Potahy na sedačky

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
mirek.rerucha
Příspěvky: 5
Registrován: 23 pro 2007, 10:48

Potahy na sedačky

Příspěvek od mirek.rerucha »

čaute lidi, nemáte někdo tip na nějáký pěkný a né moc drahý potahy, který by pasovali přímo na novýho Accenta? Mám tam šedej interiér, auto mám měsíc a už mám šmouhu na sedadle, tak chci předejít k nezvratným poškozením interiéru...
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Musím souhlasit.
Budu mít taky běžový interier.
Kolega z práce má béžový interier a taky nadává.
Jenomže jsem ještě nikde nic podobného nenašel, co by pasovalo...
Mám na to ještě 3 neděle :lol:
Ale něco napište...nějaký postřeh :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Doporučuji nešetřit. Osobně mám ve Fabii potahy za 3000,-Kč. Po 7 letech jsou jako nové. Neshrnují se, téměř není poznat, že jde o potahy, tak jsou přesné. Dají se nechat i vyrobit na zakázku např.: http://www.abena-autopotahy.cz/
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Rudolf píše:Doporučuji nešetřit. Osobně mám ve Fabii potahy za 3000,-Kč. Po 7 letech jsou jako nové. Neshrnují se, téměř není poznat, že jde o potahy, tak jsou přesné. Dají se nechat i vyrobit na zakázku např.: http://www.abena-autopotahy.cz/
Přesně z abeny je mam na accentu, sedí dobře, kvalitní materiál, cena lehce nad 3000kč, doručení do cca 10dní...
Vřele doporučuji...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) tom dne 21 led 2008, 07:42, celkem upraveno 1 x.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Pitbul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008, 16:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitbul »

Dik za fotky. Nechcem chvaliť MAD ale podla fotiek ti tie poťahy
odstavaju a nepriliehaju v zadu su nazberane a je vidno
že maš poťahy. Z MAD na pohlad nezistíš že maš v aute poťahy. www.autopotahy.sk
tak ako su zobrazene tak su aj v skutočnosti.
Kliknutim na obrazky si ich pozrieš z každej strany
Ale take lacne určite niesu. Tak porovnaj a odpiš.
SONATA 2.0 16V 2004, ATOS PRIME ON AIR 1.1, 2006
Vaněk
*
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2007, 20:54

Potahy na sedačky

Příspěvek od Vaněk »

Vážení, snad sebelepší potahy na mne pořád působí dojmem nějaké "náhražky", a o to ještě horší dojem je, když různě odstávají a barevně neladí s interierem vozidla. Osobně dávám přednost pouhým "přehozům" na sedadla. Ty jednoznačně ukazují jakou funkci ve vozidle plní, a základní potahové látky sedadel ve vozidle stále dominují.
S přehozy sedadel které tvoří pouze pás látky na opěradle a sedadle jsem začínal asi před třiceti lety na Škodovkách a dodnes se k ním vracím. Dnes jsou k sehnání daleko modernější, ale potah sedadla spočívající v pohém jednom pruhu látky považuji za nejlepší.
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Silva »

mirek.rerucha píše:čaute lidi, nemáte někdo tip na nějáký pěkný a né moc drahý potahy, který by pasovali přímo na novýho Accenta? Mám tam šedej interiér, auto mám měsíc a už mám šmouhu na sedadle, tak chci předejít k nezvratným poškozením interiéru...

