Vlhko v kufru

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Kekros
Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2022, 20:44

Vlhko v kufru

Příspěvek od Kekros »

Zdravím všechny, v hledání jsem nenašel, tak mám na vás dotaz. Dostali jsem Accenta sedan r. 2007 a při horším počasí máme orosené víko kufru zevnitř a když je toho už víc, tak pak i koberec nejdříve na pravé straně. Vypadá to, že je tam vlhko trvá už déle, jelikož je rzí chycena podlaha, repro, panty atd. Nevíte prosím nejčastější místo, kudy by mohla pronikat vlhkost? Nejdříve je to poznat na orosení víku kufra. Tesnění se zdá být v pořádku, vruty SPZ a osvětlení také. Teď před zimou se mi to nechce celé odstrojovat a zkoumat zevnitř. Zatím jsem odstrojil koberec víka, políval víko zahradní hadicí, ale průsak jsem neobjevil. Děkuji moc.
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlhko v kufru

Příspěvek od cert »

Ahoj, zkus se poívat, jestli do kufru neteče kolem zadních světel. Bývá to u starších aut poměrně časté. Také bych zkontoloval průchodky kabelů a zátky technologických otvorů (na odtok barvy ve fabrice) v prohlubni rezervy.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Vlhko v kufru

Příspěvek od rokolo »

Teoreticky to může zatýkat i kolem střešní antény či zadního okna. Jak píše "cert" tak v prohlubni rezervního kola je zátka, kolem ní to dost často vlhne a rezne.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“