Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
eMKejx
Příspěvky: 8
Registrován: 27 dub 2009, 12:29

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od eMKejx »

tuto spravu mozete neskor kludne vymazat!

taak som tu bol len cerstvym clenom kedze som sa chcel aj stat pravoplatnym - ked by som bol majitelom vozitka :hyu: , zial accenty su nadobro na cca 3,5 mesiaca nedostupne. Aspon teda najvyssie vybavy s benzinom v ciernej barve. cakat tak dlho nehodlam a preto som si odskocil na nakup k dcerenke Kii. Podaril sa im zazrak a objavili pre mna plne vybavene Rio Sporty, to iste motorom to iste vybavou az na to ze toto je sportovo ladene oproti eleganu Accentu. Rozhodoval som sa medzi tymito dvoma autickami, no nakoniec rozhodla dostupnost. Vsetkym vam tu dakujem za pomoc pri mojich otazkach v niektorych sekciach. Teraz uz len sa prihlasit na ten spravny funclub.

Dakujem
Reklama
 

JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

ja som objednaval okolo 15.3. ale papiere od policie som im doniesol az 20.3. takze objednavka isla pravdepodobne 20. alebo 21.
v piatok mi volal predajca ze ASI dosiel moj accent, overoval si u mna co som objednaval nakoniec zistil ze to nie je moje auticko.. ze vraj je to z nejakeho skladu ci co, a ze moje islo do vyroby.. celkom tomu nerozumiem, ale co narobim.. hovoril ze vraj je uz moje na ceste, ze sa mam v stredu ozvat a bude mi vediet povedat viac.. tak msom zvedavy co mi zajtra povie... fakt ma to uz nebavi.. bez auta som jak bez ruky, musim behat na bicykli alebo skutrom po zakaznikoch... :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

takze som mal pred chvilou velmi prijemny telefonat. auto a faktura ma uz cakaju. bohuzial mam zajtra dennu v robote takze vo stvrtok o 10:00 si idem po auto. uz sa neviem dockat. drzte mi palce nech to bude bezporuchove auto.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

tak to ste natom stale lepsie ako my. nechapem co robia v tej nasej predajni.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
didi158
Příspěvky: 9
Registrován: 21 kvě 2009, 10:29
Bydliště: od SNV

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od didi158 »

chlapi kto kde objednaval ja v spisskej novej vsi a asi ma tam tahaju za nos uvazujem ze zmenim auto aj predajcu
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

ja tiez v snv a tiez sa mi to nepaci.. auto by som ani nemenil skor predajcu, len neviem ci to bude take jednoduche...
mas s nimi spisanu zmluvu o buducej zmluve alebo dajaku objednavku resp dajaky papier od nich?
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
riskojesuper
*
Příspěvky: 15
Registrován: 15 kvě 2009, 19:03
Bydliště: poprad

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od riskojesuper »

objednavali sme 16.3 v poprade accent 1.4 active celadon blue. zmluva o buducej zmluve ze dodanie april a potom tam dopisala aj maj , ze keby nahoodu nestihali . poprad je pobocka snv. teta v pp nevie nic a ani nikam nema ochotu volat, ale ze do konca mesiaca bude. a ked bude nieco nove zavola. len aby zavolala. a to slubila , ze koncom aprila auto bude. :-k
hyundai accent 1,4 active celadon blue
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

takze ja uz mam auto. bol to den poviem vam. elektrony objednane.... teraz si uz zvykam na nove.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
patarik
*
Příspěvky: 16
Registrován: 21 kvě 2009, 09:01

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od patarik »

Objednal som si este v marci v ramci srotovneho accenta (metaliza gold beige,interier dvojfarebny tiez s beige).
Teraz sa zacal dodavat novy modelovy rok, takze mi predajca oznamil, ze beige interier nebude ale bude cierny (ci sivy). Lenze mne sa pacil prave bezovy interier, kvoli tomu som aj volil farbu metalizy. Dost ma to sklamalo.
Ako je to so zrusenim objednavky a narokom na srotovne na Slovensku? Objednavku mozem samozrejme zrusit (aj ked my asi prepadne zaloha) ale mozem potom uplatnit srotovne na nejake ine auto?
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od adam221 »

patarik píše:Objednal som si este v marci v ramci srotovneho accenta (metaliza gold beige,interier dvojfarebny tiez s beige).
Teraz sa zacal dodavat novy modelovy rok, takze mi predajca oznamil, ze beige interier nebude ale bude cierny (ci sivy). Lenze mne sa pacil prave bezovy interier, kvoli tomu som aj volil farbu metalizy. Dost ma to sklamalo.
Ako je to so zrusenim objednavky a narokom na srotovne na Slovensku? Objednavku mozem samozrejme zrusit (aj ked my asi prepadne zaloha) ale mozem potom uplatnit srotovne na nejake ine auto?
Srotovne si mozes uplatnit aj na ine auto, len to je limitovane prihlasenim vozidla do dakeho datumu. Objednavku by som zrusil na zaklade jej nedodrzania. Nakolko ti predajca nema ako dodat interier aky mas objednany.. Zalohu by som celu ziadal spet.. Alebo zobrat daku skladovku... Ale to asi teraz nieje ziadna..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

no neviem ci by som menil kvoli interieru cele auto. ja som dostal napr dvojfarebny (sedy) a teraz mam strach ako sa to bude spinit. trocha som sa aj tesil ze bude jednofarebny. sice kolko ludi tolko chuti.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

Tak mi v pondelok prišlo, v utorok prišiel technický a mama ho prevzala, v stredu sme ho napísali na mňa. (dnes mala prísť servisná knižka :shock: )

Pre všetkých čo šrotovali - šrotovné (čiže aj faktúra) bolo na mamu, ale kúpiť som chcel na seba. Mal som aj pripravenú darovaciu zmluvu, ale na polícii jej len dali vypísať jeden papier, že súhlasí že auto bude zapísané na mňa, potom už stačilo len odovzdať vypísaný papier na prihlásenie nového vozidla na moje meno a stal som sa oficiálne prvým majiteľom :D/
Náklady: 33€ prihlásenie, 33€ značky.

Inak mám hneď prvý problém - volant je nakrivo (musím ho mať vytočený mierne doľava aby som šiel rovno), a v servise (Trenčín) mi povedali že majú plno na 3 týždne, že sa musím objednať a keď som chcel ísť inde tak mi povedal že ma asi nezoberú lebo ešte mi neprišla servisná knižka...

Btw kde môžem zohnať chrómový znak H na volant? Kúpil som si sadu do interiéru, ale znak na volant tam nebol (tiež tam boli pre mňa zbytočné krytky výškových reprákov a na automatickú prevodovku, na manuálnu nebol - objednané z korea-suv).
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

stastny to clovek. :-k
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
daniela.ho
Příspěvky: 9
Registrován: 13 čer 2009, 20:43

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od daniela.ho »

my sme si objednali 1,4 active šedý 19.3.2009 a ešte ho stále nemáme :evil: Volali sme tam pred pár dňami, povedali, že je už na ceste, do 3-4 týždňov by tu malo byť, tak uvidíme.....potom vložím aj nejaké foto :shock:
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

ja som v stvrtok uz stratil nervy a zobral som skladovu i30.. a vidim ze som asi spravil dobre, lebo mi hovoril predajca ze MOZNO koncom juna/zaciatkom jula.. zajtra idem vyplatit fakturu a v stredu by som chcel ist prihlasit...
xwing: je to takto koser? nemal by auto napisat kupujuci? aspon sa mi vidi ze nieco take bolo spominane v suvislosti so srotovnym..
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“