Lakťová opierka

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od kamasutra »

takze, pokial mam v plane opierky tak najlepsie tu z armsteru ? lebo co tak kazdy ma nieco ine.
ak tu z armsteru tak aka bola teda je jej cena ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Reklama
 

jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od jurmich »

tu mas LINK, ked prejdes cele vlakno najdes aj odkaz na firmu z komarna. odtial som ju objednaval ja.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od kamasutra »

takze, rozpraval som dnes so servismanom v Hnujdaji a pytal som sa ho ako je to s tymi laktovymi opierkami. presne na ten typ, ktory je vyfoteny na 2 strane tejto temy. povedal mi, ze uz take montoval.
povedal mi vsak, ze to nieje velmi dobre vyriesene, co sa tyka prichytenia. tie 4 skrutky je malo, respektive nie velmi dobre zrieseny system prichytenia, nato aby udrazli vacsiu zataz, ci tlak zhora nadol alebo pri smykani lakta dopredu dozadu.
dalej mi hovoril, ze tie skrutky, ci prichytenie o ten plast, sa cely po case uplne rozkyve a tie skrutky potom logicky, zvacsia diery az nakoniec to cele ja s tym plastom pukne a nebude sa to kde dat znova prichytit. smerom dole, ze vraj, nemoze nic vrtat lebo je tam nastavenie a tunel pre rucnu brzdu a ine.

rad by som vediet od vas ako je to v skutocnosti, ako sa to prehyba ked sa opriete, respektive ako ste to poriadne ukotvili niekde dole ci na bokoch ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od miro263 »

toto mal dobre vyriesne moj megane

Obrázek

Tam to bolo uchytene na takych pevnych drotoch a podvihnute do porebnej vysky.

Skusim pohladat na nate nejaky detajlnejsi zaber a ci je aj taketo riesenie pre Accenta.
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od DEXTER »

kamasutra píše:takze, rozpraval som dnes so servismanom v Hnujdaji a pytal som sa ho ako je to s tymi laktovymi opierkami. presne na ten typ, ktory je vyfoteny na 2 strane tejto temy. povedal mi, ze uz take montoval.
povedal mi vsak, ze to nieje velmi dobre vyriesene, co sa tyka prichytenia. tie 4 skrutky je malo, respektive nie velmi dobre zrieseny system prichytenia, nato aby udrazli vacsiu zataz, ci tlak zhora nadol alebo pri smykani lakta dopredu dozadu.
dalej mi hovoril, ze tie skrutky, ci prichytenie o ten plast, sa cely po case uplne rozkyve a tie skrutky potom logicky, zvacsia diery az nakoniec to cele ja s tym plastom pukne a nebude sa to kde dat znova prichytit. smerom dole, ze vraj, nemoze nic vrtat lebo je tam nastavenie a tunel pre rucnu brzdu a ine.

rad by som vediet od vas ako je to v skutocnosti, ako sa to prehyba ked sa opriete, respektive ako ste to poriadne ukotvili niekde dole ci na bokoch ?
ak mas na mysli klasicku laktovku ktoru ponuka original :hyu: tak tu je o tom dost pisane a fotky su tu ja sam som sem daval foto ako som to poriadne utiahol cele a teraz to uz viac ako rok drzi super
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od kamasutra »

nemyslim klasicku, ale univerzalnu ala Armster a iny vyrobcovia, ktory ponukaju externu montaz. bezne si tie opierky mozete objednat na tuning serveroch.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Vilda »

V Accentíkovi mám opěrku origoš a vcelku spokojenost .... je dvou komorová, takže se do ní vejde spousta krámů a svůj účel plní na 100%. Hlavně na dlouhých cestách je moc dobrá, když nevíš, kam s pravou rukou ..... akorát se o ní přetlačuju se ženou :D


Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od tatchwud »

V Accentíkovi mám opěrku origoš a vcelku spokojenost .... je dvou komorová, takže se do ní vejde spousta krámů a svůj účel plní na 100%. Hlavně na dlouhých cestách je moc dobrá, když nevíš, kam s pravou rukou ..... akorát se o ní přetlačuju se ženou :D

To v i30 je sice opěrka také,ale lidi menšího vzrůstu,co mají sedačku vepředu,na ni moc s loktem nedosáhnou.Je to poměrně vzadu. ](*,)
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Vilda »

tatchwud píše:V Accentíkovi mám opěrku origoš a vcelku spokojenost .... je dvou komorová, takže se do ní vejde spousta krámů a svůj účel plní na 100%. Hlavně na dlouhých cestách je moc dobrá, když nevíš, kam s pravou rukou ..... akorát se o ní přetlačuju se ženou :D

