Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Vše o vašem autě na jednom místě

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Farrael »

No tak jak na to tak koukám, tak to asi bude ten co byl na inzerci co jsem onehdá koukal. :-) Je to hezké třídvéřko ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Vena Garážmistr
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2011, 15:52

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vena Garážmistr »

Pánové bohužel Vás musím zklamat září mám dosti plné jak jsem psal výše nejsem až tak pánem svého času a bohužel v dnešní době se musím práci podřizovat víc než bych chtěl ale jinak to bohužel nejde. Navíc v září jsou v plánu dva srazy na mém mateřském klubu. A už ted vím že finančně utáhnu jen jeden takže ted váhám který to bude a když bych své 1/2 oznámil že se naskytl další sraz tak už by se mnou asi nemluvila ani klika od špajzu doma. I když mám na 1/2 štěstí v mé vášni k autum mě dokáže chápat a i tolerovat a všechny srazy statečně objíždí se mnou. Možná že se ale naskytne příležitost se setkat osobně pokud by třeba nevadila družba s xsarkama. Třeba bych mohl zkusit uspořádat meziklubové setkání. Pak by teda ale nastalo dilemato kterým autem tam jet.
O něj se starám ACCENT 1,4 16V rodičovský vozítko
s ním jezdím Peugeot 807 2 Hdi 100 kw šestikvalt sedmi sedačka skoro full výbava
s ním jsem jezdil Citroen Berlingo 2Hdi
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vilda »

Vena Garážmistr : Jasný .... ale s tím lasem na :hyu: sraz, jsem to zkusit musel :D co kdyby náhodou .... Accent třídvéřko na srazu ještě nebylo. Apropo, nechceš změnit značku a přidat se k rejžím :?: ( rejže se říká korejcům ) ... taky jsem přešel od frantíků - Renault, ke značce :hyu: a zatim nelituju ... v něčem je lepší Accent, v něčem byl lepší Renoldík :wink: ale změna je život .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Vena Garážmistr
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2011, 15:52

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vena Garážmistr »

Vilda: O změně zatím neuvažuju jsem se svojí zeleninou spokojenej. A když bych šel do :hyu: tak asi santa-fe nebo teracana jsem na větší auta. A :hyu: se na dvoře objevil opravdu ze zištných důvodů já jsem zastánce citroenů(peugeotů) a brácha VW koncernu, a já jsem byl ochoten ještě zkousnout Škodovku ale OCT je pro naše velká a Fujbina s 3hrnkem je šicí stroj. A moje 1/2 říkala hele to se budete pořád dohadovat jaký auto Vašim pořídit tak jim sežeňte něco neutrálního no a brácha teda přišel s tímhle. Nakonec se to ukázalo jako celkem dobré řešení. když se auto shánělo tak jsem prošmejdil spousty internetových klubů a co někteří dokážou prezentovat jako oficiální stránky klubu značky tak to jsem zíral. Takže jsem taky trochu koukal abych z netu dokázal sehnat nějaký moudra o konkrétním autíku. Proto maji naši accentíka.
O něj se starám ACCENT 1,4 16V rodičovský vozítko
s ním jezdím Peugeot 807 2 Hdi 100 kw šestikvalt sedmi sedačka skoro full výbava
s ním jsem jezdil Citroen Berlingo 2Hdi
Vena Garážmistr
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2011, 15:52

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vena Garážmistr »

Tak dnes ráno jsem provedl očistu všech tří autíček vykoupla jsem je sice jen tak zběžně ale zasloužili si to accentík(žabáček) přišel na řadu jako poslední a jeho stálí řidič když došel z rachoty zmožen tím hicem si ani nevšimnul že je vykoupanej. Přikládám pár obrázků:
Obrázek








Obrázek







Obrázek
Naposledy upravil(a) Vena Garážmistr dne 23 srp 2011, 20:31, celkem upraveno 2 x.
O něj se starám ACCENT 1,4 16V rodičovský vozítko
s ním jezdím Peugeot 807 2 Hdi 100 kw šestikvalt sedmi sedačka skoro full výbava
s ním jsem jezdil Citroen Berlingo 2Hdi
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Engineer »

pár obrázku znamená 2 né jeden... :mrgreen:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Vena Garážmistr
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2011, 15:52

