Stresna anténa

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Stresna anténa

Příspěvek od Andy4 »

Nejaká KURW4 mi odcudzila tú malú anténku zo strechy,tak boh chráň toho škodovkára na ktorom aute ju tu uvidím...lebo ten veľmi dolámaný bude. Tak tí ktorí ju zatial máte, skúste si ju podlepiť aby ste o ňu neprišli ako ja. .Predajca ju zatiaľ objednať nevie .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Staré zlaté automaticky vysúvateľné pruty
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy, ako ju dokázali vymontovať. Ona tam nie je prichytená zdola? Dúfam, že nemáš nič poškodené.
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Elegance, G9
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Anténa je iba klasicky našrubovaná, dá sa odmontovať nieje tam žiadna poistka. Porovnával som ten "konektor" a má iný priemer ako fabia či octavia.... tak som zvedavý, komu ju bolo treba. Nová stojí 681,-SK :evil:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

skus ist do kie alebo do hondy....ci ten prut nebude sediet...z kie by to mohlo sediet....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

MIrec dík, v KII je ten prútik za 890,- a tiež sa na neho dlho čaká. Objednal som HYu... :)

BTW: ten tvoj Acce je pekný kúsok
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

diiiki :) snazim sa...teraz cakam do dvanastej kym mi typek navari vyfuk a rezonator...som zvedavy na zvuk...ked tak to potom hodim na youtube... :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
vladka
Příspěvky: 2
Registrován: 14 dub 2008, 15:23
Bydliště: Bratislava

Antena na Accent

Příspěvek od vladka »

Viete mi niekto poradit, kde sa da kupit lacnejsie antena na novy Accent? Myslim okrem predajcov Hyundai. Tam za tu palicku na streche auta pytaju 670Sk. To je moc za taku malickost. Hnusni zlodeji mi ju ukradli.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak si ji ukradni taky někde :twisted: :twisted:
To ne, zkus nějaké tuning obchody.
Např. www.graficar.cz
www.auto-samolepky.cz
www.cartechgroup.cz

a jiné, držím pěsti!!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
vmb
*
Příspěvky: 16
Registrován: 22 srp 2007, 08:27
Bydliště: BA Petrzalka

Příspěvek od vmb »

to je na slak trafenie ... nejak sa to rozmohlo. aj mne ju niejaky sikovnik urval... Pisal som priamo predajcovi Hyundai a tem mi odpisal, ze novy prut stoji 667 sk, ale ze na sklade nie je a ze ho treba objednat. Tiez som sa pytal, na nieco neoriginal... a odpoved - ze vraj tam nic okren originalu nepasuje. To sa mi akosi nechce verit????
New Accent 1,4i elegance - True blue
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

No prima !! Pokud tam jiná nepasuje ?? tak to někdo krade pro zábavu bo se mi nechce věřit, že si to krademe Accenťáci navzájem!
Asi jí přilepím, je celkem pružná a když to maj Fobie natvrdo a myčku přežije... no nevím.. chce to dobrovolníka, co to veme myčkou a dá info :-))
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Enigmatique
*
Příspěvky: 46
Registrován: 08 srp 2007, 19:39
Bydliště: okr. Trnava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enigmatique »

vmb píše:to je na slak trafenie ... nejak sa to rozmohlo. aj mne ju niejaky sikovnik urval... Pisal som priamo predajcovi Hyundai a tem mi odpisal, ze novy prut stoji 667 sk, ale ze na sklade nie je a ze ho treba objednat. Tiez som sa pytal, na nieco neoriginal... a odpoved - ze vraj tam nic okren originalu nepasuje. To sa mi akosi nechce verit????
Nazdarek,

to ze tam nepasuje ina antena nie je pravda. Je tam zavit, ktory sa pouziva aj u Peugeot 207. Rozdiel je len v tom, ze ked namontujes antenu z P207 na nas ACCENT, tak ten zavit nie je cely prekryty, stacilo by tam dat nejaky prstenec.
Hyundai Accent 1.5CRDi Elegance
Gold Beige - 08/2007 - 70000 km

Obrázek
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Enigmatique píše:
vmb píše:to je na slak trafenie ... nejak sa to rozmohlo. aj mne ju niejaky sikovnik urval... Pisal som priamo predajcovi Hyundai a tem mi odpisal, ze novy prut stoji 667 sk, ale ze na sklade nie je a ze ho treba objednat. Tiez som sa pytal, na nieco neoriginal... a odpoved - ze vraj tam nic okren originalu nepasuje. To sa mi akosi nechce verit????
Nazdarek,

to ze tam nepasuje ina antena nie je pravda. Je tam zavit, ktory sa pouziva aj u Peugeot 207. Rozdiel je len v tom, ze ked namontujes antenu z P207 na nas ACCENT, tak ten zavit nie je cely prekryty, stacilo by tam dat nejaky prstenec.
Otázka je, za kolik je anténa na 207...nebo jsi to myslel tak, že si je budeme ,,půjčovat" od frantíků?? :D Přilepím jí a bude a myčkou to vemu o víkendu já a dám vám vědět. :-))
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Pasuje tam anténa napríklad z Hondy a iných japonských vozov.


Ja som kúpil tuzingovú teleskopiskú na OMV za nejakých 300 SK. Je na streche už rok a pol..... . Originál vydržal mesiac po kúpe
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Enigmatique
*
Příspěvky: 46
Registrován: 08 srp 2007, 19:39
Bydliště: okr. Trnava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enigmatique »

hubis píše:
Enigmatique píše:
vmb píše:to je na slak trafenie ... nejak sa to rozmohlo. aj mne ju niejaky sikovnik urval... Pisal som priamo predajcovi Hyundai a tem mi odpisal, ze novy prut stoji 667 sk, ale ze na sklade nie je a ze ho treba objednat. Tiez som sa pytal, na nieco neoriginal... a odpoved - ze vraj tam nic okren originalu nepasuje. To sa mi akosi nechce verit????
Nazdarek,

to ze tam nepasuje ina antena nie je pravda. Je tam zavit, ktory sa pouziva aj u Peugeot 207. Rozdiel je len v tom, ze ked namontujes antenu z P207 na nas ACCENT, tak ten zavit nie je cely prekryty, stacilo by tam dat nejaky prstenec.
Otázka je, za kolik je anténa na 207...nebo jsi to myslel tak, že si je budeme ,,půjčovat" od frantíků?? :D Přilepím jí a bude a myčkou to vemu o víkendu já a dám vám vědět. :-))
No poziciavat zrovna nie, ale pri zhanani nahrady to moze ulahcit hladanie.
Inac s tou umyvackou to nemusi byt az take marne, totiz staci navstivit bezdotykovu umyvacku, ktora umyva s ovela vacsim poctom trysiek a hlavne bez kief. :)
Hyundai Accent 1.5CRDi Elegance
Gold Beige - 08/2007 - 70000 km

Obrázek
vladka
Příspěvky: 2
Registrován: 14 dub 2008, 15:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od vladka »

Vedela som, ze mi poradite. :) Nesklamali ste ma. Poziciavat anteny z inych aut si nebudem. Predsa nie som ako ten zlodejsky odpad sveta. 8) Skusim daco kupit. Kde, to este neviem, ale drogeria to nebude. :D
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“