Hodnocení servisů Hyundai

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Vilda »

To Huda08: Přesně jak si to napsal, objednali mě na osmou, auto tam necháš a jakmile ho opraví, tak Ti zavolaji a Ty si pro něj dojdeš :D

To adam221: První verze byla, že vymění celé sedadlo. Nakonec ho jen rozebrali a něco dotáhli, víc nevím :? Prý je to velmi častá závada u Accentů :mrgreen: Auto bylo v servisu 6 hodin .........

Nejhorší zážitek, bylo čekání na mastnou tyč ( autobus MHD ) 40 minut !!!!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Pavel46 »

K hodnocení servisů HYUNDAI
AUTOCENTRUM - HÁŠA Ústí nad Labem Všebořice, auto koupeno únor 2007. Od té doby tři návštěvy. (Mimo garance)
1- Studené starty - odstraněno, nový SW
2- Špatná baterie - bez problémů, vyřešeno na počkání výměnou
3- Tyčky stabilizátoru - bouchání přední nápravy. Po objednání náhr. dílů výměna na počkání (cca 40 min)
Jednání vždy velmi příjemné, jsem spokojen
Přeji hezké dny
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od tom »

Pavel46 píše:K hodnocení servisů HYUNDAI
AUTOCENTRUM - HÁŠA Ústí nad Labem Všebořice, auto koupeno únor 2007. Od té doby tři návštěvy. (Mimo garance)
1- Studené starty - odstraněno, nový SW
2- Špatná baterie - bez problémů, vyřešeno na počkání výměnou
3- Tyčky stabilizátoru - bouchání přední nápravy. Po objednání náhr. dílů výměna na počkání (cca 40 min)
Jednání vždy velmi příjemné, jsem spokojen
Přeji hezké dny

Ač to mám do Ústí docela daleko cca 80km, jezdím tam taky, jednání servisu se vůbec nedá porovnat se servisem u tady...
Auto je tam zakoupeno i servisováno.
Jen v kostce: tyčky stabilizátoru, silenbloky zadní nápravy, vrzající přístrojovka - vše vždy bez problému v záruce odstraněno (vyměněno)
Když jsem se ptal na Kladně na tyčky stabilizátoru, bylo mi řečeno že se jedná o běžné opotřebení... - platit a platit.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od rokolo »

Já jsem kupoval auto v KŠV GROUP Jirkov/Otvice (u Chomutova), ale na garančku se také chystám do AUTOCENTRUM - HÁŠA. Nějak jsem k tomu dospěl po přečtení některých příspěvků. Snad jim nebude vadit, že jsem tam auto nekupoval.....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Mexican »

rokolo píše:Já jsem kupoval auto v KŠV GROUP Jirkov/Otvice (u Chomutova), ale na garančku se také chystám do AUTOCENTRUM - HÁŠA. Nějak jsem k tomu dospěl po přečtení některých příspěvků. Snad jim nebude vadit, že jsem tam auto nekupoval.....
to ich praveze potesi
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od David C3 »

Mě vadí že ve Zlíně nemůžu donest olej a ve Vistě jim to nevadí .... kua to nechápu...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Vilda »

Tak jsem byl v AutoPalace v Butovicích reklamovat chybějící hadičku od expanzky. No, můžu Vám říct, že se mnou cloumá vztek ještě teďka !!! Technik byl arogantní a nepříjemnej zelvák, kterýho jsem evidentně obtěžoval, nějakou blbou hadicí :evil: Nejdřív se divil, proč tam tu hadičku chci ( prej tam vůbec nemusí být ), pak se uráčil jít podívat do Accenta vystavenýho na salonu, kde samozřejmě hadička byla. Pak, ale udělal velkou chybu, protože mi zdělil, že si hadičku budu muset zaplatit ....... prý nemůžu dokázat, že jsem ji neztratil. Asi jsem trochu zvýšil hlas, protože se seběhli všichni technici i prodejci a hadičku mi vymění samozřejmě v rámci záruky !! Ještě, že tam byla žena se mnou, protože kdyby mě nedržela za bundu ...... ??? Nicméně v Butovicích končím a budu chodit někam jinam, někam, kde nezaměstnávaji debily :mrgreen: Tímto bych poprosil členy Hyundaiklubu, kdyby mi poradili nějaký dobrý servis v Praze - Butovice už nikdy :!:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Espero »

