Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od 69pavel »

takze i me potkalo lapalie s centralem,asi tyden bojuji stimto,rano normalne odemknu,odpoledne nejde otevrit,uz jsem vyskousel i oba klice ,do obou koupil nove baterie, ty vzdy po 2 dnech vymenil za nove v domneni ze jsou znova vybite a pak znova stejna laplie, nekdy rano jde , odpoledne nejde a druhy den zase opacne,dokonce to dela ze zamknu auto a za minutu chci otevrit a nic, dnes jsem prisel k autu a zase se nedostal jsem se dovnitr,takze v pondeli servis,jsem zvedavy na co prijdou pani z :hyu:

mozna jste uz nekdo delali neco podobneho tak napiste sve skusenosti,treba odvratim servis a spravim to sam
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od Vilda »

Pavle, možná teďka plácnu pěknou krávovinu ....... ale nemůže to dělat antenka imobizeru :oops: :?:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od 69pavel »

Vilda píše:Pavle, možná teďka plácnu pěknou krávovinu ....... ale nemůže to dělat antenka imobizeru :oops: :?:
nn,imobilizer by nesel nastartovat motor, to nebude spolecne s imobilizerem
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od adam221 »

Ked sme mali na firme pokazenu branu na dialkove ovladanie, neslo mi odomknut ani zamknut auto.. Robi ti to na tom istom mieste? Nieco to moze rusit...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od 69pavel »

no prave ze to dela na jinych mistech,kdyby na jednom tak by to mohlo neco rusit,ale jak rikam dela to ruzne,treba vcera rano byla velka vlhkost,jindy bylo velke teplo,me to spis prijde jak by nekde byl prerusenej kablik a otresama se raz spojil a podruhe ne, nevim zda ta RJ toho centralu musi mit propojeni s motorky ve dverich aby fungovala jak ma nebo odchazi prijimac signalu v aute,hladal jsem ho ale nejak jsem nebyl uspesny
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od cert »

Když je velký vedro a auto stojí celý den na parkáči, tak se mi už 2x stalo, že jsem odpoledne neodemkl dálkovým. Klíč odemkne jen jedny dveře - centrál nejde. Alarm neřve. Strčím klíček do zapalování, start v poho. Vypnu hned motor a bez zaváhání zamknu i odemknu dálkou.
S servisu mi řekli, že to se může stát a naprosto se s tím nechtěli zabývat...
Jsem zvědav, jak pořídíš.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od 69pavel »

tak dnes jsem byl v :hyu: ohledne meho problemu dalkove ovladani alarmu+centralu,kdy to jednou slo zamknout a podruhe zase ne, jako naschval pokazde kdyz jsem prijel do servisu tak ma mila potvurka vzdy fungovala jak ma,presto to vse promerili,zkontrolovali,vyskouseli a po elektricke strance bylo vse OK at uz alarm ci central,pote jak jsme rozebirali konkretni pripady kdy to jednou slo a podruhe ne,tak se trochu rozepisi.
Pan Technik z :hyu: prisel na to, tim jak to mam instalovane z vyroby (mel jsem to uz ve vybave vozu)tak pry je ve spinaci skrince- nejaky mikrospinac na detekci klice zda je klic v zapalovani zasunut ci ne, (pry na I 30 byla cela serie s timto problemem) takze objednali mikrospinac a dnes mi ho vymenili,zatim to funguje jak ma,mam to nadale skouset zda se trefili do vady a nahodou se problem nevrati.coz doufam ze se trefili do cerneho.

ted trochu rozeberu system alarm+central
vysilac-prijimac-bud by sel nebo nesel-jina moznost u nej pry neprichazi v uvahu.u vysilace vymena baterie,u prijimace pokud nejde tak vymena za novy.
central-kdyby byl vadny motorek ve dverich tak by neslo zamykani klicem pres Fabku ve dverich
(navic u ridicovych dveri je taktez nejaky mikrospinac),coz mi normalne slo klicem zamykat a odemykat vsechny 4 dvere.vadny motorek by nezamknul ci odemknul zamek.

alarm-bud by aktivoval ci nikoliv,cidla byly vyloucene,blinkry zablikaly jak mely a signalizovaly aktivovani alarmu 1x blik v pripade vadneho cidla by se dvere zamkly ale blinkry by 1x neblikly a tim by se neaktivoval alarm.kdyz se odemyka tak pokazde to zablika 2X at uz aktivovany alarm ci ne.
taky kdyby to treba rusilo neco jineho(auto,nejaky vysilac) tak by to delalo na jednom miste ale mi to delalo na ruznych mistech,navic v ruznych podminkach,nekdy v poledne -prijel jsem do prace zamknul,vecer prijdu nemohu se dostat do auta ,nekdy vecer a pak rano ci obracene,prijdu k autu,nejde dalkac ,otevru klicem a auto zacne rvat jak zbesile ze ho nekdo krade,vedro,vlhkost pri desti takze ruzne.

