kožený volant

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Dexter: Tak je pravda, že fotky často klamou a odstíny barev ukážou jinak než v reálu. Takže barevně ladit to může pěkně :)
Já viděl na vlastní oči právě ten béžový odstín potahu volantu a moc se mi líbil.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

DEXTER píše: ...a neviem ci volaco neporiesim aj na sedadlach uvidim podla ceny :D
Taky stím furt laškuju, ale... jednak cena a jednak, když si v létě sednu do rozpálenýho auta na již tak rozpálený sedačky, který jsou čalouněný.. ještě v kůži :-k :lol: Ještě z Laguny si dobře pamatuju, jak jsem si připálil kulky na celokoženém interiéru.. :mrgreen: :lol:

takže jsem zatím skončil u volantu a řadičky.. :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: kožený volant

Příspěvek od DEXTER »

ja som si dal ocalunit laktovu opierku a ta koza co som na nu dal sa mi strasne paci je to ako keby brusena koza a vtedy ma napadlo nieco dat aj na sedadla , sedaky a chrbat nechat original jak je no a po bokoch dat tu kozu :)

Gandalf mne sa ta bezova tiez paci ale ja mam radsej skor taky sportovejsi vzhlad a ta bezova je taka limuzínova :) preto som volil tmavsie farby

inak neviem ako vy ale ja som si hned vsimol po kupe auta ze tie plasty nemaju uplne rovnaky odtien, palubka je ina ako volant (airbag) na dverach ten horny plast ma tiez trochu iny odtien tak je tazke potom nieco zladit s interierom :D
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: kožený volant

Příspěvek od tombas »

Souhlas, plasty na palubce a ve dveřích mají krapet jiný odstín, hlavně při určitém dopadu světla. Volant má potom ještě úplně jiný odstín, který není ani na palubce ani na dveřích. Kryt airbagu na volantu má jiný odstín, než kryty tlačítek ovládání rádia. Kryt airbagu a kryty tlačítek pak mají jiný odstín, než věnec volantu.
Taky obložení sloupků a prahů má jiný odstín než palubka.
K tomu se fakt nedá nic pořádně dopasovat, je to jak Harlekýn :!:
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

Dexter
nahoď foto loketní opěrky... Taky není špatnej nápad očalounit jen boky.. to je vlastně polokůže co si můžeš normálně koupit ve výbavě..

sladit to s volantem a nemá to chybu...

Tombas
Tak si veškerý plasty přestříkej pastelkou a máš klid :lol: , textura povrchu bude zachovaná.. :)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: kožený volant

Příspěvek od tombas »

Mě to zase tolik nevadí, vrstva špíny to časem sjednotí, ale ten kožený volant by se mi líbil, jen nevím, jak se sundává dolů a pak nevím, kdo by to v mém okolí uměl udělat prakticky na počkání. Posílat to někam na delší dobu se mi nechce.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
standas
**
Příspěvky: 297
Registrován: 24 bře 2011, 12:55

Re: kožený volant

Příspěvek od standas »

:D :D :D :D :D jinde by jsi za to platil těžký prachy, tady máš pestrou škálu odstínů zadarmo :D
tombas píše:Souhlas, plasty na palubce a ve dveřích mají krapet jiný odstín, hlavně při určitém dopadu světla. Volant má potom ještě úplně jiný odstín, který není ani na palubce ani na dveřích. Kryt airbagu na volantu má jiný odstín, než kryty tlačítek ovládání rádia. Kryt airbagu a kryty tlačítek pak mají jiný odstín, než věnec volantu.
Taky obložení sloupků a prahů má jiný odstín než palubka.
K tomu se fakt nedá nic pořádně dopasovat, je to jak Harlekýn :!:
Hyundai i30cw CRDi 66KW hnědá 2011
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Martun »

DEXTER
No obšitý to mají teda luxusně! =D>
Takhle to vypadá že se ta béžová trochu tluče, ale to může být zase chyba foťáku, nebo je ten rozdíl opravdu velký?
To bylo asi něco podobného, jak já s volantem, taky k sedačkám byla rozdílná barva béžové.. ale vyřešil jsem to nástřikem airbagu a plastů sloupku řízení... no kdyť to vlastně znáte :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

tombas píše: .. ale ten kožený volant by se mi líbil, jen nevím, jak se sundává dolů a pak nevím, kdo by to v mém okolí uměl udělat prakticky na počkání. .
Zespodu krytu volantu, máš dva šroubky, tím sundáš airbag, odpojíš drátky.. a kouká na tebe volantová tyč se šroubem.. povolit a pak trhnout volantem směrem k sobě...
Nestartovat :!: ani nijak nemanipulovat s klíčkem :!: když je odpojenej pytel, jinak ti naskočí chyba a jdeš do servisu na výmaz!

Na vlastním volantu ještě odšroubuješ ty palstový záslepky, kam se v cizích zemích a "luxusních" verzích acentu standartně montuje ovládání rádia a tempomat.. ](*,)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od DEXTER »

je tam rozdiel vo farbe , ale ked sa uz vonku stmieva tak to nie je vidiet :lol: opierku som dal aj vymekčiť tak teraz je naozaj ovela prijemnejsie sa o nu opierat, ten airbag uvazujem ze dam tiez potiahnut kozou uplne inak to ukaze ten volant potom, uvidim ci budem chciet este investovat :roll:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: kožený volant

Příspěvek od DEXTER »

ano presne tak sa to dava dole , a ja som si vsimol ze na tom volante je namontovany aj "pohlcovac vibracii" teda ak som tu vec ktoru som videl spravne pochopil :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: kožený volant

Příspěvek od tombas »

:) to je super, to není tak složité, ale protože auto potřebuji denně a nemůžu si dovolit ho na týden odstavit, nechám to zatím tak, jak to je. Konec konců ani to plastové provedení není nejhorší a už jsem si docela zvykl.
Teď musím pořešit rádio, protože mi přestalo načítat CDčka. Sice to moc nepoužívám, ale štve mě, když něco nefunguje.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Martun »

DEXTER píše:je tam rozdiel vo farbe , ale ked sa uz vonku stmieva tak to nie je vidiet :lol:
:lol: :lol: =D> =D>

DEXTER píše: ....ten airbag uvazujem ze dam tiez potiahnut kozou uplne inak to ukaze ten volant potom
šmarjá to snad ne?? Když bys nedej bože naboural, jak se otevře?? Když ho obšiješ? To dostaneš ve zlomku vteřiny celým lívancem mezi oči a už ti to pak bude jedno... [-X

Spíš si kup modelářský barvy, namíchej přesnej odstín jak má věnec volantu a nastříkej... :D/
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:
šmarjá to snad ne?? Když bys nedej bože naboural, jak se otevře?? Když ho obšiješ? To dostaneš ve zlomku vteřiny celým lívancem mezi oči a už ti to pak bude jedno...
To by byla bomba, jako od Mika Tysona :lol: ale koženou rukavicí :D 300 km v hodině to letí proti tvýmu obličeji :shock:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Lakťová opierka

Příspěvek od DEXTER »

tam sa dava specialne narezana koza(zo spodnej strany) ktora sa potom roztrhne v pripade aktivacie airbagu :) to by som ani ja nebol taky blazon aby som zasil airbag :lol:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“