Převedení na nové servery

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Chasnik »

No mně se to tady naštěstí neukazuje, ale na jiných serverech mě to dost séře :!: Hlavně nechápu, kdo si takovou reklamu platí, když je většinou dost off-topic...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

Nebo třeba někdo zkouší na určité části co zkousneme :?: , každopádně o pár stránek v topicu dál jsem také psal, že na mne hned vyskočilo po otevření nějaké okno s průzkumem pokud si ještě dobře vzpomínám. Taky nic co by mne nadchlo. Od té doby, ale nic.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Yurii »

Pánové to se mi nelíbit :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
hoticeCars

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od hoticeCars »

Engineer píše:To snáď nemyslíte vážne tými textovými reklamami v príspevkoch, však? ](*,)

Nie že je nimi zamrdaný celý web, ale už aj tu!!!
Žádnou kontextovou reklamu nezobrazujeme. ](*,) Máte doinstalovaný nějaký humus přímo ve vašem prohlížeči, který vám jí tam cpe. :(
Stává se to, když si nainstalujete nějaký stažený soft, tak je v tom někdy schovaný takovýto nechtěný dáreček. Zpravidla je pak problém se takového programu zbavit.

To bude ten důvod proč tu reklamu vidíte na celém webu a ostatní uživatelé to nevidí. Nehledejte za tím hned nějakou špatnost z naší strany...
:D

Přeju ať se toho plevele úspěšně zbavíte.
Karel
CARS.CZ
hoticeCars

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od hoticeCars »

Farrael píše:Nebo třeba někdo zkouší na určité části co zkousneme :?: , každopádně o pár stránek v topicu dál jsem také psal, že na mne hned vyskočilo po otevření nějaké okno s průzkumem pokud si ještě dobře vzpomínám. Taky nic co by mne nadchlo. Od té doby, ale nic.
Ten statistický dotazník Netmonitoru se vám opravdu může někdy objevit. Slouží pro průzkum složení uživatelů webu. Ale to samé vám může vyskočit na hromadě jiných českých www stránek které používají Netmonitor pro audit návštěvnosti.

I na mě ten dotazník asi tak jednou za měsíc z nějaké stránky vyskočí. A taky mě to štve, že to okno musím zavřít. Podobně mě štve, když se mě aktualizují Windows v nejméně vhodnou chvíli, nebo po dokončení hovoru po Skype po mě chtějí hodnocení kvality toho hovoru... :?

Je to hnus velebnosti na tom světě...

Karel
CARS.CZ
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Yurii »

Tak to pak jo :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Engineer »

V obou pripadech..
ďakujem za vysvetlenie... no mi je to divné lebo ziadny update neprebehol a prehliadac stále ten istý ako predtým.... No asi sa aktualizoval...
Skúsim zmenu?!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

Záleží co používáš Engi, ale tohle bude zřejmě díky nějakému adware, které doinstaloval jiný program.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2041
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od milosh »

Treba to s tim nesouvisi ale pripomelo mi to TENTO clanek.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

Ono to taky není zcela pravda. Sice je fakt, že je na vině hlavně uživatel, ale to procento chyby bezpečnostních děr bude vyšší. Tohle je spíš jak reklama na obranu Microsoftu. Já sám jsem teď musel minulej tejden reinstalovat kvuli viru, který se narval mezi systém a bios, takže i když jsem ho vypráskal ze systému tak se držel dále mezi biosem a systémem a zpomaloval nechutně pc. Zřejmě to byl jeden spíš z třídy destruktivních virů. Každopádně nešel dostat dokud jsem nevytahl baterku z desky, aby konečně zdechnul. Neboť nepomohl ani formát disku.
A to jsem zodpovědný uživatel ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Engineer »

Používam Chrome... No nič, akurát sedím vo firme a tiež mi vyhadzuje tieto reklamy. Takže asi to bude prehliadačom... #-o
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Lantra Luke
Moderátor
Příspěvky: 507
Registrován: 24 srp 2008, 09:59
Bydliště: Zlínský kraj-Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Lantra Luke »

pouzívam hlavne operu a nic se me tam neobjevuje , ani v chromu ani v mozille nic.
Bylo :Lantra J2 ,1.8, 1996 R.I.P 2016
Je : i20 1.2, 2016
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“