takze nakonec u mne pripadlo na ten mikrospinac ve spinacce ktery zrejme detekoval porad zasunuty klic i kdyz tam nebyl a spinal jak se mu zachtelo. takze uvidim zda to bude fachat .
navic me potesili kdy mi to udelali jeste v ramci zaruky =D> =D>
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od Martun »

No tak hurá! =D> Celou dobu co jsem četl ten tvůj příspěvek, jsem nechápal co stím má společného ten mikrospínač.. Poslední věta to rozřízla =D> Tak =D> doufej že to je ono! [-o< =D>
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od 69pavel »

Martun píše:No tak hurá! =D> Celou dobu co jsem četl ten tvůj příspěvek, jsem nechápal co stím má společného ten mikrospínač.. Poslední věta to rozřízla =D> Tak =D> doufej že to je ono! [-o< =D>

no ja to trochu rozepsal aby kazdy kdo ma problemy vyhodnotil podle toho co mu to dela tak aby vedel na cem je, takze kdo ma problemy musi skusit co mu to vlastne dela,bud to je samotny central ktery nejde a alarm funguje nebo obracene kdy jde zamykani dveri dalkove a nejde central a nebo pote oboji funguje ale nejde dalkove ovladani. a tam jsou dve moznosti, bud prijimac je dobry a zrada je v tech mikrospinacich nebo prijimac nejde a je kaput.snad jsem to popsal dobre a kdo ma problemy tak si to skontroluje na svem voze co mu to dela.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
morusaj
*
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2009, 08:35

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od morusaj »

Dá sa vôbec vypnúť takýto alarm, keď zlyhá resp. sa vybije batéria.
Auto sa odomkne kľúčom, ale alarm sa nevypne :(

Dopĺňam: nedávno mi dvakrát nechcel fungovať tak som vymenil batériu - funguje bez akýchkoľvek nastavení :D

Accent CRDI Elegance, r.v. 2009

DO_Accent_2009.jpg
DO_Accent_2009.jpg (20.21 KiB) Zobrazeno 3515 x
Naposledy upravil(a) morusaj dne 28 zář 2012, 12:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nemám vyzkoušené, ale myslím si, že by se měl alarm vypnout po otočení klíčku v zapalování.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od cert »

Je to tak jak píše Zdeněk.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
laccent
*
Příspěvky: 15
Registrován: 27 lis 2010, 18:25
Bydliště: Třebíč

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od laccent »

Fuj tajbl ve spolek!!!!!
Tak pročítám a hledám kam nejlíp umístnit svůj příspěvek ohledně alarmu a doufám že tady to bude dobře.
Taky jsem krátce po koupi aktika řešil jestli je tovární alarm dostačující nebo ne a nakonec to dopadlo tak že jsem si ještě v záruce montoval alarm jiný jednak proto, že jsem chtěl něco s pagerem aby mi taky dokázalo auto dát zprávu když se sním něco děje, ale hlavně kvůli otřesovému čidlu které tovární alarm neměl.
Dlouho jsem s montáží váhal, znáte to: "to jsou jen vyhozené peníze, ještě něco zmrvíš atd", ale dnes jsem rád že jsem ho namontoval!
Krátce před vánocemi mi totiž mého aktika nabourali na parkovišti před zaměstnáním. V době kdy se to stalo jsem od auta byl asi 100km daleko tak že pager byl stejně mimo dosah, ale úplně stačilo že se po nárazu alarm spustil a vrátná vykoukla ze své kukaně aby se podívala co se děje a borca co mi do auta narazil viděla. Ten samozřejmě zařadil zpátečku a hurá pryč, vrátná si naštěstí všimla firmy a nakonec škůdce i sama vypátrala.
Na mém autě to odnesl př.nárazník, blatník, světlo a spousta plastíků okolo, vypadalo to jako nevinný ťukanec ale škodu odhadli asi na 40tis. Tak že nebýt alarmu, měl bych celkem pěkného ježíška.

Tak že poučení a rada pro všechny kteří nad montáží alarmu váhají a nebo takovou montáž odsuzují:

Montujte, montujte a ještě jednou montujte!!!!!!!!!!!!!!!! I ten nejobyčejnější alarm vám jednou může ušetřit pěkné peníze, myslím že na mém příkladu je to velice dobře vidět.
NEW ACCENT 1.5 CRDI
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od Engineer »

ZdeněkSvoboda píše:Nemám vyzkoušené, ale myslím si, že by se měl alarm vypnout po otočení klíčku v zapalování.
Bohužiaľ u mňa to tak nefunguje...

Často sa mi v jednom kľúči vybíjala baterka takže keď alarm začal hučať po strčení kľúčika do zapaľovania a jeho pootočením sa alarm nedeaktivoval... ](*,)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Central & Automaticke zamykanie & Alarm

Příspěvek od Mexican »

skusal som to pre istotu teraz, staci strcit kluc do zapalovania a otocit na I (jednotku) a prestane
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“