UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Rasty »

Dede: představuješ si to moc jednoduše ale ono to opravdu není jednoduché. Za další ono už musíš pochopit že Miloš to má momentálně jako koníčka a mrkni se jen kolik klubů dělal a o které se stará. Taky není svobodnej a má závazky a to prostě nemůže celej den vysedávat u PC a dělat na stránkách. Až se budeš starat o rodinu, chodit do práce abys rodinu uživil a po večerech když chceš odpočívat nebo bejt s rodinou, tak se špatně hledá čas na web natož na to aby na přání kohokoliv dědal extrémní zásahy do programu. Na Honda klubu to maj hezké to jo, ale taky to nemá na starost jeden člověk ale více kteří se kopou do zadku doma tak společně programujou a praujou na tom společně. V tomhle se musím Miloše zastat pač vím jaké to je. A ty reklamy??? Nevěř tomu že z toho jdou takové peníze. Když se z toho poplatí hosting a vše kolem webu, tak za tu práci jakou člověk tomu věnuje mu moc nezbyde. Ono ve finále to pak je, blbě převedno 10kč/h to bys taky za tohle nedělal
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Hardcam »

Rasty: =D> podobne jsem se to snazil DEDemu vysvetlit v jinym tematu, snad se nam to podarilo...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od DEDe »

no ja vas chapu prave proto je blby ze tech for ma nekolik a nestiha to kez by to melo vic lidi spolecne. Podle me zrovna tohle neni jeho nejoblibenejsi. Vsak jediny za co bojuju je jen to at se tu neco pohne kupredu nic vic jakym stilem jestli se o to bude starat nekdo kdo tu bude ochotnej travit vic casu urcite by to bylo jen ku prospechu. Chodim tu celkem casto a docela by me potesilo kdyz by tu aspon neco pribylo treba smajlici (sory ale pridani trva asi tak 2 minuty jestli neni cas ani na tohle tak je to spatny). Navrhovalo to uz vic lidi dokonce nekdo mi psal ze russelovi poslal nejakej tuscani smajlik a stejne to tam nepridal. ja bych proste chtel mit tu vic moznosti a aspon nejakou zmenu treba aspon vic templatu fora at si kazdej muze dat co s emu libi je to porad na jedno brdo :)

Vy to vidite moc slozite zase :) pokud se na foru nedela zadnej update jedina starost je tak ten vir co sem prisel nebo ze to zkolabovalo nedavno jinak s tim nic clovek nedela dokud to nepadne takze to klidne pul roku bezi bez povsimnuti a nemusi se na to sahnout. Ja sem si s forem kdysi hral a par updatu se da pridat lehce podle me to miloshe uz davno nebavi a neni to pro nej hobby kdyz to nekdo ma jako konicek tak by neco vymyslel a delal s tim.

Pokud vetsine je jedno ze to vypada porad takle jako zakladni nainstalovane forum bez jakyhkoliv moznosti tak zalezi na vetsine je jasny ze extra moc lidi sem chodit asi nebude kdyz nebude vic moznosti jinak by navstevnost byla uz daleko vetsi.

K necemu to moje husteni mozna bylo byly tu tri reklamy jak krava a ted uz je to aspon ciste takze sem spokojen s timhle nekdo musi remcat aspon trochu jinak nebude pokrok :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od zdenek76 »

Docela chápu, co tu píše DEDe. Pár pádů diskuzních for jsem zažil a vždy to bylo z důvodu nezájmu správce. Možná si někdo pamatuje např. staré autohifi, kde se jednoho dne všichni uživatelé dohodli a stovky jich odkráčelo na forum pod jinou doménu.
Nicméně chápu i správce, protože sám mám jedno forum, které by si zasloužilo vylepšit, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2041
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od milosh »

Pravda je ze kdyz nemam hyundai tak teoreticky nemam duvod sem chodit zeano, ale denne web kontroluju zda je vse ok a nekdo nepise ze ma nejaky problem, jak uz jsem psal v jinem tematu pokud nekdo mate neco na me osobne piste SZ to je jistota ze si ji prectu a muzu reagovat, ve foru se obcas neco prehlidne.

Ten Tuscani smajl pohledam a pridam, koukam ze zacinam byt bordelar, v mailu mam dost nevyrizenych veci a navic ted cekame druhy mimco tak casu bude jeste min, ale jelikoz net a pc vseobecne je muj konicek budu se snazit jak mi sily budou stacit :wink:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Rasty »

