Tmavá vs svetlá farba

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Tmavá vs svetlá farba

Příspěvek od dav »

Neřeším, když už se na něj nemohu ani podívat [-X - do myčky :D/ .
Byl - Accent 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
marcer
*
Příspěvky: 91
Registrován: 30 říj 2008, 18:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavá vs svetlá farba

Příspěvek od marcer »

Nad černou jsem taky uvažoval. Se stříbrnejma doplňkama by vypadala dobře, ale nakonec jsem vybral světle modrou a jsem s ní spokojenej.

Nejsou na ní vidět škrábance omláceniny od kamínků ani špína. Po umytí se nemusí moc leštit, prtože stopy po kapkách vidět nejsou :)
Hyundai Accent 2007, 1.4 16V DOHC, Celadon blue - Přenecháno mamce => nabouráno
Peugeot 407, 3.0 V6 155kW, Bílé zlato - Prodáno
Renault Megane III 2010, 1.6 16V, Červená
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tmavá vs svetlá farba

Příspěvek od Mexican »

ja som zobral tamvu modru, pretoze mi predajca zlavil cca 20 000... auto nepotrebujem mat permanetne nalestene, takze ci je na nom trochu prachu mi extremne nevadi... parkujem v podzemnych garazach najma pocas dna a tak mi prehrievanie nijak extremne nevadi

je fakt ze na tmavych odtienoch vidiet viac skrabance, ale na druhej strane svetle farby su take.. hmm.. nedonosene a malo vyrazne.. nazor proti nazoru.. myslim, ze clovek si casom zvykne na kazdu farbu - tiez som povodne chcel cervenu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
JuloKE
*
Příspěvky: 35
Registrován: 12 úno 2008, 20:44
Bydliště: Košice

Re: Tmavá vs svetlá farba

Příspěvek od JuloKE »

Neries problem s teplotou ciernej. Rozdiel medzi bielou a ciernou v lete na priamom slnku je 3-4°C. Merali to Mythbusters.
Hyundai Elantra 1.6 Phantom Black 2013
Hyundai Accent 1.4 Elegance 2007
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Re: Tmavá vs svetlá farba

Příspěvek od EB trupo »

mám čierneho accentíka, a ako tu už niekto správne podotkol, tmavá je náchylnejšia na nečistoty. včera som auto umyl, navoskoval s turtle wax with ptfe - trápil som sa asi dve hoďky. asi pol hodinu to auto bolo najexkluzívnejšie na ulici, ale potom už len samý peľ :evil: a viete si predstaviť žlté bodky na čiernom podklade?! teraz sa pozerám na auto aspoň z trojmetrovej vzdialenosti - to ešte stále vyzerá čisto :lol:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“