Fólie na okna

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Stanley »

Martun: to me taky napadlo ale co jsem videl jaky je tam pristup k tem oknum tak se mi moc nechtelo ale asi lepsi nez to strhavat, ty folie nebyly zrovna levne no...

Mexican: ja bych si ty folie klidne strhnul jenze za prve to byly drahe folie a mam k tomu i prakticke duvody si je nechat ne jen to ze se mi to libi :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Hardcam »

Stanley: to je zbytecny odpurcum (kdyz nechapou, k cemu je to dobry, tak to okamzite odsoudi) vysvetlovat...ja si taky nedokazu predstavit, ze bych je sundal. A co to pujde, tak tam budou, prave proto, ze nejsem ovce. Ze se to skupine korytaru ve snemovne nelibi, neni muj problem, mne se nelibi, jak se chovaji oni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Gandalf »

Safra, krásná diskuse se rozběhla :D
Já měl kdysi na Favoritu "napařenou" zatmavovací vrstvu čehosi, dělali mi to krátce po revoluci v Praze, když jsem tam nějakou dobu pracoval. Osobně se mi auta s foliemi moc líbí a oceňuju i praktické výhody zatmavených skel. Ale od té doby jsem na všech autech měl jen to decentní tónování z výroby. Nikdy jsem do fólií neinvestoval, ať už kvůli možným problémům na STK nebo při kontrolách u nás a hlavně v zahraničí. Navíc si pamatuji a jsem schopen přiznat, že v zimě za snížené viditelnosti z auta opravdu nebylo moc vidět a to jsem měl zatmavená boční a zadní skla. A ne, že bych trpěl šeroslepostí :wink:
... takže jsem jen tupá OVCE, která se podřídila systému a navíc je mi to jedno :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 07 pro 2011, 16:47, celkem upraveno 1 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Hardcam »

Gandalf: vyraz ovce byl zapujcen od Mexicana, mne osobne je jedno, kdo co ma na oknech..:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Fólie na okna

Příspěvek od hawk »

A ted něco k tématu, jakou značku fólií doporučujete nebo máte zkušenosti? BRUXASFOL, SUNTEK, ASWF nebo jiné?
Uživatelský avatar
juryno
**
Příspěvky: 147
Registrován: 19 kvě 2011, 08:04

Re: Fólie na okna

Příspěvek od juryno »

ludia v bratislave kde davaju kvalitne autofolie, neviete??

a nevadi ak si ich dam teraz na zimu? ci nie je lepsie po zime?
i30 1,4 CVVT 80kw, 2011
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Stanley »

Ja mam na aute od 3M a jsou super, i v noci vidim pres ne dobre i kdyz jsou dost tmave.
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Vilda »

Tak já zase pomalu začínám uvažovat o tom, že je sloupnu z celého vozu :-k přední boční jsem už oloupal ... potom, co si mě německý poldové podali a mít je jen zadku se mi moc nelíbí .... trochu to připomíná dodávku. Ty přední boční tam prostě chybí .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
juryno
**
Příspěvky: 147
Registrován: 19 kvě 2011, 08:04

Re: Fólie na okna

Příspěvek od juryno »

preco by si ich daval dole, folie su pekne aj ked su len vzadu. robia dizajn. mozes nechat malickost na zadnych sedadlach ak ides do obchodu. mozes s kockou sa vzadu pohrat ma to rozne vyhody. :mrgreen:

ja som mal vzdy folie a vzdy budem mat :P
i30 1,4 CVVT 80kw, 2011
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: existuji folie, ktere maji jednosmernou "viditelnost", to uz dneska neni nic novyho. Funguji podobne jako zrcadlovky, ale maji "pigment".
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
regnak
*
Příspěvky: 49
Registrován: 24 dub 2010, 18:37
Bydliště: okres RS

Re: Fólie na okna

Příspěvek od regnak »

ja mám rovnako fólie od 3M najtmavší odtieň, nakoľko mám svetlý interiér a pri svetlejších to dosť presvitalo...
viditeľnosť cez ne je ako doslova cez slnečné okuliare...
napr. v noci keď vodič za mnou zasvieti diaľkové svetlá vôbec to nevadí, v spätnom vidím len že viac svieti :wink:
čo sa týka cúvanie v noci, je možné len podľa spätných zrkadiel...
čo sa týka účinku, ten je zjavný hlavne v lete, nepáli slnko, rovnako je v aute oveľa väčší pocit súkromia (tým nemyslím na to čo bolo opisované vyššie :D ) ale nech je ako chce do predu by som ich nedal nalepiť...
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi Elegance
Farba: gold beige
Kúpený: 05/2008

Opel Astra 1.4, 16V, 66kW, r.v. 7/2007
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Fólie na okna

Příspěvek od enjoy »

Stanley:Já ty fólie sundal,protože jsem večer měl špatný výhled z vozu.Ty můžeš zkusit štěstí a vysvětlit příslušníkům,že přes to vidíš úplně normálně,uvidíš jak to půjde...
Já chápu,že na ty tvoje sporťáky je skoro povinnost mít fólie,protože když někoho někde zprasíš(jezdil jsem ve 20V turbo,takže vím,že s tím se nedá jet normálně moc dlouho),tak pak nechceš aby někdo viděl,co je to za debila :wink:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Chasnik »

Vilda píše:Tak já zase pomalu začínám uvažovat o tom, že je sloupnu z celého vozu :-k přední boční jsem už oloupal ... potom, co si mě německý poldové podali a mít je jen zadku se mi moc nelíbí .... trochu to připomíná dodávku. Ty přední boční tam prostě chybí .....
Vildo, to je v pohodě. Na Fordovi jsem měl taky tříbarevný skla (předek téměř čirý, zadní dveře lehce tónované, zadní okýnka u kufru černá fólie (provedení N1) a zvenku to nevadilo. Zevnitř mě sralo, že při couvání blbě vidím kvůli těm zaslepeným okýnkům, ale ze zákona tam být musely...

EDIT:
No zdá se ti, že bych měl stažený okýnka?...
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Chasnik dne 08 pro 2011, 22:23, celkem upraveno 1 x.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Vilda »

Chasnik : Mě se nelíbí, že na každý fotce kterou udělám, to vypadá, že mám stažený přední okna :? Jedinej důvod proč jsem je ještě nesloupal je ten, že by jezevčíkovi bylo v autě vedro ...... ale zase můžu pustit klimu :-k je to dilema ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Fólie na okna

Příspěvek od Hardcam »

Kdyz vyfotis auto bez folii, bude to vypadat, ze stahul vsechny. V zime blby, ne? :mrgreen: :lol:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“