Já v Butovicích problémy s reklamacemi nemám, sice si musím vyslechnout na začátku nějaké hovadiny od prodejce nebo nějakého "experta" co ho k tomu přivedou od někud ze zákulisí (naprosto slušný maximálně korektní u prodeje náhradních dílů je tam p. Liška), ale zatím jsem tam reklamoval jen baterku, zato však 2x a vždycky mi nakonec reklamaci uznali. Naposledy mi sice tvrdili, že mi auto přebíjí, ale když to tam 2 týdny zůstalo stát, nemohli popřít, že kyselina vytéká auto neauto. O té baterce píšu na jiném místě a výsledkem bylo naposledy začátkem prosince vrácení peněz- takže spokojenost. Zatím jsem tam opravoval jen jednou a spokojenost až na cenu.

Nemůžu Ti poradit, nemám zkušenosti s jiným servisem, zkusil jsem sice Hyundai servis v Hloubětíně, vedle co dříve bývala Mototechna Mašková, ale taky hrůza. Dal jsem si tam udělat brzdy pro házivost bubnů a ještě nějakou drobnost - jel jsem tam přímo z technické, no po převzetí vozu jsem to nechal opět překontrolovat na technické a výsledkem bylo zjištění, že na to nesáhli. Tak jsem jel zpátky a tam se na mě rozeřval nějaký starší nepříliš čistě a dost umaštěně vypadající člověk, že ho nějalý protokol nezajímá, že brzdy vůbec nedělali a taky neúčtovali, že si zajede sám na technickou, aby měl jistotu, že ho neklamu. Na to jsem mu řekl, že je divné, že nedělali něco, co jsem si objednal ať už to účtovali nebo ne, že to platím já a na nějaké důkazy se mu můžu vykašlat, jemu prostě musí stačit, co mu řeknu. No nakonec jsem vypadl, on ty brzdy opravdu neúčtoval a já už se tam nikdy neukážu. Nakonec jsem to s těmi brzdami dal do dílny u nás ve vesnici, bubny sundali, nechali stočit na soustruhu ob 3 baráky dál a řekli si za to 450,- Kč. Tak tam jezdím i na běžný servis, oni mají i diagnostiku na hyundaiky.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Rudolf »

Já byl zatím jenom na roční prohlídce s Atosem v Průhonicích. 100% spokojenost. Navíc jsem dobu prohlídky (necelé 2 hodiny) vyplnil uklidňující procházkou po Průhonickém parku.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Pavel M »

Jezdím do Nubo car Zbraslav,vše ok
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Vilda »

Chlapci díky :D ta Zbraslav by byla dobrá, ten salon je tuším na ul. Žabovřeská a to je pro mě, jako smíchováka nejblíž .... a spoj do Prahy je taky dobrej :P Ještě jednou díky !!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Haer »

