Nové přihlašování?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové přihlašování?

Příspěvek od Tringi »

Nebo přinejmenším dobrovolně.
Pavlovu zkušenost s aktualizacemi sekunduji, poslední dobou řeším pracovně problémy s jednou naší webovou aplikací, která na IE8 na některých počítačích nechce fungovat, přitom byla dříve pro IE8 odladěna. Ve všech ostatních prohlížečích je bez problému. Vypadá to jakoby IE8 stále cachoval vždy starou verzi stránky a nedal si říct. Bohužel u zákazníka je IE8 standardem, takže používání Firefoxu je zatím považováno za dočasný workaround.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nové přihlašování?

Příspěvek od black_sheep »

ty kráso, aplikace odladěná pro IE8...

btw. nedávno v jednom z průzkumu poprvé na procentní podíl vyhrál FF....

jinak si nemyslím že tam chyba má cokoliv společného s prohlížečem.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Nové přihlašování?

Příspěvek od 69pavel »

no nevim jaky vy mate nato nazor, ale posledni verze Firefoxu je tak zmrsena ze i to blbe IE8 slape o 50% rychleji.
ted asi nejpouzivanejsi a bezproblemovy je GoogleChorme, i kdyz i ten ma sve slabiny. ono zalezi na jake stranky chodis atd. je to siroka problematika a pro laika velka neznama.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové přihlašování?

Příspěvek od Tringi »

Já jsem už roky příznivcem Opery, a i když se za tu dobu občas nějaké regrese objevily, tak dneska (Opera 11) už nemusím otevírat IE ani kvůli hodně specifickým webům.
black_sheep píše:ty kráso, aplikace odladěná pro IE8...
Zákazník náš pán, když platí, a web musel fungovat i vypadat stejně pod IE6/7/8 i FF2+, já testoval navíc pod Operou 8, Chrome a Safari.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2041
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Nové přihlašování?

Příspěvek od milosh »

Tak jen info pro znale veci, dnes jsem pri prihlasovani na phpbb.cz zaznamenal stejny problem co zde popisujete, byl jsem "najety" pres firefox, takze to vidim spise na chybu v aktualizaci phpbb, snad brzy vydaji opravnou verzi.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“