Maska chladiče.

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Maska chladiče.

Příspěvek od matýsek »

Dobrý den pánové, prosím o radu, jde sundat samostatně přední maska chladiče, nebo se musí sundat celý přední nárazník i s maskou. Na masce je shora sedm křížových vrutů a dva nějaké šroubky na klíč myslím 10mm. Potřebuji odkrýt prostor, jak je klakson, mám tam vedené káblíky k dennímu svícení, které odešlo a chtěl bych tam protáhnout nové. To staré jsem instaloval před lety, kdy jsem se ještě mohl ohnout , nebo vlézt pod předek auta. Bohužel, to už je minulost.
Předem moc děkuji za rady. Matýsek. :hyu: :evil:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od Mexican »

mozno pomoze, mozno nie :-)
Přílohy
maska.JPG
maska.JPG (71.51 KiB) Zobrazeno 2249 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od matýsek »

Dobrý den, moc děkuji za obrázek, určitě mi to pomohlo. Vypadá to, že maska chladiče drží jen na těch vrchních šroubech, zkusím to vyšroubovat a uvidím. Ještě jednou díky.
Hezký den,
Matýsek :twisted:
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od matýsek »

Dobrý den, tak jsem se radoval předčasně. Po vyšroubování všech šroubků shora, maska drží ještě na spodním spojleru , z boku to vypadá jako násuvné drážky ,je tam nějaká plechová pojistka, zkrátka musí se to sundat celé. Pokud má někdo nějaký fígl, jak na to, prosím napište. Díky, Matýsek. :hyu: #-o
Troppau92
*
Příspěvky: 16
Registrován: 05 úno 2020, 16:00

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od Troppau92 »

Zdravím,

mám stejný problém.. nemáte někdo nějaký tip jak to demontovat? Ani po odstranění všech šroubů nejde maska dolů, jako by byla provařena k nárazníku, přitom je to demontovatelne jako náhradní díl.

Moc děkuju za radu.

👍
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od matýsek »

Stejný problém jako já, nakonec jsem to vzdal. Trochu jsem to vyhnul, abych tam vsunul káblíky denního svícení. Zřejmě se to bude muset odšroubovat celé a potom to venku oddělit, ale nevím to. Je tam umístěn i klakson, který jsem chtěl vyměnit, bohužel mi nové leží v šuplíku. Stále čekám, že se tu najde někdo ochotný poradit, bohužel těch malých "žihadel" ubývá a rádci také, škoda. Matýsek. :hyu: :evil:
,
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od Martun »

Už jsem teď někomu odpovídal do SZ, nemyslím si že to půjde sundat bez sundání celého nárazníku.. [-X :-k
krom toho že je maska přišroubovaná shora, je sešroubovaná i k nárazníku. Cca 8 až 10 (nevím přesně) nepamatuji se, šroubků, které jsou skrz packy chycené do lemu na nárazníku.. A nemyslím si, že je dostatek místa mezi chladičem a maskou abyste tam operovali se šroubovákem...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Maska chladiče.

Příspěvek od Martun »

A teď jak koukám na to schéma nahoře, tak nárazník je označen číslem 86511A a přímo jak jde od tohoto čísla ta čára dolů, ukazuje to přímo na ten lem ve kterém jsou ty šroubky :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“