Instalace radia

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Re: Plech.ámeček

Příspěvek od o5martin »

jpis píše:Nepraskají ty úchyty?
ne, nepraskají
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
Reklama
 

Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Rádio je jedna z mála věčí, co mi bere nervy. :evil: VRŽE! To nemluvím o tom, co dělá při přejetí nějaké nerovnosti. Asi ho vyrvu a nasadím si sluchátka od mobilu a bude. :D
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Edrien
Příspěvky: 6
Registrován: 03 úno 2008, 21:39

Příspěvek od Edrien »

o5martin píše:
Rudolf píše:V obou autech jsem to vyřešil tak, že jsem radio vrazil do originálního rámečku a "vytěsnil" ohnutým kartonem. Je to v pohodě, nevrže, neklepe a případný zloděj Ti páčidlem nezk.... okolí autorádia. :lol:
Tak tak, u 1DIN jsem to taky tak řešil. Koupil sem si sle 2DIN takze sem musel vyndat čelo, demontovat 1DIN plechový držák, namontovat 2DIN držák a nasadit 2DIN čelo. Dotaz byl asi směřován jak demontovat to čelo aby si se dostal k tomu plechovému držáku... No jak to jen říci slušně.... je to vopruz ale jde to musíš mít pár páčidel a dávat bacha aby si nepočkodil čelo, je tam nacvaklé na cca 8ks úchytů po obvodě ....
Kolko penazi stoji celo a drziak??
Ja by som chcel vymenit original 2DIN za 1DIN DVD TV radio.... :idea:
okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

HCD píše:
peaty píše:
HCD píše:Tome az bude cas, predvedu:) Stejne si radio necham predelat az pojedu do servisu (cca za 2 tydny) - chtel bych aby mi ho napojili na tachometr pac me nebavi porad upravovat hlasitost v zavislosti na rychlosti..
Ake mas radio? Toto vyzera ako zaujimava vychytavka:) Inak mne to autoradio vrzgalo sem tam, potom v servise s tym nieco porobili, vrzganie skoro zmizlo, akurat sa objavuje na trojke ak je motor v otackach cca 1500 a pridava sa, chvilku to vrzga a od cca 1600 otacok uz je to v pohode... Zase to bude treba pretesnit... Hadam sa to ale vyriesi...
Ja mam radio ktere oni nabizeji k vozu primo (ale o 1000 levnejsi z shopu na netu). Blaupunkt MP57 Hamburg mam pocit.. Zeptam se jich na to az tam za 7-14 dni pojedu pro parkovaci senzory a loketku..
O tomto radiu uvazuji taky. Jestli se nepletu, tak USB neni na prednim panelu, ale je vedno dratem zezadu, jak Ti toto vyresili? Podle me neni kudy to dostat ven?

A pak, je tedy lepsi radio vystlat a nebo jak vyndat ten original plech ram?
Moc dekuji za odpoved ;)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

okxs píše:
HCD píše:
peaty píše: Ake mas radio? Toto vyzera ako zaujimava vychytavka:) Inak mne to autoradio vrzgalo sem tam, potom v servise s tym nieco porobili, vrzganie skoro zmizlo, akurat sa objavuje na trojke ak je motor v otackach cca 1500 a pridava sa, chvilku to vrzga a od cca 1600 otacok uz je to v pohode... Zase to bude treba pretesnit... Hadam sa to ale vyriesi...
Ja mam radio ktere oni nabizeji k vozu primo (ale o 1000 levnejsi z shopu na netu). Blaupunkt MP57 Hamburg mam pocit.. Zeptam se jich na to az tam za 7-14 dni pojedu pro parkovaci senzory a loketku..
O tomto radiu uvazuji taky. Jestli se nepletu, tak USB neni na prednim panelu, ale je vedno dratem zezadu, jak Ti toto vyresili? Podle me neni kudy to dostat ven?

