nejen v CR navstevuji weby ktere jsou zadarmo a registraci ci clenske poplatky chce platit malokdo, at uz by slo o prispevek na provoz webu nebo na karticky atd...

Zajimave je ze rok nebo jak dlouho na ten vas CZ web nikdo nesahnul ale jakmile napisu kritiku hned se certite, sdruzeni obcane
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Miloši, já se nečertím, mě je to skutečně naprosto volné, já napsal akorát, že jsme měli domluvu o výměně banerů a tys to neudělal. Baner na.net na stránce srazu Morava2008 stále visí a i přes proběhlé aktualizace jsem jej neodstranil. A do změny na titulní straně byl odkaz na .net i tam.To byla ta stránka s hlavou figuríny. Ale myslím si, že je zcela zbytečné se tady osočovat a lépe bude zachovat status quo a nechat to rozdýchat. Dále pak je nutné neplést si placený web s webem pro členy. I když by se mohlo zdát, že je to to samé, není. Holt určité služby poskytované klubem nejsou pro všechny. Tak jako páteční program letošní Moravy. A pokud by se zadařilo, a rozjela se technická poradna jak je to domluvené již několik let v Hyundai UH, zase by to bylo jen pro členy a na uzavřeném fóru. Co se dá dělat, něco je zadarmo, něco není, něco je pro všechny, něco jen pro někoho.Bez toho, že bych chtěl kohokoliv diskriminovat, ale každý má možnost se členem jak ty píšeš - sdruženým občanem - já bych spíš napsal - členem občanského sdružení - stát.Prosil bych, pokud by jsme si měli dále vyměňovat názory na tuto věc, raději pře SZ, nebo z toho bude stejný cirkus jako před založením klubu .cz. Pamětníci ví.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od David PLEVA »

Hádat se, to nám moc nepomůže. Nemusíme nutně splynout v jedno forum, HCNET a HCCZ může fungovat v pohodě vedle sebe, aniž by vznikla nějaká nevraživost. Mám taky WWW stránky (mimochodem taky s příponou .net a návštěvnost celkem v poho) a to jestli někoho pohltím nebo zničím, aby lidi chodili jen ke mně, mě bavilo první měsíc. Pak jsem zjistil, že to, že "konkurence" umisťuje "mé" věci na jejich stránky mi paradoxně pomohlo k větší návštěvnosti. A někteří tam neměli ani můj banner. Osobně si myslím, že by úplně stačilo přidat řádek "HYUNDAICLUB CZ - OBČANSKÉ SDRUŽENÍ", kde by po kliknutí došlo k přesměrování na HCCZ tak, jako dojde k přeměrování na HCNET po kliknutí na odkaz forum na stránkách občanského sdružení.

A mohlo by to vypadat třeba nějak takhle:

Obrázek
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

Takze je to jak jsem si myslel. Neni to sluzba pro lidi, ale obycnej byznys...nenabidnete nic vic, nez je tady, ale bude to pro tzv. platici - jednou denne sedne ferda ze servisu k Pc a bude na dalku opravovat. A beztak nebude vedet vic nez Hujer nebo dalsi sikovni odsud (Yurii na Scupace, ivan a dalsi mi ted vypadli). Technicka poradna je vice mene 40% tohoto fora, kde vetsina svuj problem vyresila. Navic k cemu bude poradna tem, co maji auta v zaruce? A tech je tu ted mnoho.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od David PLEVA »

