Omezovače dveří

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezovače dveří

Příspěvek od cert »

Taktéž zdravím - obrázky nejsou z důvodu toho, že mi převedli freehosting na placený, tudíž stránky zanikly... Pokud ještě někde fotky najdu, mohu je zájemci poslat mailem, ale neslibuju, už to je dlouho. Mimochodem, omezovače po více jak dvou letech od opravy fungují stále perfektně.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Omezovače dveří

Příspěvek od kyrmon »

Zdravím,
V prvé řadě bych chtěl poděkovat za tento vyčerpávající návod. Původně jsem ty omezovače nechtěl řešit vůbec (ani jeden nedrží), ale když mě při nakládání velký desky na zadní sedadla ty dveře několikrát flákly přes nohy, tak jsem usoudil, že je nejvyšší čas to přeci jen udělat.

Ale jaksi nevím, kde sehnat tu kulatinu o rozměru 5,5mm.. všude na netu nacházím jen 5mm nebo 6mm :roll:. Tak bych Vás chtěl požádat o radu, kde je prosím k dostání?
(Z montáže [až se k ní dohrabu] mohu případně udělat i chybějící fotodokumentaci, kdyby byl zájem)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezovače dveří

Příspěvek od cert »

Ahoj, klidně tam dej, takovou, jakou seženeš - hlavně nerezovou, já měl doma průměr 5,5mm, tak jsem jí tam dal :) . Akorát podle toho musíš udělat tu drážku. Kdyžtak mi pošli do SZ svůj mail - pošlu Ti fotky co z fora zmizely (už jsem tu jednomu kolegovi odsud posílal....).
Naposledy upravil(a) cert dne 20 dub 2018, 05:25, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
kyrmon
*****
Příspěvky: 1605
Registrován: 29 bře 2017, 10:54
Bydliště: okolí Kolína

Re: Omezovače dveří

Příspěvek od kyrmon »

Ach, dobrý chyták ten rozměr :D sehnal jsem 4mm (ze svareci elektrody) 5mm a 6mm... Ale je mi divný, že mi letitý zámečník i internet tvrdí, že ten 5,5 neexistuje :-k Takže chápu-li správně, mám použít takovou, na kterou seženu ten kulatej pilník?
Za fotky bych byl vděčen, aspoň nebudu muset riskovat úplně zničení omezovače při bádání ;)
Hyundai Accent 1,4 71kW 08 Bronze Gray Metallic
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Omezovače dveří

Příspěvek od cert »

Bacha, musíš nahradit ten chybějící plastový "břit", tak tu kulatinku moc do toho plastu neutop, omezovače by pravděpodobně moc nefungovaly. Já bych tam dal raději průměr 5mm. Oprava vznikla tak, že jsem koupil použitý omezovač na vrakáči, rozpitval, opravil...
Jen pro info, co se dá koupit...
http://www.eshop-rychle.cz/www-nerezoce ... EL-KRUHOVA
Podle mně se obejdeš někde ve firmě, kde dělají s nerezem, přece nebudeš kvuli kousku kupovat 3m tyč...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Fotonávody/Jak na to“