Tvorba webu Hyundai club

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
koumen
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2006, 11:11
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Tvorba webu Hyundai club

Příspěvek od koumen »

Zdravím .Chtěl bych vytvořit internetové stránky Hyundai Clubu. Napadlo mě to čirou náhodou, protože bych si chtěl koupit hyundai Coupe a nenacházím ty správné informace a pokud je najdu tak jsou na více stránkách.Proto bych vás chtěl poprosit o spolupráci.Děkuji za vaši pomoc či náměty
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Zdravím koumene, seš fakt dobrej - na stránky už fungující party lidí si dej tohle! Tenhle klub už je zajetý a myslím, že většina těch aktivních lidí odsud už další nepotřebuje. Spíš by bylo vhodnější, kdybys přiblížil co si chceš koupit za rok výroby, jakej motor, co tě o něm zajímá a tady ti hromada lidí sdělí co a jak. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Na zlepšení přehlednosti fóra ( to se týká i srovnání podle témat, aby jsi odpovědi nemusel nalézat na několika stránkách :cry: ) se už začíná pracovat, takže prosím o trošku trpělivosti :wink: . Děkuji
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
ok1dnh
*
Příspěvky: 38
Registrován: 13 črc 2006, 15:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok1dnh »

No Hanzi, já bych mu zase chuť nebral. Klub má jen toto forum, tak proč nemít na této web adrese i stránky ? Dodá nějaký čumák, odkazy atd.
Nevím, věc názoru, ale nebral bych mu chuť do tvorby.
Karel
Accent 1.3i Elegance, 5dv, r.v. 2005
Felotron

Příspěvek od Felotron »

ok1dnh píše:No Hanzi, já bych mu zase chuť nebral. Klub má jen toto forum, tak proč nemít na této web adrese i stránky ? Dodá nějaký čumák, odkazy atd.
Nevím, věc názoru, ale nebral bych mu chuť do tvorby.
Karel
Ja bych iniciative nebranil....
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Koumene pokud bys potřeboval nějaké info o Coupéčkach!!! :o
Tak mrkni sem!!https://www.hyundaiclub.net/viewforum.php?f=4 a pro další informace kontaktuj Tiburona Fx,to je Tvůj člověk,ví o tom to modelu víc než dost a samozřejmě si také pro jdi forum,pokud máš zájem!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Koumen trefil, podle mě, na jeden dlouho diskutovanej problém - nepřehlednost příspěvků, který ho vyburcoval k myšlence tvorby stránek :cry: To není o tom, že bych se bránil nebo bránil něčí iniciativě, ale o tom, že pár jedinců tady tráví už tak dost času a já si myslím to, co jsem zmínil už v jiném vlákně (myslím, že tam se jednalo o "uzavřené" fórum) a to je zbytečné tříštění toku informací, příspěvků a názorů. Pružnější, ale celistvost týhle party udržující, je podle mě reorganizace fóra. Ale taky říkám, že to není diktát, je to jen a jen můj názor, za kterým si stojím. :?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
koumen
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2006, 11:11
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumen »

Zdravím auto, které bych si chtěl koupit tak jsem popsal tady


Budu velice rád za každý příspěvěk, který mi pošlete.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

neni problem forum presunout sem - https://www.hyundaiclub.net/ a na dosavadni adrese mit plnohodnotny web. Ted jsme neco podobneho resili zde, zatim to je v pocatcich, ale potesi :wink: - https://WWW.ASTRA-G.CZ
koumen
Příspěvky: 4
Registrován: 29 črc 2006, 11:11
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumen »

Přesně tak bych si to představoval.Myslím takové stránky jako jsou tyto https://www.astra-g.cz/
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Aha, tak to se opakovaně omlouvám za svoji reakci. Měl jsem za to, že hrozí roztržení našeho clubu... :cry: A za ten a partu kolem něj budu kopat, dokud to půjde. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To Hanz: souhlasím s Tebou. O přehlednosti fóra jsme psali již jinde. Jisté úpravy by nebyli na škodu. Ale tohle naše fórum, náš klub je v pravdě na základě kamarádství, solidarity a lidovosti a to je to co mě sem stále láká a přitahuje. Jakýkoliv problém se dá při jen troše námahy bez problémů najít nebo prodiskutovat. Nějaká větší oficialita a originalita by možná (možná ze ne) dost lidí odradila sem tak často chodit. A pozor! fórum = otevřenost a respekt k druhému a to zde určitě 99,9999999999 % lidí dodržuje.
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Mno, nic proti koumenovi, ale podle referenci a jeho webu to vypada spis na stredne pokrocileho zacatecnika. Kdyz uz web, tak by to chtelo najit nekoho, kdo o tom vi neco vic.

Jinak chvalim https://www.astra-g.cz/ to je pekna prace.
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pokud to bude jen trochu možné, milosh nám píchne a ...... uvidíme, nechci nic slibovat. Vydržme a dejme vývoji ještě čas :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Koukam na stranky, jedou uz nakej patek, ale nic se na nich nezmenilo, chcete s tim teda pomoct? Ale tamni soft ja neznam, osobne pouzivam myslim vice user-friendly ceske PHPRS - www.phprs.cz

Jinak koukal jsem ze web neni skoro nikde pridany do vyhledavacu, forum ano, o to jsem se postaral :) ale web ne, tak to napravim :wink:
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“