Hardcam píše:Takze je to jak jsem si myslel. Neni to sluzba pro lidi, ale obycnej byznys...nenabidnete nic vic, nez je tady, ale bude to pro tzv. platici - jednou denne sedne ferda ze servisu k Pc a bude na dalku opravovat. A beztak nebude vedet vic nez Hujer nebo dalsi sikovni odsud (Yurii na Scupace, ivan a dalsi mi ted vypadli). Technicka poradna je vice mene 40% tohoto fora, kde vetsina svuj problem vyresila. Navic k cemu bude poradna tem, co maji auta v zaruce? A tech je tu ted mnoho.
Ale tak jsem to nemyslel, mě šlo jen o to, že je jedno, jestli je tady přípona .cz nebo .net (mě osobně připadá .net pro forum atraktivnější), mě šlo o to, že tady můžou fungovat vedle sebe obě domény, aniž by se mezi sebou hádali o bannery a podobné věci. Třeba mě konkrétně o žádný byznys nejde a jakoukoliv poruchu na svých autech konzultuji na dálku výhradně s Hujerem. A kdyby šlo o cokoliv jiného, tak to určitě zkonzultuji se svým osobním mechanikem v servise. Takže jestli jsem tě rozčertil, tak se nezlob, možná to tu vyznělo jinak, než jsem myslel.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Harde, zase jsi to rozťal. Jaký byznys? Protože ses stal členem klubu, máš možnost se zeptat na to, co tě zajímá a s čím máš problém prostřednictvím klubových stránek přímo člověka v servisu. Co je na tom nepochopitelného? A navíc dostaneš radu za kterou bys možná jinde platil. Viz poslední Morava - kolik z Vás i nečlenů si nechalo při srazu projet auto počítačem? Odpovím si opět sám ( Borku již je to tu zas ) hodně - téměř všichni. Dokonce tolik, že mé auto musel diagnostikovat až v neděli ráno Hujer, budiž mu sláva stále provolávána. A každý z těchto lidí ušetřil co já vím 700 korun jen díky tomu, že byl ve správný čas na správném místě. Možná by bylo lepší uvědomit si, že to, co klub pro členy dělá je služba.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

David: ja prispevek psal z mobilu a posledni jsem cetl radeho, Tvuj az ted...

rade: neslo by konkretne, do bodu pod sebe rozepsat, jake vyhody ma dalsi jednani HCCZ? Respektive rozdelit vyhody toho, kdo sedi jen u PC a vyhody toho, kdo se zucastni srazu. Abys mi rozumel, vy, jako HCCZ (tedy zatim bez vlastniho fora), organizujete kazdorocne sraz, kde je moznost vyuzit x veci (at uz zdarma nebo za peniz), ale zatim se to obeslo bez fora. Co tedy konkretniho nabidne forum a kam pujdou penize krome udrzby domeny a hostingu? Pokud jsem dobre cetl a nic neprehledl (jen parradkovy mobil), zminoval jsi zatim podporu Hyundai UH. Diky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

Jinak Davide, s Tvym napadem naprosto souhlasim, vsak jsem vicemene neco podobneho napsal predtim.

Jinak tohle pisu za sebe, moje pocity a ne z jakekoliv funkce a pokud nekdo bude mit cokoliv ke spolupraci HCCZ a HCNET, at prosim kontaktuje miloshe. Ja do techto veci nechci a nemam pravo zasahovat, neni to muj web, ja tu jenom mazu :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od rade622 »

Harde nezlob se, nebo zlob, ale to není tvůj problém. To je problém členů klubu, kterým je každý rok na valné hromadě předkládána zpráva o hospodaření klubu a účetní uzávěrka potvrzená kontrolním auditem. Pokud tě to skutečně zajímá, mělo by být něco na webu .cz. A skutečně nevím, proč, když už spousta lidí chodí na web a má k dispozici odkazy nečte.
http://www.hyundaisraz.eu/str%C3%A1nky/ ... OGRAM.html Tady je to napsané - loňský sraz.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Letáček HYUNDAICLUBu

Příspěvek od Hardcam »

rade: vsak tohle ja vim, programy si ctu...zeptam se tedy v bodech.
1) bude na sraz moci jet i clen HCNET pokud nebude clenem HCCZ?
2) co tedy nabidne forum HCCZ jineho krome podpory :hyu: UH a moznosti se zucastnit srazu?
3)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“