To v i30 je sice opěrka také,ale lidi menšího vzrůstu,co mají sedačku vepředu,na ni moc s loktem nedosáhnou.Je to poměrně vzadu. ](*,)
V Accentovi je zase dlouhá, až moc ... někdy trochu vadí při práci s ruční brzdou, ale už jsem zvyknul. Kámoš má Ford Galaxy a tam jsou opěrky zabudovaný do opěradel předních sedadel, takže se posouvá sedadlo i opěrka ruky ... chytrý řešení a navíc jdou sklopit nahoru, když se opírat nechceš. Tak si snad Hyundai v budoucnu vezme mustr :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od dzigit »

Vilda píše:
tatchwud píše:V Accentíkovi mám opěrku origoš a vcelku spokojenost .... je dvou komorová, takže se do ní vejde spousta krámů a svůj účel plní na 100%. Hlavně na dlouhých cestách je moc dobrá, když nevíš, kam s pravou rukou ..... akorát se o ní přetlačuju se ženou :D

To v i30 je sice opěrka také,ale lidi menšího vzrůstu,co mají sedačku vepředu,na ni moc s loktem nedosáhnou.Je to poměrně vzadu. ](*,)
V Accentovi je zase dlouhá, až moc ... někdy trochu vadí při práci s ruční brzdou, ale už jsem zvyknul. Kámoš má Ford Galaxy a tam jsou opěrky zabudovaný do opěradel předních sedadel, takže se posouvá sedadlo i opěrka ruky ... chytrý řešení a navíc jdou sklopit nahoru, když se opírat nechceš. Tak si snad Hyundai v budoucnu vezme mustr :-k
Original opierka do accentika je presne taka ista. tie co sa u nas montuju su z tretiej strany
uz som tu na tu origos opierku niekde daval linku
http://www.hyundai.cz/nabizene-modely/a ... erier.html
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od PabloPicaso »

Zdravím, tak už jsem se konečně dokopal k tomu abych si objednal loketní opěrku, po zvažování jakou [-o< , jsem se rozhodl pro tu od ARMSTERu :D/ , objednal jsem ji na http://www.auto-doplnky.com mají ji tam za 1850,- viz odkaz:
http://www.auto-doplnky.com/loketni-ope ... -2006.html

Montáž cca 10min a všem ji mohu vřele doporučit, ještě přikládám nějaké foto bez opěrky a s opěrkou. :D/ :D
Přílohy
operka1.jpg
operka1.jpg (24.59 KiB) Zobrazeno 2250 x
operka2.jpg
operka2.jpg (24.96 KiB) Zobrazeno 2250 x
operka3.jpg
operka3.jpg (26.71 KiB) Zobrazeno 2250 x
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od PabloPicaso »

A ještě 3 fotečky :roll: :lol: 8)
Přílohy
operka4.jpg
operka4.jpg (26.28 KiB) Zobrazeno 2249 x
operka5.jpg
operka5.jpg (30.11 KiB) Zobrazeno 2249 x
operka6.jpg
operka6.jpg (26.51 KiB) Zobrazeno 2249 x
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od dzigit »

blahozelam vyzera super
ps ked fotis nemusis byt priputany :)
keby som to vedel ked som kupoval accenta ze je takato elegantna moznost tak by som su tam tu origos hyundajacku za 3000 nedaval :)
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od PabloPicaso »

Připoutaný jsem protože čekám až mi vrátnej otevře vrata(ani do té práce mě nechtě pustit :lol: :P ) a přitom jsem si vzpomněl, že jsem to ještě nenafotil... :wink: tak jsem vyndal foťák a už jsem to cvakal, montáž jsem totiž prováděl večer. #-o 8)
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Martun »

PabloPicaso
Koukám že postupně dovybavuješ autí... Volant, opěrka .. :mrgreen: teď ještě vyhřejvání sedaček, senzory, tempomat... No máš ještě co dělat! :mrgreen:
Jinak opěrka vypadá fakt hezky, robusně, takže snad i pevně!? Já ji mám origoš za 2tis. Pravda drobítek pruží při razantnějším opření ale jinak spokojenost!..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“