Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Wostred
*
Příspěvky: 73
Registrován: 29 kvě 2010, 23:26

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Wostred »

OK. Prosimvas muzete mi napsat, pres kterou firmu mad jste potahy objednavali? Na internetu je jich vice. Volal jsem jedne, tam mi to zvedla slovenka a tam vychazela nejlevnejsi skupina potahu na 3312 kc. Vzapeti jsem volal do jine, kde jim zacinaji ceny az nekde od 4100Kc. Takze je toho vic, at si zbytecne nepriplacim ...
Hyundai Accent MCT 1.5 CRDi (81 kw), r.v. 2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Wostred : Tady je adresa .... http://www.autopotahy.sk/ a když si potahy vybereš přímo z produktového katalogu na jejich stránkách, tak je to rychlejší a levnější. Kontakt je tuším na paní Babíkovou, s tou jsem všechno domlouval ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Rudolf »

Wostred píše:OK. Prosimvas muzete mi napsat, pres kterou firmu mad jste potahy objednavali? Na internetu je jich vice. Volal jsem jedne, tam mi to zvedla slovenka a tam vychazela nejlevnejsi skupina potahu na 3312 kc. Vzapeti jsem volal do jine, kde jim zacinaji ceny az nekde od 4100Kc. Takze je toho vic, at si zbytecne nepriplacim ...
http://www.autopotahy.sk
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Rudolf »

Vilda píše:Wostred : Tady je adresa .... http://www.autopotahy.sk/ a když si potahy vybereš přímo z produktového katalogu na jejich stránkách, tak je to rychlejší a levnější. Kontakt je tuším na paní Babíkovou, s tou jsem všechno domlouval ...
To jsme se ale hezky trefili..... :D
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Wostred
*
Příspěvky: 73
Registrován: 29 kvě 2010, 23:26

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Wostred »

Aha. Dekuju Vam. No ja jsem uz poslal email s zadosti, at mi poslou ten produktovy katalog s temi vzorky a cenikem atd. Na tech strankach se divam, ze si opravdu muzu vybrat, akorat tam neni cena. Mam si teda vybrat presne ktere chcu, napsat jim ten nazev danych potahu emailem + typ auta, ze chci vedet cenu? bude to tak lepsi?
Jde o to, ze ty nejlevnejsi potahy kolem tech 3000 spadaji pod 0 skupinu (Co mas napr. zrovna ty Vildo). A na tech strankach co posilate tam je nejnizsi ta classic collection, ktera vychazi pres 4000 kc, pokud se nemylim. Takze stejne vyber z tech nejlevnejsich, o ktere mam zajem na tech strankach nevidim.
Hyundai Accent MCT 1.5 CRDi (81 kw), r.v. 2006
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Rudolf »

Wostred píše:Aha. Dekuju Vam. No ja jsem uz poslal email s zadosti, at mi poslou ten produktovy katalog s temi vzorky a cenikem atd. Na tech strankach se divam, ze si opravdu muzu vybrat, akorat tam neni cena. Mam si teda vybrat presne ktere chcu, napsat jim ten nazev danych potahu emailem + typ auta, ze chci vedet cenu? bude to tak lepsi?
Jde o to, ze ty nejlevnejsi potahy kolem tech 3000 spadaji pod 0 skupinu (Co mas napr. zrovna ty Vildo). A na tech strankach co posilate tam je nejnizsi ta classic collection, ktera vychazi pres 4000 kc, pokud se nemylim. Takze stejne vyber z tech nejlevnejsich, o ktere mam zajem na tech strankach nevidim.

Před 2lety jsem za Classic Collection zaplatil 3273,- Kč.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Wostred
*
Příspěvky: 73
Registrován: 29 kvě 2010, 23:26

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Wostred »

