Buchanie dverami?

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
MartinKE
*
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2007, 20:34

Buchanie dverami?

Příspěvek od MartinKE »

Ahoj Accentaci
Mam uz dlhsie-trvajuci problem; na spolujazdcovej strane treba dverami trocha viac buchnut aby sa zavreli ako sa maju - co je dost nekomfortne ked to musim kazdemu vysvetlovat a k tomu zdoraznit ze nie az tak silno ako na traktore :) V servise mi povedali ze "to sadne"
S dverami sofera problem nemam ale mozno je to tym ze uz to mam v ruke :)
Viete mi poradit ci sa to da nejako ovplynit? Teda poriesit tie spolujazdcove dvere aby nimi netrebalo silnejsie buchnut ale normalne?:)

Dakujem chalani, pozdravujem mexicana a idc
Hyundai Accent Active, 71kW, Silver met., GPS Mio
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Buchanie dverami?

Příspěvek od Mexican »

MartinKE píše:Ahoj Accentaci
Mam uz dlhsie-trvajuci problem; na spolujazdcovej strane treba dverami trocha viac buchnut aby sa zavreli ako sa maju - co je dost nekomfortne ked to musim kazdemu vysvetlovat a k tomu zdoraznit ze nie az tak silno ako na traktore :) V servise mi povedali ze "to sadne"
S dverami sofera problem nemam ale mozno je to tym ze uz to mam v ruke :)
Viete mi poradit ci sa to da nejako ovplynit? Teda poriesit tie spolujazdcove dvere aby nimi netrebalo silnejsie buchnut ale normalne?:)

Dakujem chalani, pozdravujem mexicana a idc
zdarek strateny brachu :-D subjektivne som ten isty problem mal tiez, vsetky dvere idu zatvarat dobre len prave predne.. hmm.. treba trochu viac buchnut. Pri prvej garancke mi namastili panty a zamky a ide to lepsie, ale stale to nie je uplne idealne, Netreba vsak tym praskat.. ono to bude mat asi nieco spolocne zo zamkom, resp izolaciou dveri
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Buchanie dverami?

Příspěvek od Mikro »

MartinKE píše:Ahoj Accentaci
Mam uz dlhsie-trvajuci problem; na spolujazdcovej strane treba dverami trocha viac buchnut aby sa zavreli ako sa maju - co je dost nekomfortne ked to musim kazdemu vysvetlovat a k tomu zdoraznit ze nie az tak silno ako na traktore :) V servise mi povedali ze "to sadne"
S dverami sofera problem nemam ale mozno je to tym ze uz to mam v ruke :)
Viete mi poradit ci sa to da nejako ovplynit? Teda poriesit tie spolujazdcove dvere aby nimi netrebalo silnejsie buchnut ale normalne?:)

Dakujem chalani, pozdravujem mexicana a idc

toto sa tu uz riesilo.
je to dane konstrukciou dveri a tesnenim. kedze korejci pouzili kvalitne dvojite tesnenie tak idu tie (+ vsetky ostatne okrem vodicovho) tazsie.

ja som to 6 mesiacov ignoroval a postupne sa tie spolujazdcove dvere "vybuchali" takze teraz idu podobne lahko zavriet ako vodicove.

vobec to neries. pokial ti tie dvere neodstavaju a mas len taky "pocit" tak pockaj tak rok a potom pories. zaruku mas 3 roky takze casu mas dost :wink:
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
Radar
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 úno 2008, 14:03
Bydliště: Zvolen

Re: Buchanie dverami?

Příspěvek od Radar »

MartinKE píše:Ahoj Accentaci
Mam uz dlhsie-trvajuci problem; na spolujazdcovej strane treba dverami trocha viac buchnut aby sa zavreli ako sa maju - co je dost nekomfortne ked to musim kazdemu vysvetlovat a k tomu zdoraznit ze nie az tak silno ako na traktore :) V servise mi povedali ze "to sadne"
S dverami sofera problem nemam ale mozno je to tym ze uz to mam v ruke :)
Viete mi poradit ci sa to da nejako ovplynit? Teda poriesit tie spolujazdcove dvere aby nimi netrebalo silnejsie buchnut ale normalne?:)

Dakujem chalani, pozdravujem mexicana a idc
Podobný problém mám aj ja ale na zadných ľavých dverách, ostatné sa zatvárajú v pohode. Zatiaľ to neriešim, ale ak by si chcel je tu jedna možnosť ako si nastaviť zámok na karosérii.
[img][img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/small-59077-dvere.jpg[/img][/img]
Hyundai i40 VF Bussiness Edition, 1.7 CRDi 100 kW, MT 10/2013

Hyundai ACCENT 1,5 CRDi VGT Elegance Wine Red 12/07 - SOLD
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

zle zatvaranie dveri

Příspěvek od diosko »

Ja mam takyto "problem" s vodicovymi dverami. Je to vsak naozaj tym tesnenim. Ked si necham otvorene ktorekolvek okno (nevznika tak pretlak pri zatvarani dveri), tak aj vodicove dvere zatvorim lahucko.
Skus aj ty zatvotit "problematicke" dvere pri otvorenom okne alebo otvorenych inych dverach.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Ono pri otvorenych oknach to ide lahucko, len kto takto zatvara auto? :lol: Inak nesuhlasim s Mikrom, ze vsetky idu tazsie. Mne napr. zadne dvere idu uplne lahucko, netreba s nimi ani buchat, zapadnu prakticky same, co sa o prednych neda povedat...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

peaty píše:Ono pri otvorenych oknach to ide lahucko, len kto takto zatvara auto? :lol: Inak nesuhlasim s Mikrom, ze vsetky idu tazsie. Mne napr. zadne dvere idu uplne lahucko, netreba s nimi ani buchat, zapadnu prakticky same, co sa o prednych neda povedat...
Tu neslo o to, ze musis tak zatvarat dvere stale. Islo o to zistit (diagnostikovat ;-) ) problem. Keby sa ti blbo zatvarali dvere aj pri otvorenych oknach/dverach, tak by to bolo aj na reklamaciu. Takto to je na "vybuchanie" tesnenia :?
Inac, mne sa tiez nezatvaraju vsetky dvere zle, iba vodicove. Ostatne dosadaju (skoro stale) lahko.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Dvere

Příspěvek od ceme »

Nazdar všetci tak je to zaujmavé mne to začalo robiť teraz v máji auto mám už 8 mesiacov a nič a teraz som si to aj ja všimol nezdá sa mi to byť normálne ale neviem kokos tu na Acccente ma už asi nič neprekvapí ved ked to do teraz išlo lahko a zrazu to ide tahšie tak to je čudné nie??? podla mna je to chyba v aute ale ako vravíte dá sa to prežiť idem v piatok na garančku tak im to pripomeniem. :roll:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“