chrom sloupky vs deflektory

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
cornelius
Příspěvky: 7
Registrován: 17 dub 2008, 09:11

chrom sloupky vs deflektory

Příspěvek od cornelius »

Zdravim, chtel bych se zeptat - jakozto mlady a vicemene nezkuseny majitel noveho accenta -, zda nemate zkusenosti s implementaci chromovanych bocnich sloupku na dvere accenta a zaroven deflektoru (chromovanych, i kdyz na tom v tomto pripade nesejde).

Abych ale upresnil svuj dotaz - nalepim-li deflektory na dvere, bude nasledne mozne nekdy do budoucna pridat chrom kryty na zminene sloupky dveri? Nezasahuji kryty do urovni, kam se lepi deflektory, tak, ze bych musel nejprve koupit prave kryty a az pak na ne nalepit deflektory? chtel bych totiz nejprve deflektory, z mnoha duvodu (penize, penize a jeste jednou penize) si ale nemuzu dovolit koupit oboji zaroven. Diky za pripadnou odpoved :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radar
*
Příspěvky: 43
Registrován: 11 úno 2008, 14:03
Bydliště: Zvolen

Re: chrom sloupky vs deflektory

Příspěvek od Radar »

cornelius píše:Zdravim, chtel bych se zeptat - jakozto mlady a vicemene nezkuseny majitel noveho accenta -, zda nemate zkusenosti s implementaci chromovanych bocnich sloupku na dvere accenta a zaroven deflektoru (chromovanych, i kdyz na tom v tomto pripade nesejde).

Abych ale upresnil svuj dotaz - nalepim-li deflektory na dvere, bude nasledne mozne nekdy do budoucna pridat chrom kryty na zminene sloupky dveri? Nezasahuji kryty do urovni, kam se lepi deflektory, tak, ze bych musel nejprve koupit prave kryty a az pak na ne nalepit deflektory? chtel bych totiz nejprve deflektory, z mnoha duvodu (penize, penize a jeste jednou penize) si ale nemuzu dovolit koupit oboji zaroven. Diky za pripadnou odpoved :-)
Deflektory sa na new accneta nelepia teda aspon nie predne ale sa zasuvaju do drazky pre sklo. Deflektory, ktore sa lepia su pre i30-ku. Tym padom mas vyrieseny aj ten chrom na stlpiky. Vid foto.
Obrázek
Hyundai i40 VF Bussiness Edition, 1.7 CRDi 100 kW, MT 10/2013

Hyundai ACCENT 1,5 CRDi VGT Elegance Wine Red 12/07 - SOLD
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

dodával jsem tuto kombinaci na Sorento, Nové SantaFe, Tucson a i30 a všude to bylo bez problémů. Kdyby byl někdo ze Šumperka, můžeme to vyzkoušet - chrom sloupky tu mám a deflektory taky (teď ale jen kouřové)

Jinak i na Accent se dělají lepící deflektory, záleží na výrobci
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
cornelius
Příspěvky: 7
Registrován: 17 dub 2008, 09:11

Re: chrom sloupky vs deflektory

Příspěvek od cornelius »

Radar píše:
cornelius píše:Zdravim, chtel bych se zeptat - jakozto mlady a vicemene nezkuseny majitel noveho accenta -, zda nemate zkusenosti s implementaci chromovanych bocnich sloupku na dvere accenta a zaroven deflektoru (chromovanych, i kdyz na tom v tomto pripade nesejde).

Abych ale upresnil svuj dotaz - nalepim-li deflektory na dvere, bude nasledne mozne nekdy do budoucna pridat chrom kryty na zminene sloupky dveri? Nezasahuji kryty do urovni, kam se lepi deflektory, tak, ze bych musel nejprve koupit prave kryty a az pak na ne nalepit deflektory? chtel bych totiz nejprve deflektory, z mnoha duvodu (penize, penize a jeste jednou penize) si ale nemuzu dovolit koupit oboji zaroven. Diky za pripadnou odpoved :-)
Deflektory sa na new accneta nelepia teda aspon nie predne ale sa zasuvaju do drazky pre sklo. Deflektory, ktore sa lepia su pre i30-ku. Tym padom mas vyrieseny aj ten chrom na stlpiky. Vid foto.
Obrázek
dekuji za info :-)
cornelius
Příspěvky: 7
Registrován: 17 dub 2008, 09:11

Příspěvek od cornelius »

zdenek76 píše:dodával jsem tuto kombinaci na Sorento, Nové SantaFe, Tucson a i30 a všude to bylo bez problémů. Kdyby byl někdo ze Šumperka, můžeme to vyzkoušet - chrom sloupky tu mám a deflektory taky (teď ale jen kouřové)

Jinak i na Accent se dělají lepící deflektory, záleží na výrobci
primo u vas jsem si dnes ty pochromovane pro accenta objednal (korea-suv), ostatne i u vas v diskuzi jsem se predtim ptal, jak to je s tim nalepenim, i kdyz bez odpovedi. Mohl byste mi ale pripadne rict, kdy asi na sklade budou, respektive kdy se asi dockam zasilky?
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Od výrobce chrom deflektorů povezeme zboží v druhé půlce července
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: chrom sloupky vs deflektory

Příspěvek od kamasutra »

no a ja mam tiez zakupene deflektory len sa pytam, ze staci ich len zatlacit ?
na predny myslim, ze sa dava zasuva za tu gumu a k zadnym mame este nejku tu sadu srubiek a plieskov ci co to tam je.
v predajni nam povedali, ze kludne mozeme doniest a technik nam to tam spravi za minutu.
ja by som ich dal rad uz zajtra. je to tazke ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“