Škrábance na předním skle

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Škrábance na předním skle

Příspěvek od kyrmon »

Za tvůj limit bych měl skla 3 :mrgreen: (pokud ještě pořád u něj platí loňské ceny :-k ) Já se letos v březnu na připojištění ptal u pojišťovny u které ácu mám.. ale proč jsem do toho nakonec nešel je mi záhadou ](*,) Možná ho přeci jen vyměním a hned pojistím ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Škrábance na předním skle

Příspěvek od Mexican »

tak ja teda musim napisat a zaklopat na sklo (drevo) ze som si zatial na skle nevsimol nic. A to som par krat dostal sprsku sutrov od nakladakov ked som bol v lome (predna kapota by mohla rozpravat)

pripoistenie nemam. za 12 rokov by to pri 500kc bolo 6000kc, to by tak u Accenta odpovedalo cene. Takze vlastne som zarobil! :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Škrábance na předním skle

Příspěvek od kyrmon »

Mexican: To na to moje sklo se stačí jen křivě podívat :roll: :twisted: A to tu nikde v okolí nesypou štěrkem.. to bych byl v servise pořád :twisted:
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Škrábance na předním skle

Příspěvek od rokolo »

Také už mám 2x lepené sklo, ale stále je původní 2008 :mrgreen: Lákalo mne také dát nové, ale vždy to pěkně opravili a tak jsem se s tím smířil...
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“