Skusenosti uzivatelov

Vše o vašem autě na jednom místě

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Skusenosti uzivatelov

Příspěvek od Garcia007 »

1. Auto je uplna bomba je to moje 1. auto ... ( 47 tisic ) ...
2. Vrzga dakedy zadok auta ked sa jazdy po vacsich dierach alebo airbag spolu. ... inak je to pohoda ...
3. Kasna je makka to je fakt ... staci mat kus vacsie nechty na palcoch a poskrabes aj to co neces ... :D ...aj s ( metalizou ) ...
4. Motor ide ako dabol ... ked sa dobre zohreje neje co riesit ... :D ...
5. Autu sa dobre hodi cierna alebo siva po prdeli to vyzera ked si das chromove lemovanie na predne a zadne svetla ... :D ...
6. Brzdy - vozil som sa na wela autach ale wzdy mali kotuce len predky ... Accent - na jednotku ... stupis a stoji ...
7. Auto plava aj pri mensej rychlosti ako 160 ... uz aj pri 130 mas co robit pri ostrejsej zakrute ...
8. Sprevodovanie ... - prawda 6. stupen tomu chyba pri 130 na 5 otacky do 3.000 ot/min ... a to bars ekonomicke neje ...
9. Auto je pohodlne hlavne pri okrskach ... uziwas si jazdu zakrutami ... :D
10. Ano v aute v zadu je dost miesta ... vyska 193 cm ...
11. Odporucam kupit HYUNDAI CRMD 1723 ... po riti ... ete aj video to prehrava ... :D ...
12. Vybava elegance ... - gumene koberce som si musel dokupit taktiez predne a zadne stierky ... newem preco neboli ... ale predna opierka - natu nedam dopustit ... :D
13. Korozia to je uz horsie - po 3 rokoch jazdenia - tlmic vyfuku pomaly KO ... dierka velkosti 2 Ecka ... vymena na zaruku ... good ... :D
14. Toto auto s tymto motorom a vybavou aka je TERAZ by som kupil znova ... :D ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Skusenosti uzivatelov

Příspěvek od palčo »

Garcia007 píše:
palčo píše:Už som našiel. :D/ :D/ :D/
... aj ja cem daj link ak mozes ... fest dik ... :D

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... al#p182879

Mexican-ov príspevok:2684
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Skusenosti uzivatelov

Příspěvek od palčo »

Tak to číslo nesedí, ale na tej strane je link. Len nemôžem nájsť palivový filter. A máme ho vôbec? :-k :-k
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Moje auto“