Milosh: tak to chlape gratuluju že čekáš dalšího potomka =D>

Dede: Jako já osobně novinky nepotřebuju a forum nedělá jeho design nebo funkce, ale lidi kteří na něj chodí. Kdysi jsem sem chodil rád a denně protože tu byla parta fajn lidí a bylo to o pomoci. Mnoho z těch lidí sem už bohužel nechodí a mě to mrzí a proto jsem už také nechodím. Jsem právě z té staré party a teď uže je to moc komerční asi jako všude. I kdyby tu běžel dos a byli tu lidi jako Borek, Jirka, Ivan, Josef, Vip, Hanz, Mates, Jouda, Farmář, Felotron, Cary, Tiburon, MartasZ, Black_sheep, M.a.d.y, Zaludnikrs, Vita, Kyrglík, Lukee, Dogi27, Petr HC, Dráček, Hardcam adt. Prostě tahle zakladající parta mi tu chybí.
Většina lidí sem přestala chodit právě už kvůli té komerci. Neříkám že tu nejsou super lidi ale není to co dřív a to ti kterých se to týká dají za pravdu.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od DEDe »

jestli tu neprestali chodit spis proto ze je to omrzelo to je otazka. Cemu rikas tu na foru komerce , maximalne se H zacali vic prodavat tak tu zacalo chodit vic lidi a tim padem se tu objevi vic lidi co si dou jen vyresit problem a pak se tu neukazou. Ale i tak neni problem si udelat na foru treba soukromou sekci jen pro skalni fandy kde si muze psat jen skupinalidi co ma treba priklad " jen urcitej pocet prispevku" nebo proste ti co tu nechodi jen tak ale i protoze je to tu bavi (ostatni ty sekce ani nevidej )vsechno se da. Ze tu nekdo prestal chodit tak spis proto ze se to neuzpusobilo tomu jak si to predstavovali nebo je to proste omrzelo. Kdyz je nekde vic moznosti kazdyho zaujme neco jinyho ty treba galerii a nic podobnyho nechces ja bych to vyuzil a chodil sem kuli tomu rozhodne casteji a i linku na forum bych poslal vic treba na fotky. Videt jaky upravy si udelal kdo udelal na aute, kolik ho stala hudba co by tam mel na fotce treba a podobne to by se mi taky libilo ted tu prakticky nikdo moc nevi kdo si na aute co delal to jednou napsal a uz je to nekde v zapomeni 50 temat v historii. Proste to vidim trochu jinak a moznosti rozhodne jsou. At to klidne zustane pri staru , jak psal milosh ja to chapu ze kdyz nema H tak ho to tak nechytne a ma to uz taky nejakej ten rok to uz clovek neni tak zapalenej a nechce se s tim rejpat :)

Me se treba vcelku dost lidi ozvalo kdyz videli fotky na moje.auto co mam a ptali se na ty ruzne upravy nebo kdyz videli jak mam utraty za auto a kolik co stalo kde sem to koupil nebo kde sem si to nechal udelat a tak bez tehle odkazu by ani nevedeli ze tam tyhle veci mam hold jen musim vyuzivat jiny servery kam si tohle muzu davat, kdyby to bylo tu vyuzilo by to daleko vic lidi , co sem koukal na ostatni fora tak ty garaze tam celken vyuyivaj rozhodne ti nejvetsi fandove. Ty mas treba taky komplet prekopany auto ale malokdo vi co tam vsechno budes mit a tak. Fotky sem hodis ale to se propadne zachvilu na druhou stranu temat a tam to lovit nikdo uz nebude :D

jen to hlavne neberte jako flame jen jako nazor rozhodne z toho nastvanej nejsem a beru to s humorem :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:Milosh: tak to chlape gratuluju že čekáš dalšího potomka =D>

Dede: Jako já osobně novinky nepotřebuju a forum nedělá jeho design nebo funkce, ale lidi kteří na něj chodí. Kdysi jsem sem chodil rád a denně protože tu byla parta fajn lidí a bylo to o pomoci. Mnoho z těch lidí sem už bohužel nechodí a mě to mrzí a proto jsem už také nechodím. Jsem právě z té staré party a teď uže je to moc komerční asi jako všude. I kdyby tu běžel dos a byli tu lidi jako Borek, Jirka, Ivan, Josef, Vip, Hanz, Mates, Jouda, Farmář, Felotron, Cary, Tiburon, MartasZ, Black_sheep, M.a.d.y, Zaludnikrs, Vita, Kyrglík, Lukee, Dogi27, Petr HC, Dráček, Hardcam adt. Prostě tahle zakladající parta mi tu chybí.
Většina lidí sem přestala chodit právě už kvůli té komerci. Neříkám že tu nejsou super lidi ale není to co dřív a to ti kterých se to týká dají za pravdu.

