absolutna ignoracia

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

takze na zaklade mojich skusenosti s tymto forom tu koncim. Nikde som nemal take zle skusenosti ako prave s tymto forom. Od zaciatku mojej registracie som zalozil 3 temy a v jednej som nehal prispevok a nikdy sa mi na ziadnu moju otazku alebo problem nedostala odpoved. Neviem naco potom toto forum vobec je ked sa tu clovek docka len totalnej ignoracie. Ked bude niekto xciet odporucit nejake hyundai forum tak toto mu isto neodporucim, skor ho varujem aby sem ani nechodil a nestracal cas cakanim na nejake odpovede. Som totalne znechuteny... Zbohom
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od lukis01 »

3 prispevky, z toho 1 den stary, ses opravdu ignorovan vsemi a a za vsech okolnosti...
zkousel sis taky projit forum, jestli se tve dotazy nahodou neresily drive, nebo ses proste jen lempl, ktery je prilis liny na to, aby vlozil cas a praci do pruzkumu???
sbohem a na brzkou neshledanou
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

aha tak na toto uz viete reagovat. na staznosti ano ale na problemy s autom to nie. a co tie temy ktore su 10 dni stare a nijaka odpoved. ak aj som nepouzil hladanie tak v inych forach zvyknu potom nasmerovat na na spravne temy ale tu sa nic take nekonalo. prvy moj prispevok bol uz 2 mesiace stary tak to je fakt len "par dni" ze? na moju poslednu temu som teda pouzil hladanie a vyslo toto: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... aca+klapka to nema s mojim problemom nic spolocne takze moja tema opodstatnena, dalej tie stierace naslo toto: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... t=stierace a co nevidim autor sa takisto odpovede nikdy nedockal ;) dalej myslim uz ani nemusim pokracovat lebo samo toto o sebe hovori o urovni tochto fora. takze kto je potom "lempl" toto vyzera ze lempli su tu ti ktori by mohli ludom pomoct s ich problemami alesu natolko lenivi ze kaslu na nich. takze velka vdaka v spolupraci s vami
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od Mexican »

mam rad taketo kecy. Ak by sa vsetci spravali ako redrox, tak na internete by nic nebolo. Egoizmus z tohoto len tak srci. JA CHCEM aby ste mi pomohli a ak mi nepomozete, tak ste banda blbcov. Forum funguje na principe zdielania skusenosti. Ak skusenost popisana nie je, je dobre su sem napisat. Ak existuje problem, je mozne ze niekto uz popisal riesenie. Ak riesenie popisane nie je, tak je mozne ze ho niekto ma. Ak ten niekto netravi na internete 24/7 je mozne ze odpoved chvilu trva. Preboha clovece redrox uvedom si, ze nikto tu nie je plateny aby riesil tvoje problemy a otazky. Bud si slusny a trpezlivy, alebo si arogantny a netrpezlivy egocentrik - vtedy ti dpoprucujem zajst rovno do :hyu: servisu. tam zlozis love na drevo a urcite ti otazky zodpovedaju a problemy poriesia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od Vendelín »

Re:redrox
Na to,kolik příspěvku jsi sem hodil,tak se chováš jako mistr světa.Stáhni ouška a když se Ti tady nelíbí,tak si založ za Moravou svoje fórum.Co si o sobě myslíš? Že tady sedí každý celý den a jenom čeká,až nějaký intaligent sem hodí nějakou hovadinu?
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od robertbulko »

redrox píše:takze na zaklade mojich skusenosti s tymto forom tu koncim. ... Zbohom
Väčšieho vola ako si ty redrox som tu na fóre ešte nestretol. Pripadáš mi ako 13 ročný rozmaznaný fagan, ktorému sa stala strašná krivda, keď nedostal ráno od mamy desiatu do školy. :P Dobre sa poobzeraj na tomto fóre a zistíš, že sa tu veselo v pnom prúde debatuje. Ak si nedostal odpoveď na tvoje otázky, je to zrejme preto, že podobný problém nikto z ľudí čo sem chodia neriešil, alebo do sekcie kde si tieto otázky napísal už nikto nechodí, tvoje auto (ročník 1996) už je za zenitom.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

