Elektrické doťahovanie okien

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
extremado
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 bře 2009, 22:04
Bydliště: Prievidza

Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od extremado »

Zdravím.. Hľadal som a nič podobné som nenašiel..

Mám domontované toto automatické doťahovanie elektrických okien a za dobu 2 mesiacov to mám už 2x odpálené. ](*,) Predtým a aj teraz odišli predné okná (to asi preto, že tie sa používajú najviac). Zadné pri zamknutí zavre, ale predné nie. Ovládanie na dverách funguje normálne. V popise k doťahovaniu okien je maximálne prúdove zaťaženie 15A. Neviem, či teda motorček na okná nemá väčší odber.. :-k
Poistka v aute na okná je 25A, ale tam je toho viac a je tam ešte aj nejaká rezerva.. :-k
Nevie nááááhodou niekto aky odber ma motorček, alebo kde to zistiť? Auto je nové v záruke, tak by som nerád rozoberal dvere.
Za rady vopred ĎAKUJEM
Hyundai Accent activ 1,4, Space silver 20.7.2009
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od 69pavel »

extremado píše:Zdravím.. Hľadal som a nič podobné som nenašiel..

Mám domontované toto automatické doťahovanie elektrických okien a za dobu 2 mesiacov to mám už 2x odpálené. ](*,) Predtým a aj teraz odišli predné okná (to asi preto, že tie sa používajú najviac). Zadné pri zamknutí zavre, ale predné nie. Ovládanie na dverách funguje normálne. V popise k doťahovaniu okien je maximálne prúdove zaťaženie 15A. Neviem, či teda motorček na okná nemá väčší odber.. :-k
Poistka v aute na okná je 25A, ale tam je toho viac a je tam ešte aj nejaká rezerva.. :-k
Nevie nááááhodou niekto aky odber ma motorček, alebo kde to zistiť? Auto je nové v záruke, tak by som nerád rozoberal dvere.
Za rady vopred ĎAKUJEM
pises ze mas odpalene-asi jsi mel na mysli pojistky nebo cely modul toho ovladani? pokud je to pojistka tak znovu podle navodu projdi zapojeni toho modulu,pokud cely modul ovladani tak nekde budou asi vlozene odpory u motorku ktere by to mohly zatezovat,je to jen domnenka,asi byto chtelo schema zapojeni ovladani el.oken
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od DEXTER »

to si si to montoval sam ? nasiel som tam jednu vetu - pomocný napäťový výstup na napájanie spínačov pri doťahovaní okien po aktivácii autoalarmu.... ze ci si to zapojil :)
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
extremado
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 bře 2009, 22:04
Bydliště: Prievidza

Re: Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od extremado »

Montovali to v :hyu: . Vravia ze montuju tych modulov viac a odchadza to len mne. Poistku to neodpali. Minule to bolo poslane v ramci zaruky a po navrate bolo pisane: vymena DPS, co by malo byt ako nove. Alarm nemam, len ked zamknem, tak bolo pocut relatka ako cvakaju co je normalne, ale okna zavrelo len zadne..
Hyundai Accent activ 1,4, Space silver 20.7.2009
Obrázek
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od DEXTER »

Ma uz niekto namontovane plne funkcne dotahovanie okien ?
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
extremado
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 bře 2009, 22:04
Bydliště: Prievidza

Re: Elektrické doťahovanie okien

Příspěvek od extremado »

Od poslednej opravy (vid hore), to zatial funguje.. Tak asi som mal stastie na nevydareny kus..
Hyundai Accent activ 1,4, Space silver 20.7.2009
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“