Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
snow
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2011, 17:18
Bydliště: Liběšice okres Litoměřice

Re: Noví členové....

Příspěvek od snow »

Dobrý den.
Jako nový člen Hyundai clubu se musím představit.Jmenuji se Roman,jsem z Liběšic okres Litoměřice.Již brzy budu vlastníkem vozu Getz 1,3 Comfort. :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Noví členové....

Příspěvek od Chasnik »

Tak jsem se po několikadenním študováním tohoto fóra prokousal až sem, takže přidávám i pár informací o sobě: Stejně jako Hardcam se jmenuju Pavel, ale jsem o pár týdnů starší - je 34... Momentálně už asi patnáctým rokem pobývám v Praze a živím se prodejem dveří - interiérových, vstupních i garážových vrat.

Kombíka i30 vlastním necelý měsíc a jsem rád, že můžu na tomhle fóru najít spoustu užitečných informací.

Jinak nejsem žádný Hyundai fanda, auto si vždycky vybírám podle toho, jak sedne mně, mojí práci a v neposlední řadě i mojí peněžence. Tentokrát to vyhrála "ítřicítka" a zatím nelituju. S prostorem i designem jsem spokojen, spolehlivost a provozní náklady posoudím později, až bude najeto víc km.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
rudolf.tomka
**
Příspěvky: 344
Registrován: 19 čer 2011, 18:12
Bydliště: Zborov -Slovensko

Re: Noví členové....

Příspěvek od rudolf.tomka »

Ahojte, volám sa Rudolf , som zo Zborova pri Bardejove .I keď som majiteľom KIA SOUL 1,6 CVVT od r.2009 , rád si prečítam viaceré príspevky na tomto fóre / hlavne v sekcii i 30 :mrgreen: /, som registrovaný aj na KIA fóre a keďže sú to vlastne podobné automobily koncernu :hyu: -KIA , nájdem tu veľa zaujímavých spoločných tém a "problémov" , ktoré riešime s našimi vozítkami aj na našom KIAckom fóre :wink:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové....

Příspěvek od alvin »

Ako novačkovi sa patrí predstaviť,na Chverolet fóre, ma už poznajú,ale tu som takmer úplny nováčik,tak skopírujem svoj profil s ostatných fór
meno: Vlado
Pseudonym: Alvin
Datum narozeniny: 25.7.
Bydliste: Bratislava
Bydlis s rodice / partnerkou / sam / s kamosi: s partnerkou
Povolani: SBS- strážnik
Auto: modrý GETZ 1,1i /2004 zvaný "Veľrybák"
Kolik ma tvuj auto najeto: vyše 80 000 km
Jak dlouho mas soucasni auto: mal som ho rok ako fungláča a po 6 rokoch som sa k nemu vrátil v auguste/srpnu 2011
Predesly auta: predtým OPEL ASTRA G,DAEWOO MATIZ 0.8 ešte predtým Š100,Š120L, SEAT IBIZA,TICO SX,a používal som aj Wartburg 353W , Moskvič 2140 a Opel ASTRA F,
Jak dlouho ridite:o nedlho tomu bude 30 rokov
Kolikrat jsi naboural (vlastni vinou):1x,ak nerátam ešte 3x čiste škrabanec
rodinný stav: rozvedený,vo vzťahu
Nejoblibenejsi jidlo: vyprážaný syr s hranolkami a tatarkou,holt žijeme len raz
Nejoblibenejsi piti: keď nejazdím a nepracujem tak pivo,inak kofola
Nejoblibenejsi auto: VW chrobák-klasika a trabant 600,a ďalšie dvojtakty z 50 a 60 rokov
Nejoblibenejsi hospoda vchatovaj osade v Maníne a hospoda v kempe Olšovec
Nejoblibenejsi hudba: rock´n ´roll,hardrock,oldies
Nejoblibenejsi film nebo serial: Staršie české komédie ,najradšej Z. SvĚráka a L. Smoljaka
Posledni vec co jsi koupil do auta: nové stieracie lišty
Posledni vec co jsi koupil pro sebe:strihací strojček
Posledni vec co jsi koupil pro partnerku: kabelku a nejakú tú kozmetiku

_________________
Naposledy upravil(a) alvin dne 25 pro 2012, 21:17, celkem upraveno 4 x.
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Joseph
Příspěvky: 4
Registrován: 08 říj 2011, 13:21

Re: Noví členové....

Příspěvek od Joseph »

Zdravím všechny lantráky.Jsem tady novej , jmenuji se Josef, jsem z východních čech a jsem velkým příznivcem této značky.Třináct let mám Lantru J1 r.v.1992,krásný kočár a od roku 2004 novou Elantru.Dlouho jsem otálel,ale nyní jsem dostal odvahu a přihlásil se do klubu.Tedy ještě jednou zdarec !!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové....

Příspěvek od Borek »

Joseph-zdar krajane. :D Vítej v klubu a ať ti :hyu: dělají jen radost. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Tommynno
*
Příspěvky: 12
Registrován: 09 lis 2011, 21:11

Re: Noví členové....

Příspěvek od Tommynno »

takže, tiež sa predstavím, som Tomáš, žijem a pracujem v okrese Martin, i ked momentálne jazdím opel zafiru, po novom roku plánujem kúpu i20 1.2 classic plus jediné v čom nemám jasno je farba :wink: :D na forum som sa dostal, ked som hľadal nejaké bližšie info ohľadom i20 aby som vedel do čoho idem... :D
Hyundai i20 1.2 16v, 57kw crystal white (4000 km)
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové....