tak naco tu potom je sekcia pre take stare auta? mam aj ine auto a som aj na mazda fore kde su rovnako stare auta ako tieto lantry a tam som nikdy nemal problem s odpovedou. za 2 dni som dostal v jednej teme viac odpovedi ako za cely cas co som tu na fore. takze sa nevyhovarajte ze vek auta. neverim ze tu nikto z celeho fora uz nema lantru a nevedel by poradit. a zeby niekto neriesil rovnake problemy ako ja tak to je smiesne. videl som temy kde ludia odporucali napr. to vycistenie skrtiacej klapky, ja som len xcel aby mi s tym niekto pomohol lebo som to nikdy nerobil. takze aku vyhovorku mate na toto zase? nikto to tu este neriesil hej? som zvedavy ked sa sem kuknem o pol roka ci niekto odpise na moje temy ked uz mam byt teda trpezlivy

a btw zatial som sa ja na osobne urazky neznizil ako vy. mohol som kazde jedno slovo nahradit nejakou urazkou ale aspon mam tolko slusnosti ze sa viem trochu ovladat
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od mikodim »

redrox, na kolko otazok od dalsich clenov na tomto fore si reagoval ty t.j.že si im nejak poradil,pomohol?Mozno aj tak,ze si hladal na nete odpovede aby si im vedel poradit...??
Ak je to podla teba nutné ocakavat od iných, tak aj od teba sa to ocakava, ked si tu registrovaný.. či? :-k
Skusal si hladat na nete ten návod na cistenie klapky? google ti ponukne aj videa,fotky vsetko co len chces..
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

Keby mam take vedomosti ako vacsina ludi na fore tak pomozem ale nexcem pisat bludy ked sa nevyznam. Ano skusal som nieco hladat na googli ale moc som nepochodil. Na youtube to iste...
Z toho co tu pisete to vyzera ze ludia si maju vsetko radsej hladat sami a tu na forum radsej ani nepisat lebo aj tak su to vsetko hovadiny podla vendelina. Cize neviem naco toto forum vlastne sluzi
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od mikodim »

chcel si navod na cistenie klapky,tak napr. : http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema ... t-rj-61209

alebo najs si kus cas a prestudovat : https://www.google.sk/#q=cistenie+skrti ... apky+navod
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od Hardcam »

s timto pristupem daleko nadojdes :roll:

a propos, neni tu patrne zadny aktivni clen s J1, tak me napada otazka, kdo by ti mel vlastne odpovidat...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

mikodim píše:chcel si navod na cistenie klapky,tak napr. : http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema ... t-rj-61209

alebo najs si kus cas a prestudovat : https://www.google.sk/#q=cistenie+skrti ... apky+navod
dakujem konecne nieco s cim sa da pracovat. ja som hladal len konkretne na lantru navod a som nevedel ze je to skoro rovnake aj na inych autach
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
mikodim
****
Příspěvky: 1350
Registrován: 02 lis 2013, 11:37

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od mikodim »

áno princip je takmer ten istý , je jedno o aké auto sa jedná tak mozes podla navodov co som ti poslal spokojne pracovat...
Accent 1.5CRDi,81kW ,2007
Fabia sedan 1.4
Megane classic 1.9dTi
Ibiza 1.9TDi,Xsara break 1.9HDi
Punto 1.1,Passat 1.8,Uno 1.3D
Prisma 1.6B,1.9D,Skoda 125GLS,Olcit
redrox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 21 úno 2014, 15:06

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od redrox »

zajtra sa do toho pustim ale bez spreju len s handrou a tech. benzinom
Hyundai Lantra J1 1.6 GLS 84kW 1996
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: absolutna ignoracia

Příspěvek od mmv »

:-) s benzínem nešetři, stačí asi tak 2 litry a pak už jenom sirky a až ten vrak shoří, pak si di tvoje "a chci a chci a chci" zkoušet třeba do Mazdy třeba ti tam někdo střevíček zaváže ...
a taťkovi vyřiť, že se to zpravit už nedá :roll:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“