Čím budeme jezdit, až nebude Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Jaké bude vaše příští auto

Žádné
0
Žádná hlasování
Zase Hyundai, stejná velikost
11
17%
Zase Hyundai, ale větší
19
29%
Zase Hyundai, tentokrát menší
0
Žádná hlasování
Hyundai nikdy více, bude to určitě jiná značka
10
15%
Ještě jsem se nerozhodl
26
39%
 
Celkem hlasů: 66

Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Čím budeme jezdit, až nebude Accent

Příspěvek od CzechJoker »

Opodál tu roste anketa, čímže jsme jezdili v době předakcentovské. Dovolím si otevřít svatokrádežné téma opačné, co bude, až tady Accent už nebude. Zase Hyundai? Větší, menší...?
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ja čekám na Fabii II Combi 1.4 Tsi 7st DSG ... nebo nafta v automatu Tak zas po 5 letech.. jinak možna si další auto koupím v DE.
A nebo i30 CW v CRDi automat... (prostě combi v automatu) 8)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

S automatek jsem se docela najezdil a moc mě to nenadchlo. Auto hlavně nepříliš pružně reagovalo na akceleraci, všechno bylo takové zpomalené. A víc to žere :cry:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Půjč si někdy DSG a uvidíš.. řazení rychlejší a spotřeba stejná možná lepší.. Myslím , že moderní automaty už jsou docela vychytané..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Tak já mám v práci služební Mercedes ML 280 v automatu a souhlasím s Czech Jokerem, automat nebrat :!: na dálniční jízdu je to pohoda. Sedmi stupňový automat s tempomatem - lázně 8) , ale za chvíly se ti chce spát. A co se týče jízdy po okreskách a městě, je určitě lepší manual. V automatu je při předjíždění dlouhá prodleva a tak stejně používám Tip tronic, takže řadím růčo. A spotřeba je samozřejmě vyšší než u manuálu. Jinak po Accentovi, bych si ho klidně koupil ( v manuálu ) jen nevím, kde sebrat 1 700 000 Kč na jeho pořízení............





Obrázek

.........................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
Darth Maul
*
Příspěvky: 59
Registrován: 17 čer 2008, 12:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Darth Maul »

Na moje Korea doporučení si kamarádka koupila KIA Magentis za 435 tisic, a protože se jedná o sourozence Sonaty, budu za 3-5 let uvažovat o jednom z nich za podobné peníze (třeba z Německa nové).

Obrázek

Nová Sonata přišla právě na trh a faceliftovaný Magentis je na cestě, takže tak za 3 roky by se zase mohly doprodávat... :twisted:
Hyundai Accent Elegance, 1,4i MPI DOHC, Ebony Black + béžový interiér, r.v. 05/2008
Ford Focus Kombi Celebration, 1,6 Duratec, Moondust Silver, r.v. 12/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj ta Kia za tu cenu dobrá.... :wink:
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Limitz »

do budoucna uvažuju o novém Coupé popřípadě Sonatu no a pokud do těch dvou let co si budu nové auto kupovat bude zajímavá cena u Genesis Coupé tak bych uvažoval i o něm 8)
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

ja chcem ist do KIA Carens

je to super auto za super prachy. som v tom sedel na autosalone a bola to bomba.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Doufám (třeba), že časem změním názor, ale s Hyundai už asi příště spolupráci nenavážu :oops:
Jedině, že by se zlepšila kvalita...
Koupil jsem si nové auto s tím, že se o to nebudu muset starat atd, ale když vidím tu kvalitu laku, dílenské (prasecké) zpracování dílů, ať už to jsou plasty uvnitř, ale i "kobercové" pásky jako izolace káblů v motoru atd, prostě pokud nepůjde ještě hyundai s kvalitou nahoru, nevím nevím, zda zůstanu u značky. Moc se mi líbí (stejně jako Davidovi) i30 v kombíku (původně jsem chtěl kombi a asi si ho i příště koupím), ale to bude tak nejdříve za 4 - 5 let...uvidím. nechci však, aby to vypadalo, že na Accenta nadávám, motor je parádní, ale jsem momentálně nasranej kvůli tomu mizernému laku a taky proto, že mi začíná něco vrzat u dveří u řidiče a v palubovce.
Ahoj Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

