Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

myslis si ze ja som nan mal? :) este par mesiacov po kupe budem zit zo dna na den kym zarobim opat daco aj pre seba...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Něco podobného jsem zažil taky...přišel jsem a na tvrdo řekl, že odstupuju po 4 měsících od smlouvy, ať mi vrátí zálohu, že půjdu k jinému prodejci. A najednou to šlo...auto jsem měl do týdne ze Slovenska a ještě mi dali cca 25 000Kč slevu na doplňcích. :wink: :lol:

Přitlačit ke zdi a je to :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

vidim, ze to zacina byt problem. my vsetci chceme ale predajca sa k tomu nema a nesplna svoje predkladane podmienky. a vyhovara sa na nedostatok aut. pricom ako tak citam auta su a distribuju sa. :roll:
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

dj.brouk píše:Chlapi,nebojte se, jednou se dočkáte.Zkuste na ně přitlačit,jak tu bylo psáno formou slevy nebo výbavy zadara. :wink:
A buďte rádi,že si můžete nové auto pořídit,kolik lidí by tak rádo čekalo na nový vůz,ale nemají na něho. :-k :wink:
No však je kríza, nestíhajú vyrábať :mrgreen:
To pritlačenie je asi jediná schodná cesta, lebo ak ich človek nepritlačí tak tie voľné autá rozdajú tým čo na nich pritlačia. "Však tento sa tvári že ešte počká tak dám radšej tomu čo chce zrušiť objednávku/rozbiť mi hubu..."

Najväčšia sranda je, že ja už od januára behám, obkukávam a skúšam autá, a nakoniec budem mať neskôr ako kamoš čo už minulý rok povedal že zobere Ceed, v máji si objedná, v júni sa bude voziť. A vyzerá to tak že mu to aj presne tak vyjde a bude ho mať skôr ako ja... ](*,)
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

no neviem ci pritlacenie pomoze.. srotovne sa viaze na konkretnu objednavku (vin cislo) a bol by asi dost problem dat zakaznikovi auto s inym vin cislom... dnes mi volal predajca, ze uz asi prisiel moj accentik, overoval si ci som si objednal to co prislo.. nankoniec zistil ze vraj to je z nejakeho skladu a nie to moje z vyroby takze este musim pockat, ze uz je vraj na ceste... ze mam buduci tyzden zavolat ze by mi mal vediet blizsie povedat nieco k mojej objednavke... tak som zvedavy...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od dav »

Chlapci, to chce vydržet, čekal jsem od 20.2. do 10.9. :oops: a dočkal. :lol: Pozor - nenechte se "ukecat" tak se dočkáte. =D>
Byl - Accent 1.6
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

JOFO píše:no neviem ci pritlacenie pomoze.. srotovne sa viaze na konkretnu objednavku (vin cislo) a bol by asi dost problem dat zakaznikovi auto s inym vin cislom... dnes mi volal predajca, ze uz asi prisiel moj accentik, overoval si ci som si objednal to co prislo.. nankoniec zistil ze vraj to je z nejakeho skladu a nie to moje z vyroby takze este musim pockat, ze uz je vraj na ceste... ze mam buduci tyzden zavolat ze by mi mal vediet blizsie povedat nieco k mojej objednavke... tak som zvedavy...
No dnes tam boli rodičia to vybaviť, tak mi zmenili na vínovo červené s klímou (mal som objednané biele bez klímy), už je v Blave na sklade do týždňa max. dvoch ho mám mať. Samozrejme musím doplatiť rozdiel medzi výbavami (metalíza + klíma 1400€ myslím), ale už nezohľadnil že medzičasom šli ceny o ďalších 1000€ hore takže fajne. Aj mi to vcelku prišlo vhod, v týchto horúčavách som začínal ľutovať že som nezbral aj klímu. Škoda len tej farby, biela sa mi páči viac.
Edit: samozrejme zabudol som napísať že bolo objednané na šrotovné (1. vlna), takže sa to dá len treba chcieť
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

mne zas hovoril ze Dynamic nie su.. ze Active a Elegance maju.. Dynamic mi nevedel povedat kedy budu.. to je hrozne, kazdy predajca si vravi co chce resp co mu asi najviac vyhovuje... tiez som chcel zmenit na Dynamic
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

JOFO píše:mne zas hovoril ze Dynamic nie su.. ze Active a Elegance maju.. Dynamic mi nevedel povedat kedy budu.. to je hrozne, kazdy predajca si vravi co chce resp co mu asi najviac vyhovuje... tiez som chcel zmenit na Dynamic
Ja som pôvodne ani nechcel, ale toto bolo jediné čo mi vedel ponúknuť + ešte jedno vystavené ale diesel ellegance za 12000€...
Ktovie ako to je, možno predajcovia posúvajú len tie čo boli objednané u nich (dakto zruší/zmení objednávku, uvoľní sa auto a miesto toho aby to nahlásili na centrálu ho ponúknu len svojim zákazníkom).
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

kazdy jeden predajca ako tak citam, si robi co chce a prezentuje svoje. absolutne nekoopertivny pristup. kazdy chvilku taha pilku. nikto nevie co,kde, je a co sa deje, ako je toto mozne...?! v terajsej dobe techniky ?! kazdy v predajniach keca co mu pride vhod a tym padom, oblbuju ludi, ktorym davaju uplne zbytocne nadeje a terminy, ktore su nesplnitelne. ](*,)
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

Tak posielam sľúbené fotky ...
Pal_doska.jpg
Pal_doska.jpg (89.86 KiB) Zobrazeno 2674 x
interier.jpg
interier.jpg (125.34 KiB) Zobrazeno 2674 x
sedadlo.jpg
sedadlo.jpg (137.81 KiB) Zobrazeno 732 x
Čierna je dobrá ... :) Nechali mi trochu zadrbaný volant, inak všetko vporiadku.
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

A ešte jedna už neaktuálna z rána ...
exterier.jpg
exterier.jpg (145.09 KiB) Zobrazeno 2674 x


Prepravná značka už asi je na inom aute, moje už má od obeda normálne značky.

Neviem ako inde, ale v KE majú od utorka denne prísun nových accentíkov, majú to tam husté. A s prístupom predajcov som bol spokojný, rozprávali so mnou narovinu.
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

ten faceliftovany accentik vizera fakt o poznanie lepsie... =D>
prevetral som trocha svoje kontakty tak uvidime co mi povie predajca na buduci tyzden... :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Luboss1991 »

ten interier ti zavidim. je to nadhera =D> Jedine co by som bral z exterieru su asi tie svetla :) . nie zeby sa mi tento facelift nepacil ale starsia maska sa mi paci viac . Hlavne nech ti to jazdi bez poruch :hyu:
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

hmm... perfekne. ked to vidim tesim sa ze aj my take dostaneme. inak ten tvoj odraz ako si fotil je skvely :D
fest super interier. cista i30. to sa mi paci ze ho dali z i30. :D/
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“