Problematicka vymena kolies

Zimní, letní, disky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Romcik
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2007, 19:07
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Problematicka vymena kolies

Příspěvek od Romcik »

Mam nasadene letne kolesa s kovovymi diskami a chcel som dat zimne s plastovymi diskami ale neviem dat dole tie letne kolesa, proste kluc co je vo vybave je velky a mam pocit ze sposob prichytenia tiez ako pisu v manualy.

ked som si zohnal kluc na tie skrutky tak s nimi neviem potocit, takze nielenze neprezujem ale nie som schopny vymenit defekt.

Poradte prosim - vid foto

Vdaka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem - vymena kolies

Příspěvek od Vita »

Romcik píše:Mam nasadene letne kolesa s kovovymi diskami a chcel som dat zimne s plastovymi diskami ale neviem dat dole tie letne kolesa, proste kluc co je vo vybave je velky a mam pocit ze sposob prichytenia tiez ako pisu v manualy.

ked som si zohnal kluc na tie skrutky tak s nimi neviem potocit, takze nielenze neprezujem ale nie som schopny vymenit defekt.

Poradte prosim - vid foto

Vdaka
Nechapu tvuj dotaz ... Chces menit kovove disky za plastove ?
A ted Co ten klic ... To ze nepasuje, tak to je mozny .. ja mam na lantre taky jiny matice na letnich a jiny na zimnich kolech ...
Kup si Krizovy klic a tam budes mit vsechny bezne pouzivane rozmery ....
a tim ti to urcite pujde povolit. Normalne zaberes smerem do leva a mas to ..... teda jestli ti to pred tim nedotahovalo nejaky zvire ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
vipe

Re: Problem - vymena kolies

Příspěvek od vipe »

Romcik píše:Mam nasadene letne kolesa s kovovymi diskami a chcel som dat zimne s plastovymi diskami ale neviem dat dole tie letne kolesa, proste kluc co je vo vybave je velky a mam pocit ze sposob prichytenia tiez ako pisu v manualy...

Vdaka
Divný to dotaz. Klíč který pasuje ten už máš tak pořádně zaber do leva vem na to třeba nějakou trubku jako nástavec možná ti to utahoval nějakej autobusák :lol: a musí to jít. :wink:
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Nejspíš myslel plastové poklice.U origo poklic jde šroub přez ně,poklice jsou přišroubované.Když to neurveš doma,tak pak jedině nějakou pistol na šrouby která dává rázy.Pak už to musí povolit.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Občas je problém povolit disky když jsou montovány v pneuservisu a utahovány vzduchem. Já jedno kolo povoloval klíčem s metrovou tyčí.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Romcik
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2007, 19:07
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcik »

U letnych kolies mam kovove disky, ktore su prichytene najskor skrutkami velkosti 19, kluc vo vybave mam 21, ktory je dobry na pneumatiky s plastovymi diskami, ktore su chytane pomocou matici (vid manual).

Moj problem zostava ze aj ked ma kluc 19 nevladzem pootocit ani jednou skrutkou a to je ich dookopy 16 a tocim dolava
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Pokud mas ten klic alespon trochu rozumny (paka ma uhel proti orechu 90 stupnu) A nejde ti to rukou povolit, tak na ten klic stoupni a ono to pujde ..
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Romcik
Příspěvky: 6
Registrován: 19 srp 2007, 19:07
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcik »

islo to az v pneuservise a to tou pistolou pneumatickou
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pneumatiky a kola“