Tachometer a servo problem

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
accentok1
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2016, 20:57

Tachometer a servo problem

Příspěvek od accentok1 »

Zdravim diskutujucich. Ten moj Accent 1.4i (2010) mi zacina sposobovat vrasky :(... LPG mi odfajcilo motor, uz je opraveny (vybrus, ventily, piestne kruzky). Kratko na to mi odisiel tachometer, prestal mi ukazovat rychlost a paralelne mi s tym vypadlo servo. Niekedy tachac nabehne, ale vacsinou iba blbne to znamena ze rucicka beha hore dole, ale je to skor vynimka. A so servom to mam tak, ze nastartujem, servo funguje cca 5, niekedy 10 alebo 15 km potom vypadne. Skusali vymenit snimac rychlosti na prevodovke kde boli spalene kontakty, ale to nepomohlo. Vraj signal v riadiacej jednotke je v poriadku. Teraz mi navrhli ze mi premeraju kable od riadiacej jednotky po pristrojovy stit. Poprosim ak sa niekto s niecim podobnym uz stretol, alebo mate nejake napady, podnety co by sa s tym dalo robit, ako by ste postupovali, budem vam velmi vdacny. Uz som bol v dvoch znackovych servisoch, zatial som az tak "vela" nezaplatil cca 50 ecok, ale ak mam vysolit dalsich 100 alebo 200 nebodaj bez vysledku, no to by som nebol stastny... Tak este raz budem vdacny za kazdu radu, pomoc, skusenost. Este sa chcem opytat kedy sa odporuca vymena rozvodov a spojka (kotuc, alebo loziska) by kolko km mala (orientacne) vydrzat?
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“