Tak pod tohle co napsal Rasty se 100% můžu podepsat :!: Do nedávna jsem tu byl každý den,vždy přečetl VŠECHNY příspěvky a těšil se na VŠECHNY zdejší lidi(hlavně ty Rastym vzpomínané staré plantážníky) a jejich příspěvky. =D>


Měl jsem napsaný delší příspěvek,co se mě nelíbí na současných stránkách a hlavně některých nových lidech,ale než se tady s nimi dohadovat,kdo má pravdu(po zkušenostech z tématu nafta/benzín),tak jsem to smáznul. :( Prostě Rasty naťukl to,co určitě většina starších členů klubu cítí,když čte současné příspěvky od některých současných uživatelů a raději na ně nereaguje a nebo různé rubriky(říkám jim "plácání nesmyslů a po zádech :D ) ani raději nečte. [-o<
Co se reklamy zde týká-chápu,že je pro Miloše a financ.stránek důležitá,takže pokud nebudu muset rolovat půl stránky-nevadí mě.Vadil mě několikadenní výpadek stránek,ale i to beru,stane se.Co mě za poslední rok vadilo na stránkách nejvíce,bylo zavirování po několik dnů.I po Blackově upozornění a Milošově ujištění,že už je vše v pořádku....byly stránky stále zavirované a to by se stávat nemělo :!: Jinak na vzhled ,smajlíky...nemám velké nároky(jsem spokojený),to si myslím,že nemá na klub ZÁSADNÍ vliv-tím jsou členové a jejich vzájemné vztahy a příspěvky .Stačí pár šťourů teoretiků s pocity,chytrolínů-radilů a člověka už to tady poté nebaví. :roll:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od rade622 »

Podepisuji se pod vše co napsal Borek, který se podepsal pod názor DEDEho. Fórum nedělá vzhled, ale lidé v něm a zde došlo k útlumu. Ale stačí se podívat, kdo jezdí na srazy, jsou to většinou ti samí lidé, kamarádi co se znají a rozumí si. Možná, že není od věci myšlenka uzavřeného okruhu, kde nebude mít přístup každý.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Rasty »

Borek: já jsem to ani nijak ventilovat nechtěl, ale když už mě Dede nakousl tak jsem to napsal. Jinak dnes jsme se potkali v HK na kruháči u Carrefouru když jsem jel do kina :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Borek »

Já jsem dneska v HK nebyl.Tak jsi musel potkat nějakého jiného střelce. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Rasty »

Borek: tak to nevim bylo to cervene coupe, na origo 17kach stejne zadni kridlo, spz bez ramecku :( je teda fakt ze sem nevidel jestli tam prez okno blika hendsfree za uchem :)
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od pepan »

rade622 píše:Podepisuji se pod vše co napsal Borek, který se podepsal pod názor DEDEho. Fórum nedělá vzhled, ale lidé v něm a zde došlo k útlumu. Ale stačí se podívat, kdo jezdí na srazy, jsou to většinou ti samí lidé, kamarádi co se znají a rozumí si. Možná, že není od věci myšlenka uzavřeného okruhu, kde nebude mít přístup každý.
Rade622
no tak tedka zase čumím já :shock: jsem tu chvilku ,ale tedka mě začíná připadat,že tu vůbec nemám co dělat..docela mě to sejří až mrzí....hlavně ta poslední věta...
nevím co dodat...Známe to,že když tu nejsem 5let,tak vlastně nemám právo sem psát???neberu v potaz,že mám hju už asi 6let,ale to,že jsem se chtěl něco dozvědět a někoho poznat...omlouvám se za OT ,ale tohle sem musel napsat
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od Borek »

Pepane,to není myšleno na lidi,co jsou v pohodě jako ty.Jen pamatujeme dobu,kdy tady byla pohoda v celém klubu,rady a vzájemné vtípky kamarádů/členů-prostě člověk se sem těšil každý den a na všechny.Stačí se třeba teď podívat na několik jedovatých :roll: stránek v sekci i30 a hned člověk vidí,že by se tady bez pár nových členů určitě obešel.Popichovače typu Mirisko nebo chytrolíny s "pocity",kteří vlezou do všech témat,zamykají,mažou a upravují příspěvky jako Mexican,bych tady velmi rád oželel(ten aby tam nechyběl [-o< ). [-o< Nepamatuji,že by se dříve tady chlapi sprostě uráželi :roll: ,něco se mazalo,zamykalo....Teď je to tady čím dál častější až běžný jev. :-k Také poslední dobou forum spíše jen prolétnu,žvejky plácačů po ramenou mimo realitu přehlédnu a nereaguji.Stejně jako na hádky kolem i30.I u Radeho622 je vidět,že klub sleduje,ale nemá zapotřebí se s někým dohadovat,tak píše málo,kde jsou kdysi časté příspěvky od Ivana,proč nepíše Hujer,Martasz,Cary,Hlobilp,Vipe,Josef,Felotron......,kteří tu dříve byli pečení,vaření????
Prostě si člověk řekne,na co si kazit den čtením a diskusemi s rýpaly a chytrolíny "pocitáři". [-X Proto psal Rade o uzavřeném okruhu,bez těchto napadajících individuí-týká se jen pár lidí.Na to narážel i Rasty výše.Jasný? :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: UMÍSTĚNÍ REKLAMY NA TOMTO SERVERU

Příspěvek od pepan »

no je pravda,že co jsem si pročítal nějakou sekci,nyli tam jména lidí,.kteří tu vlastně asi už ani nejsou....mrzí mě to,protože bych rád poznal další v poho lidi...jo jke tady spousta zbytečných hádek a to m,ě taky prdí....Borku díky za vysvětlení =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“