Hyundai a asistenční služba!

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od blacki1 »

Zdravím! Zajímalo by mě, jestli má Hyundai svoji asistenční službu!! Jak jednat v případě poruchy, někde hodně daleko od servisu!! :shock: Prodejce mi tvrdí, že Hyundai žádnou asistenční službu nemá!! Že v případě poruchy, se mám o problém nějak postarat!! To se mi nějak nezdá!! :twisted: Tak jak to vlastně je? V případě poruchy mám přespat v autě třeba na dálnici?! :twisted: Díky za každou odpověď!! :wink: Vůbec se mi nelíbí přístup v srvisu k zákazníkovi!! :roll: Setkali jste se už někdo tady se stejným problémem? :oops:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

To máš NOVÝHO Accenta?
Nevím, ale o asistenčních službách jsem toho u Háček moc neslyšel. Když tvůj prodejce a servis se ti nezdají, tak zkus u okolních (dle místa bydliště)prodejců, jestli ti nedají nějaké jiné info.
Co na to vy majitelé nových Santa Fe a jiných dražších modelů, jak je to s asistenční službou u Háček??? Podělte se o informace
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7902
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

asistencnu sluzbu Hyundai zrejme nema, ja mam ale v havarijnej poistke (Uniqa) zjednanu asistencku. Viem ze u Fiesty bola vyrobcom garantovana asistencka na 2 roky
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Neni nad to odtlacit si auto k nejblizsimu servisu ruco:)) (kopce jsou jen pro silne povahy).
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

je to zarazejici, ale bohuzel nema....budete muset vyuzit asistencnich sluzeb k vasem pojisteni, pokud jej ma.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

Hardcam , má pravdu využíj asistenčních služeb své pojišťovny. Já mám Kooperativu a tam je od letoška velice zajímavá.Až jsme se divili co vše se v ní skrývá.
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Mýlite sa, ja som si tieto veci overoval. Každý autorizovaný servis Hyundai je povinný zabezpečiť odťahovú službu v prípade poruchy automobilu. To znamená, že v prípade takejto udalosti zavoláte do najbližšieho servisu, do ktorého vás odtiahnu. Ak porucha spadá pod záruku, odťah vozidla bude samozrejme bezplatný. Ak však nebude oprava riešená v rámci záruky, servis vám vyfaktúruje okrem opravy aj odťah vozidla.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7902
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peter1205 píše:Mýlite sa, ja som si tieto veci overoval. Každý autorizovaný servis Hyundai je povinný zabezpečiť odťahovú službu v prípade poruchy automobilu. To znamená, že v prípade takejto udalosti zavoláte do najbližšieho servisu, do ktorého vás odtiahnu. Ak porucha spadá pod záruku, odťah vozidla bude samozrejme bezplatný. Ak však nebude oprava riešená v rámci záruky, servis vám vyfaktúruje okrem opravy aj odťah vozidla.
tak to je dst dobra sprava.. ale co ak sudruhovia v servise povediaze to nie je chyba na ktoru sa vztahuje zaruka_ tak to potom zaplatim ja.. asi sabudem skor spoliehat na poistovnu :-D ale pre kolegov co to v poistke nemaju, je to iste super vec
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

áno, ak je to mimo záruky, platíš všetko (aj odtiahnutie) ............ ale tieto podmienky o odťahovej službe má Hyundai dohodnuté centrálne so všetkými autorizovanými servismi ................ či to však platí aj v ČR, to neviem, ale hádam áno
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Když jsem měl na Ele závadu v záruce, tak jsem zavolal k prodejci /AP Butovice/ a asi tak do hodiny přijela odtahovka. Nic jsem neplatil. Takže asi to nějak funguje. Alespoň tedy v rámci Prahy.
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od HCD »

Ahoj,
jen pro info, Hyundai uz zavedla svou asistencni sluzbu. Ted jsem koupil druheho Accenta a dostal jsem brozurku o asistencni sluzbe:) Reseni zavad na miste a tak..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od adam221 »

Nazdar...

Riesenie zavad na mieste?? To by som chcel vydiet... Vsade je asi napisane, kontaktujte autorizovany servis....
Je tam dake telefonne cislo? Mozes ho napisat??? diq...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od Pavel46 »

adam221 píše:Nazdar...

Riesenie zavad na mieste?? To by som chcel vydiet... Vsade je asi napisane, kontaktujte autorizovany servis....
Je tam dake telefonne cislo? Mozes ho napisat??? diq...
Prodejce mi do auta vlepil telefonní číslo na nepřetržitou pohotovostní službu. Dosud jsem ji nepoužil a snad nepoužiji
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od cert »

Podle sdělení prodejce je asistenční služba automaticky u vozů koupených po 9.11.2008. Auta koupená před tímto datumem si mohou asistenční službu dokoupit za asi 36,-Kč/měsíc (myslím, že do konce záruky... časový limit nevím).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai a asistenční služba!

Příspěvek od Hardcam »

HCD: Milos, ty mas dva Accenty? To me az se po*ere moje staricka Elantra, tak ji ani neodtlacim. Jedine, ze bych zacal vic jist ten Creatin od Tebe...:) ale ona jiste bude dlouho slouzit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“