Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Příspěvek od Yurii »

Jednou za čas se v sekci Scoupe objeví nějáká poptávka ND, upřímně řečeno moc mne nebaví neustále to přesouvat do inzerce a navíc už mi z inzerce zmizelo několik nabídek ND co mi leží ve stodole a které jsem zapomněl obnovit :(

Napadlo mne do sekce Scoupe udělat JEDNO samostatné téma které by bylo dostatečně na očích (v rámci sekce zvýrazněné) a psala by se do něj poptávka popřípadě nabídka po dílech které bude dlouhodobějšího charakteru.

Vzhledem ke všeobecně malé poptávce po dílech Scoupe veškeré poptávkové i nabídkové Scoupoinzeráty v inzerci brzy zapadnou a slehne se po nich zem. což je škoda.


Jak se na tohle řešení lokální inzerce díváte Vy, zbylí členové a hlavně moderátoři? :?:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Příspěvek od Farrael »

Otázka jak moc to bude přehledné. Jeden topic je jeden topic a už vidím lidi, co si tam dají inzerát, že pak také oznámí, že již díly nemají. To bys nad tim musel držet hodně přísnou ruku, aby to vypadalo.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Příspěvek od Yurii »

No počítám že neaktuální poptávky popřípadě nabídky nebo s nima spojenej OT bych promazával. Navíc s určitým množstvím bordelu trochu počítám :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Příspěvek od Farrael »

Otázka je jak chceš rozlišit neaktuální nabídku a poptávku? V inzerci se to po šedesáti či devadesáti dnech smaže. Tady to budeš muset udělat ty a budeš muset doufat, že to je skutečně neaktuální.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma určené speciálně pro nabídku a poptávku

Příspěvek od Yurii »

Uvidíme :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“