Opravy laku - skrabance, preliaciny

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od cert »

Tak jak slíbili, tak i konali - přijel pán z Plzně (nehody.cz) a nechal mi doma Fabii II 1,2 HTP (44kW [-o< ) ve výbavě holobyt + klima. Za Accenta bych neměnil nastálo ani z leknutí. Být to Fabka kombík, s motorem 1,6 a výbavou, pominout to, že je to auto ošklivý... stejně bych asi neměnil :)
Každopádně jsem rád, že mám čím jezdit. Netáhne tam, topí to - tak jsem spokojenej (ale jet s tím naloženej na dovču bych nechtěl).
Takže pokud se někomu něco stane a je poškozený při dopravní nehodě, využijte služeb nehoda.cz (MM Car Plzeň) - jednání prozatím férovka.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od ouzo1 »

Martun píše:Některý lidi jsou fakt svině. Nechápu to, co z toho maj?! :-( anebo ti záviděj že máš dvě auta...
Ale ono není co závidět ](*,) . Je to malej Peugeot 106 a letos, už 10.let starý. Jenže byl jak novej :( .

cert: Když jsem to tady pročetl, že origoš barva nesedí, tak jsem vyzkoušel koupit tu barvu z Halfordsu(na doporučení) :?: Zatím nemám žadný škrábanec, jen dva sekance v haubně od sypače. Nejdříve to natřu na tvrdý papír a porovnám s autem. Když bude jiný odstín :( , tak to nechám naředit podle vzorníku :) . Reklamovat to nepůjdu....ta tužka se bude hodit.
Fábii máš po celou dobu, co bude Accent v servisu? Hradí to z havarijního, nebo ze zákonýho pojištění?

Mexican: Až toho bude více, tak to taky řešit nebudu.
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od cert »

JJ, Fabku mám po celou dobu opravy. Hradit to bude pojišťovna z PR viníka.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od Martun »

cert píše:JJ, Fabku mám po celou dobu opravy. Hradit to bude pojišťovna z PR viníka.
:mrgreen: Tak užívej luxusu! :-D ale na druhou stranu je fakt, žes taky mohl chodit pěšky... :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od Gandalf »

Cert: Tak jsem rád, že jsi zatím s tou službou spokojený (až na ten dodaný model vozu). Tak můžeš průběžně referovat, jak to všechno probíhá a jak budeš spokojený až to všechno skončí, i když nevím, co by se mohlo zkomplikovat. Držím palce :)

Servis pro opravu sis vybral sám nebo Ti nějaký doporučovali oni? Omlouvám se, jestli to tady už někde stojí napsáno...
Možná by stálo za to založit někde na Pokecu vlákno "Nehoda.cz", pokud už tam není. Mohli by tam být zkušenosti s jejich firmou.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od Vilda »

Já jen, aby se nám cert nezamiloval a nezačal objevovat na " škoda forum ", jako nový a šťastný majitel zázraku, jménem Fábia :D ty jejich motory HTP ..... to je velký lákadlo :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Romox
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2008, 10:36
Bydliště: Koštice nad Ohří (okr.Louny)

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od Romox »

Nezkoušeli jste někdo tohle:
Obrázek
právě jsem si to objednal, tak uvidím. V Hong Kongu se to dá koupit za "kilo" :D
ale nějak tomu Made in china nevěřím, zkusil jsem objednat z USA za 176,- :shock: :D
tak uvidím.
Chevrolet Aveo 1.4 16V 2010
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od cert »

Romox:
tak to pak poreferuj - mám takovou drobounkou ďubku na PZ dveřích od nějakýho vosla co rozrazil dveře na parkáči - pokud to funguje, tak po tom pouvažuju taky.
Díky.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od cert »

Martun píše::mrgreen: Tak užívej luxusu! :-D ale na druhou stranu je fakt, žes taky mohl chodit pěšky... :wink:
Vilda píše:Já jen, aby se nám cert nezamiloval a nezačal objevovat na " škoda forum ", jako nový a šťastný majitel zázraku, jménem Fábia :D ty jejich motory HTP ..... to je velký lákadlo :shock:
:mrgreen: Dělej te si p*r*d*e*l z modelíny pánové :mrgreen: Za Fabku bych neměnil - ale na druhou stranu Accenti by se od Fabek mohli učit co se kvality podvozku a řazení týká, o tom bez diskusí a že základní klima pro šádovky je Climatic, což je poloautomat s proměnnou účinností kompresoru je proti naší manuální klimce taky o něčem jiném...
Jsem fakt rád, že nemusím mastnou tyčí nebo po svejch. Autobus k nám na ves tak často taky nejede a kdybych potřeboval naplnit PB láhev plynu (ke sporáku), tak ta by se taky fest pronesla. Bral bych klidně jako náhradní i Feldu...
Gandalf píše:Cert: Tak jsem rád, že jsi zatím s tou službou spokojený (až na ten dodaný model vozu). Tak můžeš průběžně referovat, jak to všechno probíhá a jak budeš spokojený až to všechno skončí, i když nevím, co by se mohlo zkomplikovat. Držím palce :)

