Problemy so sedadlami

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

tom píše:
palčo píše:Práve som dopozeral večerné správy, kde ukazovali, že na nejakom parkovisku nefunguje odomykanie diaľkovým, lebo je tam nejaký rušivý zdroj. Asi nejaký rádioamatér, ktorý vysiela na podobnej frekvencii, ako sú diaľkové na auto. :? Samozrejme odomknutie kľúčom by malo fungovať.
Jenomže to je prd platný, když se ti spustí alarm, když zamkneš dálkou, tak musíš zase odemykat dálkou...
tam muze vlezt kufrem, ten se klicem odblokuje:D:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

A z kufra do interiéru to asi tiež nie je "malina". Veď operadlá sú tiež zaistené. Ešte som to neskúšal, takže neviem.
Tak ma napadlo-zadná sedačka by sa podľa návodu mala tiež odklápať. Ale je tam nejako priskrutkovaná. Skúšal som ju odklopiť, ale nešlo to. Máte niekto skúsenosť? :?
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

ky jsem to zkousel.. jdou jen sklopit operadla:/ dofal jsem ze jde aspon preklopit sedaky dopradu..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

HCD píše:ky jsem to zkousel.. jdou jen sklopit operadla:/ dofal jsem ze jde aspon preklopit sedaky dopradu..
Já umím vyndat i sedák... (dva úchyty vpředu a jeden šroub ze strany kufru) :wink:
Měl jsem ho demontovaný, protože jsem zespodu ukotvoval potahy
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

tom píše:
HCD píše:ky jsem to zkousel.. jdou jen sklopit operadla:/ dofal jsem ze jde aspon preklopit sedaky dopradu..
Já umím vyndat i sedák... (dva úchyty vpředu a jeden šroub ze strany kufru) :wink:
Měl jsem ho demontovaný, protože jsem zespodu ukotvoval potahy
mno chtelo by to rychlejsi reseni bez potreby sroubovaku:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

VIDĚL BYCH TO NA SUCHÝ ZIP :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Tu sedacku pojdem asi aj ja reklamovat... Jeeej, ja toho teda nareklamujem...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

sedacka

Příspěvek od andrej21 »

to : o5martin


iba sedacka vodica, teda konkretne iba sedacia cast. dam vediet ako mi to urobili. sam som zvedavy. caute
Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Re: sedacka

Příspěvek od o5martin »

andrej21 píše:to : o5martin


iba sedacka vodica, teda konkretne iba sedacia cast. dam vediet ako mi to urobili. sam som zvedavy. caute
Ok, pokud by bylo i foto uvítal bych. Obávám se že pokud použijou stejný materiál tak to za nějaký ten měsíc bude stejné....
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
JKL2
Příspěvky: 6
Registrován: 13 srp 2007, 21:41

Příspěvek od JKL2 »

s tým diaľkovým a centrálom sa mi to stalo ešte v lete a asi v auguste som to tu na fóre spomínal ale k ničomu sme nedospeli. Od leta sa mi to nestalo. Na prvej prehliadke ktorá ma čaká v júni to uvediem. Len by som chcel vedieť čo ti na to povedali v servise.
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

central

Příspěvek od andrej21 »

centralne mi premerali v servise/aspon mi to tvrdili/ a nezistili ziadnu chybu.
Prisiel som na to sam. Pred OD Tesco v BA mi DO nefunguje. Nieco ho tam rusi na frekvencii mojho DO. Ked tam zaparkujem jednoduco DO nereaguje. Preparkujem o 30m dalej a uz funguje. Takze urcite je rusena frekvencia.

Klucom otvorit islo aj pred tym, len ja som si neprecital navod od auta/vsak naco som predsa chlap :lol: / a auto som zamykal opacnym smerom. Na Fabii to bolo naopak. Dolava otvorit a doprava zavriet. Na Accente je to presne opacne.

To som sa nemal ani priznavat, co ? :D
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od Rudolf »

andrej21 píše:centralne mi premerali v servise/aspon mi to tvrdili/ a nezistili ziadnu chybu.
Prisiel som na to sam. Pred OD Tesco v BA mi DO nefunguje. Nieco ho tam rusi na frekvencii mojho DO. Ked tam zaparkujem jednoduco DO nereaguje. Preparkujem o 30m dalej a uz funguje. Takze urcite je rusena frekvencia.

Klucom otvorit islo aj pred tym, len ja som si neprecital navod od auta/vsak naco som predsa chlap :lol: / a auto som zamykal opacnym smerom. Na Fabii to bolo naopak. Dolava otvorit a doprava zavriet. Na Accente je to presne opacne.

To som sa nemal ani priznavat, co ? :D
Buď v klidu. Já mám Fabii a Atose. V týdnu pracovně jezdím Atosem a zvyknu si na jeden směr zamykání. O víkendu zase Fabii místo odemykání zamykám. V pondělí..... (Fabia jde do světa. Objednaný Accent 1.6 elegance)
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

o5martin: Nemohol by si sem pridat tie obrazky tej sedacky, ako vyzerala? Mal si to v inom vlakne, ale nech je to radsej tu, aby to blo prehladnejsie...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“