A pak, je tedy lepsi radio vystlat a nebo jak vyndat ten original plech ram?
Moc dekuji za odpoved ;)
Ten kabel mam vyvedeny do kasliku:) Je to v poho... A to radio je vystlane a je to celkem v poho:)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

Tak jsem se zeptal v autorizovaném servisu, jak mam laskavě nainstalovat rádio do toho jejich úžasného rámečku. A odpověď mi vcelku vyrazila dech, no, spíše pobavila. Jejich technici to dělají tak, že nastřihnou ten zabudovaný rámeček, zohýbají ho tak, aby zmenšili otvor a pro každé rádio pak manuálně upravují. Na otázku, zda-li radio pak půjde normálně vyndat, mi bylo zodpovězeno, že "snad jo" - "v tom nevidím problém" No nevím, když mi někdo zohýbá plechy tak, aby to mam pěkně drželo.
A Máte někdo zkušenost z cenou za montáž rádia v autorizovaném servisu. Mě bylo řečeno tak 300-350,- , ale technik spíš s tou cenou na mě působil, jako nějaký vietnamec na tržnici, jistý si vůbec nebyl
okxs
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od okxs »

Jestli si chcete kupovat radio, které má nějaké vývody vzadu a ty potřebuje vyvést ven/dopředu (např. mikrofon, anténa), tak si to řádně promyslete. Mě kvůli těmto dvou věcem prováděl servis montáž rádia 2 hodiny!!!! Museli kvůli tomu vývodu rozmontoval komplet celou palubku. Sice to nakonec udělali moc pěkně, ale čas a tisícovka je včudu.
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Ako vytiahnem autoradio z tej palubnej dosky? Mam tam pioneera co tam kedysi davali, ked este nefungovalo to origo radio od hyundaiu. Vrzga mi to a tak si to chcem porobit sam... Diky...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

peaty píše:Ako vytiahnem autoradio z tej palubnej dosky? Mam tam pioneera co tam kedysi davali, ked este nefungovalo to origo radio od hyundaiu. Vrzga mi to a tak si to chcem porobit sam... Diky...
ja mam sice integrovane radio ale kazde radio sa vytahuje uchytkami co su original ku radiu "vidlicky" tie zasunies do radia a vytiahnes ho tak som to robil vzdy
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7903
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:Ako vytiahnem autoradio z tej palubnej dosky? Mam tam pioneera co tam kedysi davali, ked este nefungovalo to origo radio od hyundaiu. Vrzga mi to a tak si to chcem porobit sam... Diky...
aftermarket radia sa vytahuju dvoma hacikmi (pliesky) ktore by si mal mat v krabici od radia. tie sa zasunu k ramu radia a radio sa povytiahne...
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Mexican píše:aftermarket radia sa vytahuju dvoma hacikmi (pliesky) ktore by si mal mat v krabici od radia. tie sa zasunu k ramu radia a radio sa povytiahne...
Takze bez tych plieskov to nevytiahnem?
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7903
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:
Mexican píše:aftermarket radia sa vytahuju dvoma hacikmi (pliesky) ktore by si mal mat v krabici od radia. tie sa zasunu k ramu radia a radio sa povytiahne...
Takze bez tych plieskov to nevytiahnem?
myslim ze nie, nevytiahnes to.. co viem, zdy sa to vytahuje za pomoci tyxto plieskov, resp nevidel som iny postup ako to radio vytiahnut
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

mozes tam strcit aj nieco ine proste musis na bokoch radia zatlacit take kovove uchytky aby si ho mohol vytiahnut
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
patriot93
**
Příspěvky: 118
Registrován: 29 pro 2011, 17:06
Bydliště: SLOVAKIA

Re: Instalace radia

Příspěvek od patriot93 »

da sa to vybrat aj bez plieskov kamos si pomohol sroubovakom a kladivkom a skoro sa mu to aj podarilo
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Instalace radia

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Co znamená skoro?? :lol:
Dok..rvená palubovka od šroubováku nebo minul šroubovák kladivem a prorazil ji :D
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Fotonávody/Jak na to“