Převedení na nové servery

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

2Milosh: Nejde o reklamu, spíš mi jde o to, že forum teď jakoby ztrácí samostatnost, nezávislost. Nebo spíš nakolik budeme na Cars.cz nezávislí? Připomíná mi to teď takovou tu situaci, kdy menší firmy zaštiťuje jedna velká mateřská firma. Ale možná je to jen můj pocit.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od FISHkaa »

Já naopak nemám problém a tento krok chápu. Z něčeho člověk musí žít a představa, že forum pojede zdarma a bude nevýdělečné je hezká a funguje maximálně pokud se člověk kope do zadku na studenských kolejích :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

Ale jo tak samozřejmě to člověk chápe. Mě jde spíš o tu svobodu ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Josef »

Farrael
Bohužel máš pravdu :cry: Stačí si rozkliknout jednotlivé servery v "Naše projekty" úplně dole :cry:
Ale chápu miloshe i Fishku, že dlouhodobě se to bez zajištění silnějším nedá dělat :cry:
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od milosh »

Farrael: A ty myslis ze sem jako bude zasahovat cenzura :?:
hoticeCars

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od hoticeCars »

Zdravím všechny z Carsu. Dovolím si několik komentářů k probíhající diskuzi :-)

1) byla zmíněna cenzura - Cars NEBUDE zasahovat do chodu fora a diskuzí. Jestli zde budete chválit nebo hanět Hyundai, tak to bude vaše svobodné rozhodnutí a váš svobodný názor. Můžete si tedy psát, co vás pálí a napadne.

2) technické dotazy - momentálně na serverech nic neměníme a změny nastanou až příští týden. Pokud máte problémy nyní (bílá obrazovka apod.), prosím, kontaktuje přímo Miloše nebo SZ na tento admin účet. S přechodem na nové servery je nutná výše avizovaná změna. Rádi bychom to udělali bez jakéhokoliv projevu u uživatelů, ale bezpečnostní politika prohlížečů už je taková a my na tom nic nezměníme.

3) reklama - forum Hyundai a další projekty už jsou tak velké, že přesahují možnosti je provozovat za dosavadních podmínek. Nové servery a dohled něco stojí, proto byl Miloš postaven před volbu - buď zpoplatní forum nebo najde partnera nebo bude platit ze svého:-). My do projektu vkládáme lepší hardware, další možnosti rozvoje a naopak z toho máme výnosy z reklamy. Každopádně pro vás forum ZŮSTÁVÁ a ZŮSTANE stejné a BEZPLATNÉ!!!

Za tým Cars.cz
Petr Dušek
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Farrael »

No šlo mi spíš o to jestli tu budeme moci nerušeně existovat bez nějakých zásahů jako doposud. A to po všech stránkách. Sám mám neblahou zkušenost z jiných for, které pokud byly takhle zaštítěny, tak to nepřineslo mnoho dobrého a samozřejmě nastaly omezení. Ale pokud nebudou a budeme si tu v poklidu žít tak jako doposud tak to je jen ke cti cars.cz.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od enjoy »

Že vám do toho skáču... Na to,že se zde jedná o pouho pouhé internetové debatní fórum jakých je mraky,mi z toho přijdete nějaký vyplašený :D
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od milosh »

enjoy: Kolik jich jeste znas v CR ktere maji temer 9000clenu a navstevnost 2000 lidi denne? :wink:
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od enjoy »

No,fór jako je tohle akorát s jinou tématikou,je mraky(to asi uznáš,že na phpBB jich jede mraky)
jinak bez urážky,9000 členů,asi imaginárních a 2000 lidí,nejspíš máš na mysli 2000 přístupů.
Ale to nechci zabředávat kamsi,prostě a jednoduše to tu zbytečně prožíváte,že tu přibudou nějaký reklamní bannery či co :D

edit:tak například VW fórum,50 tisíc členů,Ford fórum,9 tisíc členů...etc... a koukám,že ty jsi i na fiatech a tam rozjíždíš spolupráci taky.Osobně proti cars.cz nic nemám,když se chci orientačně podívat po autech tak jdu tam.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od milosh »

Jasne beru, ale ty jsi to napsal jako by podobnych hyundai for zde bylo aspon 10 dalsich 8)
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Bolo »

FISHkaa píše:
Farrael píše:Doufejme. Mimochodem máte taky někdo problémy s stím, že po odeslání příspěvků se načítající stránka nezobrazí a zůstane takzvaně hluchá - bílá? Příspěvek se ale odešle.
Přesně tohle myslím...
Dělá mi to něco podobného, odešlu příspěvek a čekám až mi naskočí, že příspěvek byl odeslán a ono nic a furt načíta. Přitom když si otevřu v novém okně to téma, příspěvek už tam je.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Vilda »

Bolo píše: Dělá mi to něco podobného, odešlu příspěvek a čekám až mi naskočí, že příspěvek byl odeslán a ono nic a furt načíta. Přitom když si otevřu v novém okně to téma, příspěvek už tam je.
Jojo, mám ten samý problém ..... odešlu příspěvek a nic ... bílá stránka :-k otevřu internet v novém okně, kliknu na klub a odpověď je na místě odeslaná .... je to trochu zdlouhavý :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od Martun »

Jojo , už jsem to psal Miloshovi... taky ten problém.. :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Převedení na nové servery

Příspěvek od milosh »

Panove toto uz musi poresit kolega hoticeCars, ja uz na to nemam paky jelikoz servery uz u me nejedou. Zitra poresime.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“