Výmena predných repro

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
shakal
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2010, 08:25

Výmena predných repro

Příspěvek od shakal »

Zdravim kolegovia.
Mám taký problém. Ja fakt neviem či som auto kupoval/nekupoval s prednými repro na dverách.
Len od kedy vozím dieťa v aute a žena mi furt nadáva, že tie zadné repro sú moc hlasno som si uvedomil, že mi z tých predných nevychádza žiaden zvuk.
Vybral som rádio. Káble na ňom sú zapojené. Výstup z rádia je funkčný. Pripojené na externý reprák a hraju všetky 4 výstupy.
No ale v aute hrajú len zadné repráky a z predných dverí nejde akosi nič.

Tak otázka je či neviete/nemáte nejaký návod na rozobratie predných reprákov. Treba dať dole celý ten "tapacír" či dá sa to aj jednoduchšie? V čom myslíte že nastal problém? Ak tam teda tie repráky sú -- prečo mi prestali oba hrať? Zvlášť keď z rádia idú všetky výstupy ako majú... .
Reklama
 

Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výmena predných repro

Příspěvek od cert »

Odpověď bys našel ve vláknu audio, ale bohužel už tam nejsou obrázky (třeba ty moje proto, že mi skončil hosting na serveru). Takže tam projdi alespoň co je popsáno. Ve stručnosti: ano, abys mohl ke předním repro, musíš demontovat celé výplně dveří. A pravděpodobnou příčinou toho, že nehrají přední repro (z výroby tam opravdu jsou, leda by je někdo vymontoval, pokud jsi kupoval ojetinu) budou přelámané kabely v přechodkách mezi dveřmi a karoserií (to se mi stalo třeba na Golfu III nebo Corse B).
Co a jak rozebrat najdeš tady: http://144.162.92.233/faculty/shop/hyun ... anuals.swf
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Fotonávody/Jak na to“