Prosim vas, jsem zmateny z tech stranek autopotahy.sk. mel bych zajem o potahy decent black 10. Cenove vychazi za 3312Kc. http://yfrog.com/j5potahyp. Ale nejsem si jisty s barevnym provedenim. zvetseny obrazek (modre zakrouzkovany) mi prijde barevne uplne jiny, nez ten mensi pri vyberu (cervene). Chapu ze je to s vetsi blizky, ale prijde mi to barevne uplne jine. ze jsou proste šedé. Kdo ma s tím zkušenosti, tak prosím poraďte. Kdyby pak reálně ty potahy vypadaly jako při tom menším výběru, tak by mi to vyhovovalo. Ale nechcu to uspechat, abych nebyl zklamany.
Dekuji
Hyundai Accent MCT 1.5 CRDi (81 kw), r.v. 2006
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Wostred : Mě se to zdá být stejný a ta fotka zblízka taky dost zkresluje ... moje potahy jsou na fotce taky trochu jiný než v reálu. Proto jsem si vybral tmavý potahy, ty se hodí v podstatě k jakékoliv barvě vozu. Vnitřek mám šedočerný ( viz foto ), takže jsem si k středové látce vybral černé olemování a bílé obšití. Klukům, co potahy viděli na srazu se líbili ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

O potazích uvažuju čím dál víc, akorát fakt nikde na stránkách MADu nevidím ceník. Asi nezbyde než k nim zavolat a poptat se naživo.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Wostred
*
Příspěvky: 73
Registrován: 29 kvě 2010, 23:26

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Wostred »

Presne tak. Ja jsem tam volal, zenska byla ochotna. Necham si poslat ten vzorkovnik a podle toho se rozhodnu. jinak na email mi poslali cenik nekdy minuly tyden, tak podle toho se muzes ridit v katalogu :
0 skupina : 3312,- ck DECENT BLACK 10,11,DECENT RED ,06,08,DECENT CAMEL
,06,BAMBO ANTRACIT 03,PIANO BLACK 08,
1 skupina : 4032-, ck CLASSIC COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM BLACK,
FASHION, FASHION NIMBUS
1A skupina : 4896,- ck CLASSIC COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM ANTRACIT,
CAMEL, ACHAT, NIMBUS
2 skupina : 5184,- ck RS DESIGN COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM BLACK,
FASHION, FASHION NIMBUS ( AJ SUPERB ANTRACIT , SUPERB BLUE )
2A skupina : 5616,- ck RS DESIGN COLLECTION S AUTOTEXTIL OKRAJOM ANTRACIT,
NIMBUS, ACHAT, CAMEL ( AJ SUPERB ANTRACIT, SUPERB BLUE )
3 skupina : 8064,- ck CLASSIC COLLECTION S LEATHER LOOK OKRAJOM
4 skupina : 8928,- ck RS DESIGN COLLECTION S LEATHER LOOK OKRAJOM
5 skupina : 9504,- ck DYNAMIC COLLECTION
6 skupina : 12096,- ck ALCANTARA PERFO S LEATHER LOOK OKRAJOM
7 skupina : 13392,- ck ALCANTARA IL S LEATHER LOOK OKRAJOM

ceny sú uvádzané s DPH pre 5 miestne vozidlá
Hyundai Accent MCT 1.5 CRDi (81 kw), r.v. 2006
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

Tak, před týdnem jsem v MADu mailem objednal a zaplatil zálohu a dneska mi je přivezl dopravce.
Teď dotázek - vymontovávali jste z auta při montáži sedačky?
Dík.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

cert : Vymontoval jsem jen zadní sedák i opěradlo, na přední jdou potahy nandat celkem snadno .... jen si dej pozor na zadní pásy, až tam budeš sedadla vracet. Jinak Ti přeju příjemnou zábavu .. :D a nahoď foto .. :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

Taky jste k těm potahům někdo dostal to instruktážní video k montáži? :shock: Nikdo jste se nezmiňoval...
Normálka DVD s postupem montáže přímo v Accentu - hotovo, tak to jsem fakt nečekal. Na rubu každého dílu je přišitý lístek s tím kam patří. No, tyhle potahy jsou fakt jiná liga :!:
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Vilda »

Ale jo, někdo se tady o DVD s montáží zmiňoval .... tušim Rudolf. Mě se líbí, že na DVD je konkrétní auto a ne nějaký univerzal. Nicméně jsem stejně jel podle svýho .... dývko si do auta nevezmu ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od cert »

Tak po cca 5 hodinách je hotovo. Kvuli lepší a pohodlnější montáži jsem všechny sedačky vymontoval. Potahy jsou provedeny poměrně pěkně, akorát bych měl jednu úpravičku na předních sedácích - až je na praní budu sundavat, tak to pak doladím.

Obrázek

Jinak více fotek v galerii na http://cert.nolimit.cz/galerie/potahy.html
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“