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vena Garážmistr »

mě to mezitím spadlo na připojení
O něj se starám ACCENT 1,4 16V rodičovský vozítko
s ním jezdím Peugeot 807 2 Hdi 100 kw šestikvalt sedmi sedačka skoro full výbava
s ním jsem jezdil Citroen Berlingo 2Hdi
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Korálek »

Krásnej,Accent MC ve 3dvířku je veliká vzácnost v našich končinách.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Martun »

Jo to je fakt, i tahle barva mu sluší. V Pardubicích jsem viděl tenkrát taky třídvéřko a ještě ospojlérovaný.. fakt žihadýlko! :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Farrael »

Nešlo by ty fotečky příště dát někam jinam než na tinypics? Mě se to nezobrazí jak tady tak i ve vynuceném odkazu i kdybych se po... Sice vůbec netušim proč, jestli chyba jejich serveru, ale takovej imageshack by bodl :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Martun »

Farrael
a takhle je to už ok? :wink:
Přílohy
9012pt.jpg
9012pt.jpg (64.57 KiB) Zobrazeno 4492 x
2yv291y.jpg
2yv291y.jpg (79.73 KiB) Zobrazeno 4492 x
2a84xo8.jpg
2a84xo8.jpg (61.44 KiB) Zobrazeno 4492 x
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Farrael »

Jo dokonale :-) Danke schön
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Vena Garážmistr
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2011, 15:52

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od Vena Garážmistr »

No po hodně dlouhé době jsem našel přístupové údaje, omluvou mi může snad být že jsem prošel velkou změnou v osobním životě a dost dlouho mi trvalo než jsem se z toho vzpamatoval. Naši s Žabákem od začátku najezdili něco málo přes 12 tis. km a průměrná spotřeba je něco přes 7 l/100 km což je dáno způsobem užívání vozu, auto v podstatě jezdí jen kolem komína maximálně párkrát do roka jedou naši na nějaký delší výlet. Tatík se bohužel za dobu co auto má nenaučil využívat jeho potencionál i při krátkých cestách tudíž " 5 " řadí výjimečně proto ta spotřeba. No nic s tím neudělám jsem rád že zatím může řídit a jsou schopni se po doktorech a nákupech dopravovat převážně sami. Auto jinak slouží absolutně bezporuchově ťuky ťuk. Jen jednou bylo v servisu neplánovaně když mělo nepravidelný chod což způsobila kuna která pokousala kabely ke svíčkám. Jinak se kromě předepsaných výměn a kontrol do servisu auto nepodívalo. Vloni jsem nainstaloval denní Led svícení .
O něj se starám ACCENT 1,4 16V rodičovský vozítko
s ním jezdím Peugeot 807 2 Hdi 100 kw šestikvalt sedmi sedačka skoro full výbava
s ním jsem jezdil Citroen Berlingo 2Hdi
subway
*
Příspěvky: 21
Registrován: 23 lis 2011, 20:30

Re: Muj svěřenec Accent 1.4 16V 3dv

Příspěvek od subway »

Velmi pekne je to 3d, sa mi podarilo ho prvykrat spatrit nazivo asi mesiac dozadu na dialnici Trnava - Bratislava, kde bolo na Rakuskych znackach a ten dizajn je fakt podareny. Najskor som nechapal co to je, nakolko v spataku to vyzeralo na klasicky accent, co mam, ale to prekvapenie stalo za to. Drzim palce a prajem vela stastnych kilometrov.
Ja som doteraz jazdil na sedane, ked nasi spravili generacnu obmenu a kupili i30 hatchback I. generaciu po FL a nedavno som sa pridal aj ja a kupil i30 combi II. generaciu po FL, takze zial nerad, ale budem sa accenta zbavovat. Nikdy ma nenechal a servis pri nom bol ozaj len uplne zakladny a max. spokojnost s 1.4 benzinom, tak dufam, ze aj pri druhom :hyu: to takto vyjde.
Hyundai i30 combi - 1.6i MPI CVVT GO! edition - Fiery Red

Hyundai Accent - 1.4i Elegance - Green
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Moje auto“