Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Mexican »

mno na mna ten facelift posobi dost rozporuplno... modre podsvietenie je zaujimave... cisto cierny interier - no neviem, vkus je osobna vec a tak stale davam bod beovemu / sivemu.. bola to dvojkombinacia,... toto je cierne a cierne... svetla su tie iste, odstranene su len bocne odrazky nad ziarovkami (US norma)... ta chromova lista... hmmm.. zas musim povedat ze som cakal nieco viac... napr v style 3 dverovych, tam je skutocne zaujimava

maro2 prajem ti vela stastnych km, najma bez nehod a poruch :hyu:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

no tak mne sa podobne ako mexicanovi moc ten facelift nepozdava. exterier sa takmer nezmenil. bezny clovek, kt. sa v tom nevyzna si dovolim tvrdit, ze ani rozdiel nepozna, pokial auta nebudu stat vedla seba. interier som cakal tiez lepsi. vidno, ze chlapci zacali uz aj tu setrit. :( napriklad chyba ukazovatel teploty chladiacej kvapaliny, znak hyundai na volante je v plaste {ja mam chromovy}, chybaju popisy na zasuvke 12v a na zapalovaci... modremu podsvieteniu tiez nie som nakloneny, najviac sa mi paci zelene a potom je mi to jedno, ci je to cervene, oranzive, zelene, fialove...
su to drobnosti, kt. by mi nevadili pri kupe noveho auta, ale nepacia sa mi tieto zmeny...

maro2: gratulujem ku kupe a kde je to fotene? niekde na podhradovej?
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
julo
Příspěvky: 9
Registrován: 12 říj 2008, 20:32

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od julo »

ten predok je zaujimavý ale čo tak počkať na novú sonatu-i40
Přílohy
yeni_hyundai_sonata_i40_1.jpg
yeni_hyundai_sonata_i40_1.jpg (113.88 KiB) Zobrazeno 2702 x
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

tak to teda isto. odkial $ ? vyzera pekne ale nie pre nas. :-k
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

inac mne sa ten interier paci tak ako na starom accente ci typoch z roku 2008. to ze mu chybaju take blbosti, je abslutne nepodstatna vec. je pravda ze seda ci bezova viac sadla do interieru ako cela cierna, to beriem.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

maro2 píše:Tak posielam sľúbené fotky ...

Čierna je dobrá ... :) Nechali mi trochu zadrbaný volant, inak všetko vporiadku.
poprosil by som ta ci by si mohol urobit jednu fotecku, celej strednej casti od rucnej brzdy az po predny panel ?
rad by som vidiet ako vyzera ten cely stred, od zadnych sedadiel az po predok paky. da sa ? #-o
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Vilda »

Interier se barvou dost podobá starší versi Accenta ( do roku 2006 ) .... myslel jsem, že vnitřek bude celý černý, ale je šedivý. Asi to bude chtít trochu rozbít nějakým dekorem, aby se narušila ta plastovost. Poprosil bych ještě o foto rozsvícené přístrojovky za tmy ... díky.
Jinak velká gratulace k novýmu Accentíkovi a ať slouží bez poruch :D Doufám, že si ho řádně zapil :P jako já !!! Kurva .... jak mě bolela druhej den hlava :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od _miv_ »

ak by som mal vyjadrit moj nazor tak pani mne sa to velmi nepaci z vnutra... mam bezovy interier a ten sa mi paci stokrat viac ako tento cierny. pri kupe som vahal aj nad ebony black a sivym interierom co sa mi tiez pacilo viac ako tento tmavy teda cierny interier. inak co sa tyka tej masky... zda sa mi tam priliz vela toho chromu... take neokrôchane. apropo vo zvolene som videl bordovu verziu a ta mala dokonca aj bocne listy strieborne co povazujem uplne za ohyzd.neviem mozno som zaujaty voci striebornym listickam ale toto fakt sa nehodi na accenta. co zamrzi ze znaky :hyu: na volante a vrsok na salpake a popisy na motore uz nie su chromovane a ani ramik okolo radia uz nie je chromovany. proste chromovane detaily su ok ale cele prvky ako bocne listy v chrome to ee... tot moj nazor 8)
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od DEXTER »

zda sa ze na prednych svetla uz nie je ta strasna oranzova odrazka to zavidim ja by som ju najradsej hned vyrval
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Vilda »

Tak ta maska, je jasná ...hlavně ta chromovaná lišta, tam se snažil výrobce o to, aby byla podobná novým maskám na i30 a ostatních nových modelech. Já bych nechal kritiku, až na sraz, kde si můžeme auťák prohlídnout v reálu, fotky můžou první dojem hodně zkreslit :? Naše Accenty kupovaný vloni, už byly taky očesaný o chrom. doplňky v interieru i v motoru a další věci. Tak jsem měl aspoň o zábavu postaráno ..... místo, abych se doma nudil, tak jsem vylepšoval Ácu .... Maro 2 hlavně, ať to jezdí bez poruch !!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

no zda sa ze moje cakanie sa konci. volal som teraz do predajne a vraveli mi ze v piatok prisiel (udajne ako posledny objednany). uz sa len caka na fakturu. tak som zvedavy kolko este. vravel dnes, zajtra alebo v stredu.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

Ďakujem chlapi.

Našťastie patrím do skupiny, ktorej sa ten minifejslifting páči. :D Nová maska svedčí najviac čiernej farbe, na iných bola asi stará lepšia. Bočné lišty s chrómom majú len verzie Elegance. Interiér som očakával čiernejší, našťastie je trochu svetlejší. Dokonca sa mi pozdáva viac, ako čisto béžový, v ktorom som sedel v predajni. Svokrovci nám chcú silou-mocou kúpiť poťahy na sedadlá, tak interiér trošku zmením. Trochu ma zarazila absencia ukazovateľa teploty chlad. kvapaliny, aspoň je tam výstražná ikonka v prípade, že sa to začne prehrievať. Chróm na volante mi nechýba.

Už mám nabehaných 140km, spotreba podla palubáku mi klesla z 12,3l (v predajni) zatiaľ na 7,4l, zvezenie je veľmi príjemné, accentík je celkom živý. Len kôli krátkemu rázvoru je na hrboľatých cestách taký uskákaný, ale to nevadí.

JoKo> Je to blízko Botanickej záhrady ...

Ďalšie fotky dodám niekedy najbližšie. Oslavu nového miláššška nám narušilo úmrtie v rodine, ale taký je život.
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od kamasutra »

jurmich píše:no zda sa ze moje cakanie sa konci. volal som teraz do predajne a vraveli mi ze v piatok prisiel (udajne ako posledny objednany). uz sa len caka na fakturu. tak som zvedavy kolko este. vravel dnes, zajtra alebo v stredu.
kedy si objednaval a kde ?
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od jurmich »

20.3.2009 - rades michalovce
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

jurmich píše:20.3.2009 - rades michalovce
Vyzerá že to sedí s tým čo vravel predajca, ja som objednával 23.3.2009 a mal mi prísť až v júli-auguste... tak som zmenil objednávku na dostupný kus.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“