Hodnocení servisů Hyundai

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Nery »

Martun píše:Tak taky sem něco písnu. Zatím jsem byl vždy spokojen s Pardubickým servisem CoreCar. Sice si stojej za olejem 5w30 ale to se dá v poho překousnout :lol:

Gandalf
Tak holt můžeš mít lacinější tyhle služby!! :mrgreen:
Sice jsem byl v Korecaru včera poprvé, ale spokojený. Olej jsem měl svůj Shell 5w40, žádný problém ani námitky.
Accent 1.4 Elegance
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Martun »

Nery
No však jsem na tebe čekal, jestli se zde ozveš s hodnocením :-)
Ten olej... Jestli to nebude tím, že máš benzín.. Přítelkyně ma taky benzín a 30tku nedostala taky..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Nery »

Martun píše:Nery
No však jsem na tebe čekal, jestli se zde ozveš s hodnocením :-)
Ten olej... Jestli to nebude tím, že máš benzín.. Přítelkyně ma taky benzín a 30tku nedostala taky..
Jinak jsem si tam v autosalonu prolezl vystaveného nového Accenta a jsem rád, že mám to co mám....Ale o tom už se tady někde píše. :x
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Martun »

Nery
Jojo souhlas. A všimnul sis ty chromový ochranný lišty? Původně jsem myslel že je chromová celá! Ale ona je chromová z 1/3 a to už tak špatně nevypadalo..
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Nery
*
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2009, 21:55
Bydliště: Pardubice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Nery »

Martun píše:Nery
Jojo souhlas. A všimnul sis ty chromový ochranný lišty? Původně jsem myslel že je chromová celá! Ale ona je chromová z 1/3 a to už tak špatně nevypadalo..
Hnusnej je i ten volant s tím šedým logem. A proč vypustili teploměr taky nechápu. Spíš bych čekal u končícího modelu doprodej s maximální výbavou, jak je tomu např. u Octavie Tour. :( No nic, jiný kraj, jiný mrav. Ale i20 se mi líbí čím dál víc, o i30 ani nemluvě...
Accent 1.4 Elegance
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od ricci »

Tento mesiac pôjdem na II. garančku a asi to bude do 3H AUTO v Košiciach. Namáte niekto skúsenosť s týmto servisom, akúkoľvek!!! V mojich očiach, aspoň na základe telefonickej komunikácie, sa mi zdajú serióznejší ako RADES Michalovce. Dík za radu ...
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
karesino
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 úno 2009, 18:00

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od karesino »

Ricci potom napis ako si dopadol so servisom,tiez uvazujem,ze ich navstivim s timi vrzgajucimi tl,micmi Rades je h...no.
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od wolf8485 »

karesino píše:Ricci potom napis ako si dopadol so servisom,tiez uvazujem,ze ich navstivim s timi vrzgajucimi tl,micmi Rades je h...no.
Ahoj...no tiez sa chystam takze potom by sme mohli ist popripade spolu....nech si nemyslia ze si len vymyslame....Moje skusenosti s 3H auto zatial nasledovne:

kupoval som tam auto..vcelku spokojnost, bol som na 1.garancke tiez vsetko prebehlo korektne..... prijimacie technikovi som spomynal tie tlmice a povedal, ze ked budem mat cas kludne sa mozem zastavit, ze sa na to pozru...tak som zvedavy...
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7902
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Mexican »

na ten kosicky servis 3H to bol aj nazor od kolegu s Tucsonom

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 00#p241700

(na moj vkus ale moc uplakany, ale referencia to je)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od ricci »

Asi sa objednám (ešte neviem presne kedy) a potom dám cenu, skúsenosti ai ...
Oproti Michalovciam to bude určite výhra [-o< a ďalej ako do Košíc sa mi nechce.
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od zelokvet »

O mesiac mi treba ísť na 1.garančku. Aké máte skúsenosti so servisom v Prešove? Môžem si doniesť vlastný olej alebo majú s tým problém? Poprípade odporúčate nejaký iný v okolí Prešova?
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
DoctorDuriDr
Příspěvky: 3
Registrován: 03 čer 2010, 16:54

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od DoctorDuriDr »

Rád by som sa sa vyjadril k servisu firmy Euroman Senica

Auto som tu kupoval v apríli 2010, mali ho na sklade tak do 4 dní bolo moje aj s nejakou zlavičkou, garančky fajn za 2 hodiny som mal auto, mal som aj poistnu udalost - ale nie mojou vinou, stále čakám od poisťovne na prachy. Len plecharina je to spravené takl ze to nie je ani poznat, su v tomto fakt dobrí.
Pri garančke som chcel aj nejake drobnosti navyše . (montáž hands free pod plasty pri oknách - bez problémov), po garančke som zistil ze mam asi prekusanu hadicu od ostrekovača do 10 min vymena zadarmoň
Su tam mladi chalani pristup maju dobrý, niekedy sa sice tvaria trošku dolezito ale inak v pohode.

Mozem odporučiť.

Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance true blue
Hyundai Accent 1.5 CRDi Eleganse True Blue
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od cert »

Tak si dovolím hodnotit pobočku Pyramidy Průhonice v Pelhřimově. Byl jsem tam na 1. garančce a pak na dvou opravách laku. Spokojenost s přístupem, korektní a vstřícné jednání. Technik p. Němec je ochotný - řekl bych že to je zkrátka správný člověk na správném místě. Doufám, že tam budu jezdit teď už jen na garančky...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Martun »

DoctorDuriDr
Tak tě mezi náma vítám! :) To máš docela smůlu koupit auto v dubnu a už mít nehodu :( Ale co nechápu, je to , že píšeš o garančce. To si jako za měsíc už najel 15tis? :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od jurmich »

ja som s Radesom v michalovciach spokojny. napr ked som bol teraz na servisnu tak tam bol jeden kamos co presedlal z ke do mi. osobne proti ke nemam nic (ani neviem kde sidlia). mne v michalovciach zatial vysli v ustrety vo vsetkom co som potreboval a s pristupom som tiez spokojny - hodnotim servis a nie pana predajcu.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“