Oživení tématu :)
V pátek jsem jel na garančku po 75Mm a na základě doporučení jsem zvolil Vista Car Hodonín.
Hodnocení - naprostá spokojenost. Borec nás po předání auta ještě odvezl na město a kdybychom nepřišli zpět po svých, zase by nás vyzvedl. Zdarma vysáli auto a umyli čelní sklo a kdybychom nespěchali a nebyla fronta, tak by auto protáhli i myčkou (bylo by to zbytečné, cestou zpátky na Brno nás chytilo několik přeháněk, takže jsme stejně dojeli pěkně špinaví). Udělali kontrolu a opravy přesně tak, jak jsem chtěl, při předávce si borec všiml, že jsem ještě na zimních, tak poznamenal, že jsem mohl dovézt letní, že by je hned přehodili. Vzhledem k tomu, že se k tomu chystám tento týden, tak vypustili geometrii s tím, že bude lepší ji udělat až po výměně kol. Myslím, že kdokoliv jiný by ji udělal (nebo možná ani neudělal), ale určitě naúčtoval a ani by se mě neptal. Finální cena naprosto k nevíře - 3232 kč. To jsem v Brně neplatil ani za první garančku, posledních několik prohlídek se pohybovala cena kolem 5000 kč. Takže příště si určitě udělám zase výlet tam. Mohu jen a jen doporučit. =D>
Škoda, že takhle nefungují všechny servisy :?
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Mexican »

Haer tak to ma uprimne tesi, ze som tam nie spokojny len ja :lol:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od Gandalf »

V Brně-Slatině se od letoška prezentuje nově servis Hyundai - Auto palace. Vlastně je to stávající prodejce a servis několika značek, který přibral i Hyundai a změnil jméno (dříve myslím AB auto). Pokud máte někdo zkušenosti s tamním servisem, třeba i s jinou tov. značkou - přispějte do diskuse, ať víme o co přicházíme... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení servisů Hyundai

Příspěvek od dzigit »

Haer píše:Oživení tématu :)
V pátek jsem jel na garančku po 75Mm a na základě doporučení jsem zvolil Vista Car Hodonín.
Hodnocení - naprostá spokojenost. Borec nás po předání auta ještě odvezl na město a kdybychom nepřišli zpět po svých, zase by nás vyzvedl. Zdarma vysáli auto a umyli čelní sklo a kdybychom nespěchali a nebyla fronta, tak by auto protáhli i myčkou (bylo by to zbytečné, cestou zpátky na Brno nás chytilo několik přeháněk, takže jsme stejně dojeli pěkně špinaví). Udělali kontrolu a opravy přesně tak, jak jsem chtěl, při předávce si borec všiml, že jsem ještě na zimních, tak poznamenal, že jsem mohl dovézt letní, že by je hned přehodili. Vzhledem k tomu, že se k tomu chystám tento týden, tak vypustili geometrii s tím, že bude lepší ji udělat až po výměně kol. Myslím, že kdokoliv jiný by ji udělal (nebo možná ani neudělal), ale určitě naúčtoval a ani by se mě neptal. Finální cena naprosto k nevíře - 3232 kč. To jsem v Brně neplatil ani za první garančku, posledních několik prohlídek se pohybovala cena kolem 5000 kč. Takže příště si určitě udělám zase výlet tam. Mohu jen a jen doporučit. =D>
Škoda, že takhle nefungují všechny servisy :?
chcel som prispiet aj k hodonoteniu servisov ale v podstate si mi to vyfukol tak len zhrniem a potvrdim tvoje slova
100% spokojnost
aj mna odviezlo do mesta
vidite si na auto pocas servisu
ustretovost spravili mi veci nad ramec garancky bez priplatku
trvalo to dlhsie, sa mi 2x ospravedlnili, ale ze z mojej serie boli nejake chybne cidla v sedacke tak to museli kontolovat
auto povysavali aj vyumyvali
10% zlava lebo som tam auto aj kupoval
vlastny olej
celkova suma 2638 aj s geometriou
nabuduce idem urcite znova, stoji to za tych 200km
inac v hodonine capuju dobre pivo na kyslik tak som si pochutnal bo v BA len na CO

velmi prijemne bolo ze si ma predajca co mi predaval auto pamatal po mene a popytal sa ako som spokojny
mozem odporucit jeho sluzby je to PAN PREDAJCA - vlasnym menom p. Dohnalek
ked hyundai jedine z VISTA CAR
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“