Můj Accent 1,4 16V r.v. 2007

Vše o vašem autě na jednom místě

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Rocky
*
Příspěvky: 22
Registrován: 09 lis 2008, 22:58

Re: Můj Accent 1,4 16V r.v. 2007

Příspěvek od Rocky »

Martun: Kabátek mi ušil jeden šikovný automechanik u nás na vesnici, bohužel netušil, že bude potřebovat tolik materiálu, jinak by to přeplátoval komplet celé, ale došel mu plech.

Otakar84: Bohužel, v servisu Ti ani nic jiného říct nemohou, nějak tu "kvalitu" obhájit musí. Když jsem měl na hadry ty brzdy, jejich "korektní" nabídka byla, že pro mne to udělají za nějakých "mizerných" 18k. S cestou k mechanikovi do Prahy (100km), prací a značkovými díly (ne Starline), jsem se vešel do 7k. Tak nevím, co je špatně. Ještě mne taky rozesmála cena těch pár pokovených plastových písmenek na víku kufru (nápis Accent) cca bratru 1200kč bez DPH a pár dalších drobností. Opravdu nechápu, na co si, proboha, Hyundai hraje, kvalita průměrná a ceny prémiových značek, jak dílů, tak servisu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Můj Accent 1,4 16V r.v. 2007

Příspěvek od Dalin »

Asi smůla na konkrétní kus. Já jsem nezaznamenal u Accenta jediný problém a dokonce jsem najel přes 200 tis. s původními tlumiči i výfukem. Brzdy jsem dělal komplet asi ve 130 tis(Nippars), baterka odešla po 4 letech a pak už nic. V autorizáku jsem byl 3x a to jen 1. 3 prohlídky ale když chtěli za 3. garančku 7500, dal jsem jim 3000 a nechali si servisní knížku, zbytek jsem jim prostě nedal. Za sebe můžu říct na svoji dobu a ve své třídě byl Accent TOP! Např. ta Fabia byla v naftě o 100 tis. dražší (z horším motorem a lepším podvozkem). Taky je možné, že se ty základní modely více šidily oproti naftovým verzím a eleganci(stejně jako u i30).
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Rocky
*
Příspěvky: 22
Registrován: 09 lis 2008, 22:58

Re: Můj Accent 1,4 16V r.v. 2007

Příspěvek od Rocky »

Dalin: Máš pravdu, ty ceny značkového servisu jsou neskutečný. Je obecně známá věc, že výfuky u nafťáku udchází o hodně později než u benzínu, tam bych to nesrovnával. Jinak mám verzi Elegance, tak nevím, jestli to ošidili i u nejvyšší verze. Fabie v naftě byla o dost dražší, to je fakt, ale v benzínu se dala pořídit za podobný peníz (tchán jí má), ale s horším motorem a holátko. Bohužel, stav při podobném provozu, km a stáří je nesrovnatelný. Tož asi tak.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Moje auto“