ZdeněkSvoboda píše:Doufám (třeba), že časem změním názor, ale s Hyundai už asi příště spolupráci nenavážu :oops:
Jedině, že by se zlepšila kvalita...
Mimochodem, taky se někomu odchlipují (vzdalují či jak to napsat) ty dva plasty pod volantem u zapalování? Tohle znám z Favorita, tady jsem čekal vyšší úroveň zpracování.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

CzechJoker píše:
ZdeněkSvoboda píše:Doufám (třeba), že časem změním názor, ale s Hyundai už asi příště spolupráci nenavážu :oops:
Jedině, že by se zlepšila kvalita...
Mimochodem, taky se někomu odchlipují (vzdalují či jak to napsat) ty dva plasty pod volantem u zapalování? Tohle znám z Favorita, tady jsem čekal vyšší úroveň zpracování.
Hmm, já se začínám obávat, že jsem koupil "lepší" felicii :twisted:
Mám to tam taky odchlíplé, ale tam to nikdo nehledá, tak to zatím neřeším.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, osobně si myslím, že si dneska nevyberete :( přečtěte si ostatní kluby, fóra a zjistíte, že to je všude stejný. Opel bylo německý auto a drnčela palubka, že jsem myslel, že se zblázním. Rozmontoval jsem ji celou, pazvuk odstranil a za chvíly drnčelo něco jinýho !! Motor vydával divný zvuky, nekvalitní rozvod. řemen, prostě pořád něco. A taky jsem začal prohlašovat, Opla nikdy !! Tak jsem koupil nový Twingo. Dva roky hádání se servisem o pískajícím spojk. ložisku, brzdách, skřípající palubce, neustále blikající kontrolce air bagů, špatný hlavní silentblok v motoru, při běžný manipulaci utržený lankovody k ovládání topení atd. Nakonec po záruce, jsem si všechny závady odstraňoval sám. A po dvou letech provozu s Renaultem, se mi Opel začal jevit, jako bezproblémový auto !! Táta má Ford Fussion a taky problémy s převodovkou, teče mu do kabiny při dešti, blbne klima, rezavějící karoserie ... takže si nemyslete, že u jiný značky se těmhle problémům vyhnete ....... a i sebekvalitnější lak se dá taky odřít a otřískat bezohlednýma řidičema :? Můj osobní názor je, že Accent se nijak neodlišuje od ostatních značek.

.....................................................................
New Accent 1.6i CVVT celadon blue
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Aniž bych chtěl porovnávat celkovou kvalitu výrobců, tak lak u Hyundaiů je katastrofa. U VW z roku 93 byl podstatně tvrdší. Když do něj praštil kámen, tak se vyštípnulo jen to místo po úderu. U hyundaie je lak měkký a na místě po úderu se loupe a loupe. Až se na nárazníku odfoukne místo o průměru nehtu. Vlastní zkušenost po čtyřletém užívání Elantry. :( A to ani nemluvím o síle použitého plechu. Když Vám řeknu, že jsem promáčknul střechu při použití elektrické leštičky, tak to mluví za hodně. A opravdu jsem na té leštičce neklečel :shock: A to se jednalo o Elantru v pořizovací hodnotě 540 000 5 let zpět. Při přepočítání hodnoty peněz na dnešní dobu to jsou téměř dva nové Accenty. Vloni jsem vyměnil Elu za Mitsubishi a zatím je vše O.K.
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

jandaxx píše:Aniž bych chtěl porovnávat celkovou kvalitu výrobců, tak lak u Hyundaiů je katastrofa. U VW z roku 93 byl podstatně tvrdší. Když do něj praštil kámen, tak se vyštípnulo jen to místo po úderu. U hyundaie je lak měkký a na místě po úderu se loupe a loupe. Až se na nárazníku odfoukne místo o průměru nehtu. Vlastní zkušenost po čtyřletém užívání Elantry. :( A to ani nemluvím o síle použitého plechu. Když Vám řeknu, že jsem promáčknul střechu při použití elektrické leštičky, tak to mluví za hodně. A opravdu jsem na té leštičce neklečel :shock: A to se jednalo o Elantru v pořizovací hodnotě 540 000 5 let zpět. Při přepočítání hodnoty peněz na dnešní dobu to jsou téměř dva nové Accenty. Vloni jsem vyměnil Elu za Mitsubishi a zatím je vše O.K.
davam za pravdu.
na hyundai je lak naozaj katastrofalny. octavia ktora mala 3 roky bola v 100% stave a to mala 230K km.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“