Já si nechala na míru ušít. Mám je už půl roku a jsem spokojená . Stály kolem 2000 kč ,nikde se nekrčí na první pohled ani nejde poznat ,že to jsou potahy ,na druhý už jo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Takovej kontrolní dotaz....vy nemáte postranní airbagy?? To by pak mohlo dělat neplechu.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

Zdravim, ctu si zde co pisete ohledne autopotahu.. Pokud by jste meli zajem, sijem uz dlouho autopotahy na temer vsechny vozy.. v cenove relaci za kompletni sadu od 550kc-8000tis.. Co se tyka originalnich potahu z original calounickych latek, vychazi okolo 1200-1600kc, zelezi dle typu automobilu,loketni operka vzadu +200, v pripade airbagu +200, vsiva se do bocnich svu specialni folie, ktera se potrhne, potah pak zakryva komplet cele sedadlo.. Pokud by jste meli zajem, ci dotaz, muzete se obratit..
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Rexcor píše:Takovej kontrolní dotaz....vy nemáte postranní airbagy?? To by pak mohlo dělat neplechu.

Ne ,boční v autě nejsou jen přední a to ještě budu ráda ,kdyby nedejbože něco, aby vystřelily :? Švagr má odtahovku a byl před vánocemi u bouračky nového Accenta a airbag nevystřelil :?
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

Na vaseho Accenta jsem v posledni dobe prodaval hodne tyto potahy, lze pouzit na sedadla s airbagy, vzdadu delena sedadla, atd.. Kompletni sada vychazi na 1290kc.. V pripade zajmu, vam muzu zaslat nejake blizsi info, popripade nabidnou neco jineho, nebo pokud by jste mel zajem jen o predni dve sedadla, neni problem.. Obrázek
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

No nevím jak ostatním,ale mě se ty potahy nelíběj...ale možná je to i tou barvou...A co třeba na Santíky?? Mě se trošku páře po předchozím majiteli sedačka u řidiče, tak, že bych přes to něco dal..a třeba s logem Hyundai a podobné hlouposti...na kolik by to pak asi vyšlo??
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

To jsem posilal konkretni odpoved na nejake ty sede potahy, jinak muzu ze zajimavosti poslat ty same viz foto co lezi na zemi jen v jinych barvach.. tady na pocitaci nemam konkretni foto, ale jinak neni problem.. Na "Santika" jsou samozdrejme taky, muzu ti poslat nafocene materialy a ceny k tomu, usiti trva pak asi tyden, zalezi kolik je obednavek..pokud si vsimnes tak na tom obrazku jsou potahy sede, modre a cervene visi vedle sebe.. jsou to naprosto perfektni autotrika na predni dve sedadla vcetne operek hlav, maji spickove uchty, pasuji temer do kazdeho auta i na sedadla s vysokym bocnim vedenim.. foto pak pridam, jak to vypada na aute a vychazi na 500kc, (klasicke autotrika vychazi na 200kc,ale to uz se moc nepouziva, spis jako pracovni potahy).. jinak na santika jak rikas jsem tedka obednaval gumove i textilni koberce, tech mame asi ted nejsirsi sortiment od 5vyrobcu.. Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Potahy na sedačky

Příspěvek od Pavel46 »

mirek.rerucha píše:čaute lidi, nemáte někdo tip na nějáký pěkný a né moc drahý potahy, který by pasovali přímo na novýho Accenta? Mám tam šedej interiér, auto mám měsíc a už mám šmouhu na sedadle, tak chci předejít k nezvratným poškozením interiéru...
Koukni se na vlákno "NOVÝ HYUNDAI ACCENT" stránka 45 - dával jsem tam tenhle odkaz http://www.elapotahy.cz/o_firme.html a je toho tam ještě víc. Přeji hezkou sobotu a neděli :P
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
DKF
*
Příspěvky: 57
Registrován: 10 pro 2007, 13:44
Bydliště: Val. Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DKF »

Autopotahy ELA na ktere tu ted padl odkaz, parti k nejlepsim u nas.. Spolupracacujeme spolu jiz pres pet let, napiste si o predbeznou cenu na usiti potahu na zakazku a pod 4500kc za nejobycejnejsi potahy to nebude, budete-li mit zajem, ceny zaridim.. Popripade necham usit za absolutne jine ceny a to na jakykoli typ automobilu.. Originalni potahy na Hyundai jakehokoli modelu nepresahnou cenu 2500kc s dph..
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“