Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od matýsek »

Dobrý den pánové, může mi prosím někdo poradit? Dostal jsem k Vánocům malou couvací kameru a zpětné zrcátko ve kterém je umístěna malá obrazovka. Zrcátko se připne na to původní, chtěl bych protáhnout káblík nad předním oknem do pravého sloupku , potom prahem do kufru. Ten práh není problém, už jsem tam jeden kabel tahal, ale nevím, co mám odšroubovat u zrcátka nad předním oknem, (obložení) jsou tam nějaké zátky na pravém sloupku je nahoře také jedna, pod clonami také. Musí se sundat i clony? (Jak?). Stačilo by mě to obložení střechy jen trochu odchlípnout, abych tam vsunul dva slabé káblíky a protáhnul pod obložení pravého sloupku a potom dolů. Jelikož jsem to ještě nedělal, raději se zeptám, ať něco nezničím. Omlouvám se, že Vás otravuji v době dovolených, ale přesto předem moc děkuji za rady. :hyu:
Reklama
 

Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od kyrmon »

Zdravím, většinou tam jdou ty kabely namáčknout i bez demontáže čehokoli, myslím, že i áca tam má na to štěrbinu, večer na to kouknu ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od matýsek »

Díky, budu moc rád. Možná by mi stačilo, jak sundat ty sluneční clony. Jsou tam plastové krytky, ale nevím, jak je sundat.. Díky za rady. :evil:
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od kyrmon »

Tak jsem v autě našel jen novou nabíječku, se kterou jsem to zkusil bez demontáže čehokoli, jde to a docela to tam i drží ;) K prahu to svést pod těsněním dvěří.

Kablík od nabíječky má přůměr zhruba jak 2,5mm drát, zítra mohu pokud budete chtít vyzkoušet i něco silnějšího
Přílohy
IMG_20180809_17560j5.jpg
IMG_20180809_17560j5.jpg (125.5 KiB) Zobrazeno 2502 x
IMG_20180809_17545j3.jpg
IMG_20180809_17545j3.jpg (82.3 KiB) Zobrazeno 2502 x
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od matýsek »

Díky za odpověď, ten káblík od nabíječky je od přední kamery, je tenký, určitě by šel podsunout pod ten plast střechy, jenže já tam chci instalovat nové zpětné zrcátko s obrazovkou, vývod je dlouhý asi 30 cm a má tři konektory o průměru 12 mm a to už ten plast asi neodchlípnu.

http://www.parkovaci-kamera.cz/monitory ... catku.html

Zdraví :evil: :hyu:
matýsek
*
Příspěvky: 79
Registrován: 14 bře 2011, 10:34
Bydliště: Olomouc

Re: Obrazovka ve zpětném zrcátku.

Příspěvek od matýsek »

Tak jsem se do toho pustil, krytka držáku šla odloupnout šroubovákem, háček zavěšení druhé strany clony má zezadu šroubek, po odšroubování visí ještě na takovém "cundru", na třetí pokus to šlo vytáhnout, kryt pravého sloupku (viz první fotka od kyrmona) nahoře krytka, je tam utopený šroubek, vrchem odklopit a spodem potáhnout směrem do kabiny, je tam takový zářez, který se musí vysunout. Možná to někomu pomůže. Všem děkuji za rady. :D/ :hyu:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“