Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

JOFO píše:ja som v stvrtok uz stratil nervy a zobral som skladovu i30.. a vidim ze som asi spravil dobre, lebo mi hovoril predajca ze MOZNO koncom juna/zaciatkom jula.. zajtra idem vyplatit fakturu a v stredu by som chcel ist prihlasit...
xwing: je to takto koser? nemal by auto napisat kupujuci? aspon sa mi vidi ze nieco take bolo spominane v suvislosti so srotovnym..
Nemusí, aj v oficiálnom FAQ je napísané že auto môže prihlásiť aj niekto iný, že nebudú skúmať na koho sa napíše. Pôvodne sa plánovala podmienka že šrotovník musí zostať majiteľom aspoň x rokov, ale schválili to už bez toho. Však tých verzií pred schválením bolo strašne veľa, v jednej sa dokonca spomínalo že ak by si dal zošrotovať 10 áut tak si si mohol uplatniť všetkých 10 šrotovných na jedno kupované auto. :shock:
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Reklama
 

JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

dik.. hehe, tak to by som mal auto za polovicnu cenu... doma mi stal este jeden "vrak" 120-tky :)
poobede idem vyplatit nove auticko a snad v stredu prihlasim.. uz sa tesim, konecne budem mobilny :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
1234Marek
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2009, 08:41

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od 1234Marek »

ahojte tak ja som bol minuly tyzden v predajni a tiez mi povedali ze je niekde medzy slovinskom a BA a vraveli tak 3 tyzdne tak len dufam ze uz ho budem mat doma nemozem sa dockat
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od miro263 »

TAkze 24.7 objednany Accent 1,4 16V ELEGANCE. Som zvedavy kedy realne dojde.

:-)
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“