Servis pro opravu sis vybral sám nebo Ti nějaký doporučovali oni? Omlouvám se, jestli to tady už někde stojí napsáno...
Možná by stálo za to založit někde na Pokecu vlákno "Nehoda.cz", pokud už tam není. Mohli by tam být zkušenosti s jejich firmou.
No zatím spokojenost, uvidíme jestli se z jejich strany něco nevyvrbí - doufám že ne. Servis jsem si vybral sám, nehoda.cz mne zastupuje pouze co se náhradního vozu týká. Servis mého auta jsem si vyřídil sám - s ohledem na záruku (lak + karoserie) autorizovaný :hyu: Pyramida Průhonice pobočka Pelhřimov. Říkali, že do konce tohoto týdne bude auto opravené k nepoznání - uvidíme...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od rokolo »

cert píše: Dělej te si p*r*d*e*l z modelíny pánové :mrgreen: Za Fabku bych neměnil - ale na druhou stranu Accenti by se od Fabek mohli učit co se kvality podvozku a řazení týká, o tom bez diskusí a že základní klima pro šádovky je Climatic, což je poloautomat s proměnnou účinností kompresoru je proti naší manuální klimce taky o něčem jiném...
Jo jo, ta kvalita podvozku mne na tomto autě štve asi jako jediná :!: Před koupí auta jsem věděl, že se mám podle různých testů připravit na horší podvozek a taky jsem připravený byl a nějak jsem to neřešil do té doby dokud se mi plně naložené auto na zvlněné vozovce nerozhoupalo do téměř nekontrolovatelného stavu (dá se ale pořád ještě s tím naučit žít). Co ale hlavně hlavně nemůžu překousnout, že mi po čase začaly vrzat a skřípat všechny tlumiče.....o levém předním raději ani nebudu mluvit. Na pneumatikách se mi vytvářejí nerovnoměrné plošky (zuby), takže lze pochybovat i kvalitě tlumícího účinku tlumičů. No 2. garanční prohlídka se pomalu blíží, tak uvidím, jak pochodím. Už mne napadla i taková myšlenka, že se na firemní garančku vykašlu a za ušetřené peníze si pořídím vlastní tlumiče :-k
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od Mexican »

prosim, prosim ostat pri povodnej teme :roll:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od rokolo »

Jasně...okopíruju to ještě do správného vlákna a tady se to může smazat :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od cert »

Takže záležitost s Accentem uzavřena. Auto bylo včera opravené v podstatě k nepoznání - kvalita bych řekl dobrá. Jediný co mi vadilo, byla voda v prostoru rezervy - jak auto brousili a pak myli od marastu z lakovny, tak tam nateklo otvorem po Z světlu - prostě to měl lakýra za pár aby ty otvory zalepil. Jinak mne trochu zarazila cena opravy - bylo mi řečeno kolem 5 - 5,5k Kč, nakonec to stálo 6752,-. No neřešil jsem to, platí pojišťovna.
K nehoda.cz... Auto mi dali v pondělí - více méně tak jak řekli - přivezli mi ho z Plzeňské pobočky. Auto v poho, akorát ten co to měl půjčený přede mnou nalil do ostřikovačů obyčejnou vodu a ty následně zamrzly na kámen. Bylo to zapsáno v předávacím protokolu auta - korektní. Vadilo mi to, tak jsem alespoň přední rozmrazil - zadní ostřikovač neroztál (v garáži netopím a teplomet by to stejně tolik neprohřál - přece jen to je dlouhá hadička). Auto jezdilo v pohodě (na 1,2 HTP), akorát to žralo jak protržený - Accent se skoro 2x takovým výkonem mi jezdí za míň. Auto jsem vrátil podle jejich požadavků čisté, kompletní a dotankované do plné nádrže. Akorát si pro auto míst dopoledne přijeli až v pět odpoledne, ale to se při dnešním stavu počasí a následně silnic dalo čekat - říkal jsem si jestli vůbec dorazí. Papírově všechno proběhlo OK. Se všemi s kým jsem mluvil jak osobně tak telefonicky byla fajn řeč.
Drobnou "vadu na kráse" to má v tom, že to auto není půjčené tak úplně zadarmo. Za sepsání papírů je poplatek 300,- (což mi nějak zapomněli říct zkraje říct... 300,- není zase závratná suma, ale říct to mohli - určitě by mně to neodradilo), Pak tvrdili, že dostanu auto s plnou nádrží - auto mělo plnou nádrž v Plzni - v Pelhřimově při předání chlup přes polovinu - prostě pokud je to daleko (v tomhle případě +/- 200 km), tak se to prý tak dělá - já si zaplatím dovoz auta a oni odvoz, akorát to taky nějak opomněli říct hned na začátku. Každopádně je to zanedbatelná chybka a to dovozné je pochopitelné - abych se přiznal, tak jsem nějaká poplatky a tak čekal, protože co je dneska zadarmo, že jo.
PROSTĚ SPOKOJENOST, pokud by někdo služby firmy nehoda.cz potřeboval, tak můžu s klidným svědomím doporučit.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od johnkk »

Romox píše:Nezkoušeli jste někdo tohle:
Obrázek
právě jsem si to objednal, tak uvidím. V Hong Kongu se to dá koupit za "kilo" :D
ale nějak tomu Made in china nevěřím, zkusil jsem objednat z USA za 176,- :shock: :D
tak uvidím.

urcite daj vediet ci to vobec funguje. tiez som nad tym rozmyslal, nakolko mi niekto klucom spravil peknu ryhu na zadnych dverach. dik.
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Opravy laku - skrabance, preliaciny

Příspěvek od rokolo »

Cert: Tak ty maličkosti se dají určitě překousnout, hlavně že je Ácca v pořádku :!: :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“