Příspěvek od smokeflypaper »

Ahoj taky se představím, i když nevím zda-li je to stále zvykem. Poslední příspěvek je tu z roku 2011 :)

Vždy jsem měl jen škodovku a chtěl jsem škodovku. Hyundai jsem rezolutně odmítal, nevěřil jsem tomu.
No ale donutil mě rozpočet, tak jsem začal pátrat. Nejdříve na hyundai.cz pak na guglu pak na YT pak tady a nakonec u dealerů.


Už jsem objel všechny dealery :hyu: v Praze a všude se svezl. Jen ve dvou měli diesel prý se neprodává na dračku jdou benzíňáky. Jsem snad jinej že pasu po dieslu? :)
Zajímavé je že co se týká cen nepředváděcích aut, tak jsou celkem velké rozdíly v tom jaký dealer poskytne jakou slevu. Asi to bylo podle toho jakou jsem měl ten den zrovna košili a nebo jestli jsem byl oholen.... (pro představu jeden nabízí slevu 25.000 Kč druhý 6% z celkové ceny + dalších extra 30.000 Kč dolu :-k )

Každopádně jsem měl dnes poslední zkušební jízdu a po návštěvě autosalonu v daný termín mi prodejce řekl že na mě nemá čas, a že mám jet sám. "tady máte klíčky, tady mi to podepište a támhle stojí auto. Vraťte se za hodinu!" Vyrazil jsem na dálnici (nikdy jsem neměl 6ti kvalt a chtěl jsem ho zkusit) a dojel do Neratovic a pak okreskama zpět do Prahy.

No během této cesty jsem se rozhodl, že moje příští auto bude na 100% :hyu: :mrgreen:
Konkrétně i30 combi 2012 1.6 CRDi (style)

Už jen vybírám barvu...

Sobě i Vám všem přeju maximum kilometrů bez nehody a mnoho hezkých zážitků z řízení :hyu:

Zdravím Zdeněk aka SmokeFlyPaper
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2041
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Noví členové....

Příspěvek od milosh »

Vitej na foru 8)
Ale to ctu prvne ze by bylo mozne se v predvadecce projet sam bez cloveka z autosalonu, je jina doba :lol:
Uživatelský avatar
mnkk
****
Příspěvky: 1314
Registrován: 04 srp 2010, 16:33
Bydliště: Československo

Re: Noví členové....

Příspěvek od mnkk »

Aj mne dali i30 a ix20. Išiel som sám. Mal som u nich auto v servise, tak som dostal klúče od toho čo mali zrovna na parkovisku. Bol som sa najesť, nakúpiť, povoziť. Pýtal som sa ako dlho možem jazdiť- vraj kolko chcem- asi vedel, že čoskoro zasvieti "večné svetlo" v tvare stojanu na tankovanie. :mrgreen: V oboch bol dojaz iba 100km. :x
Santa Fe 2,2 CRDi 143kW TM
ex
i30 1,4 cvvt 80kW LPG FDh
H1 Tour 2,5 CRDi 125kW TQ
Santa Fe 2,2 CRDi 147kW DM
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Noví členové....

Příspěvek od Chasnik »

milosh: IMOFA Praha mi půjčila Punto i Pandu Multijet, dokonce i bez podpisu. A to mně neznali. Jenom mi prodejce dal klíčky.
Honda Liberec taky nebyl problém, ale tam už nás znali...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové....

Příspěvek od smokeflypaper »

milosh: Puvodne jsem se pri prvni navsteve chtel domluvit na pujceni do druheho dne abych to mohl nalozit po strechu a vyzkouset. Bohuzel mi bylo sdeleno ze je zvyseny zajem a nemaji predvadecich aut nazbyt, takze jsem mel prijet druhy den a tam mi nabidli vyse popsane. Myslim si ze kdybych chtel pujceni auta na vikend tak by to nebyl problem u starsiho modelu nebo tam kde je predvadecek vic. a ted nemluvim jen o :hyu: pred lety jsem mel pujcenyho smarta na celky vikend a platil jsem jen benzin.
Naposledy upravil(a) smokeflypaper dne 15 říj 2012, 21:23, celkem upraveno 1 x.
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Noví členové....

Příspěvek od vorlajz »

ahoj kluci... taky se krátce představím...

jsem "vorlajz" :D

od 9.10.12 vlastním i30CW (starší model) ... tak doufám, že bude dobře sloužit! ;) jinak jsem doposud jezdil výhradně Škodovkama a tenhle ten Hyundai je moje první vlastní auto... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Noví členové....

Příspěvek od Chasnik »

tož vitaj! :)

Taky doufám, že ti vozítko bude dobře sloužit. Hlavně si nedělej hlavu z hluku od podběhů (to máme všichni) a loupacího volantu (to máme skoro všichni). Zbytek je v drtivé většině v cajku ;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: Noví členové....

Příspěvek od vorlajz »

Chasníku, twe, to je přivítání... :D hluk od podběhu nepozoruju.... a celkově musím konstatovat, že je auto velmi tiché... ;) a to už jezdím na zimákách...
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“