Accent vs Chevrolet Aveo

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

janda: souhlas, interier je u Avea hezci...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

pepan: v lanosu je ten motor, co jsem mel ja...zrejme to byla nepovedena serie, ale ja jsem dolejval olej jak zbesilej a furt to chtelo vic...ale bylo to moje prvni auto a mel jsem ji rad.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od jandaxx »

Indulonu máš :mrgreen:
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od JoKo »

velke rozdiely v crashtestoch nevidim

http://www.safercar.gov/portal/site/saf ... d17898RCRD

http://www.safercar.gov/portal/site/saf ... d17898RCRD

nejake relevantne euro vysledky nie su, pretoze jedine co zverejnuje euroncap je nejaka farebna figurka s minimalnou vypovedacou lehotou a popisom, ze auto nema esp a pripomienkovac {ne}zapnutych pasov a za to mu strhli hviezdicku...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

JoKo: po ESP rapidne stoupa poptavka. I lide, kteri presli z jiz zmeninych favoritu, prekvapive chteli levna auta, ale i s vymozenstmi, jako je ESP: Pripominac pasu ma i nas 6 let starej getz ve vybave holobyt.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od pepan »

a vvvotom to je :mrgreen: . seru na aveo. mám :hyu: a to mě zajímá.nejsem omezenec,ale jenom ten přechod- daewo,chewrolet atd mě stačí
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od JoKo »

Hardcam píše:JoKo: po ESP rapidne stoupa poptavka. I lide, kteri presli z jiz zmeninych favoritu, prekvapive chteli levna auta, ale i s vymozenstmi, jako je ESP: Pripominac pasu ma i nas 6 let starej getz ve vybave holobyt.
asi si to nepochopil. je podla teba normalne, ze auto, kt. obstoji v crashteste, tak mu stiahnu body za to, ze nema bzuciak na nezapnuty pas? alebo ze nema esp? aky to ma vplyv na pasivnu bezpecnost?

konotrlku na nezapnuty pas ma aj 20rokov stare tico... tu ide o tu absurditu pridelovat body za hluposti ako je to v euroncap...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od pepan »

JoKo píše:
Hardcam píše:JoKo: po ESP rapidne stoupa poptavka. I lide, kteri presli z jiz zmeninych favoritu, prekvapive chteli levna auta, ale i s vymozenstmi, jako je ESP: Pripominac pasu ma i nas 6 let starej getz ve vybave holobyt.
asi si to nepochopil. je podla teba normalne, ze auto, kt. obstoji v crashteste, tak mu stiahnu body za to, ze nema bzuciak na nezapnuty pas? alebo ze nema esp? aky to ma vplyv na pasivnu bezpecnost?

konotrlku na nezapnuty pas ma aj 20rokov stare tico... tu ide o tu absurditu pridelovat body za hluposti ako je to v euroncap...
má to vliv na pasívní bezpečnost. už je to standart a prostě ti to připomína,že si ho máš vzít.no to je pasivní bezpečnost taky
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

JoKo: nastavili nejakou hranici...asi na to mame kazdy jiny nazor, ale me bzucak v Sonate tak vadi, ze se opravdu ihned pripoutam a celkem respektuju, ze bod strhli. osobne mi v Elantre chybi jak kontrolka, tak bzucak. To s tim ESP je zrejme tak, ze ho u Avea nenabizi ani v doplnkove vybave? To je sice minus pro Chevroleta jako vyrobce a prodejce, ale strhavat bod dolu je asi fakt blbost.

EDIT: jeste bych chtel dodat, ze u Sopnaty (automat) mi vadi jedna vec. Zastavim, nevypnu motor, odpoutam se a jdu z auta, po chvilce zacnou nezapnute pasy kricet. Nechapu, z jakeho duvodu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od jandaxx »

ESP je super věc. Zrovna jako třeba ABS nebo klimatizace. Mnoho lidí říká, tohle nepotřebuju. Ale jak to vyzkouší a pozná ten přínos, tak už auto bez toho nechtějí.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od pepan »

s tím pásem je to recht.mě to tak sere ,že si ho vezmu. ale je divný že ti to řve ikdyž stojíš :-k
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mně to dělá taky. Zastavím, nevypnu motor, odpoutám se a začne to nesenesitelně pípat.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

jandaxx: mam jednoho kamarada, ktereho nerad vozim. zarpute nesnasi klimatizaci (o Hyundai nemluve)...v nejvetsim paraku stahne auto. Tvrdi, ze by si auto s klimou nikdy nekoupil (jezi v autech do 20tKc)..ve sluzebni Octavii ji mel a skutecne ji nepouzival. A jeste mi to pripomelo pripad jednoho pana, ktery mel klimatizaci vsude, prakticky v kazde mistnosti a v kazdem aute. jednou na nej dolehly deprese, dnes ji nema nikde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od Hardcam »

Zdenek: nabidly nam, ze to lze vypnout nebo upravit (ted nevim). Ale my uz jsme tam s tim nejeli a servisujeme uz v neautorizovanem.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit nový Accent nebo Chevrolet Aveo

Příspěvek od JoKo »

pepan píše: má to vliv na pasívní bezpečnost. už je to standart a prostě ti to připomína,že si ho máš vzít.no to je pasivní bezpečnost taky
ma to vyznam 0 cela 0. poznam ludi, co si tam strcia ten hacik od pasu a jazdia nadalej bez priputania, popripade natiahnu ten paz odzadu.
Hardcam píše:JoKo: nastavili nejakou hranici...asi na to mame kazdy jiny nazor, ale me bzucak v Sonate tak vadi, ze se opravdu ihned pripoutam a celkem respektuju, ze bod strhli. osobne mi v Elantre chybi jak kontrolka, tak bzucak. To s tim ESP je zrejme tak, ze ho u Avea nenabizi ani v doplnkove vybave? To je sice minus pro Chevroleta jako vyrobce a prodejce, ale strhavat bod dolu je asi fakt blbost.

EDIT: jeste bych chtel dodat, ze u Sopnaty (automat) mi vadi jedna vec. Zastavim, nevypnu motor, odpoutam se a jdu z auta, po chvilce zacnou nezapnute pasy kricet. Nechapu, z jakeho duvodu.
no cele testovanie euroncap je podla mna nic hovoriace. strhavat body/hviezdy za chybajuce esp je podla mna blbost. ja si vzdy predstavujem, ze je to test pasivnej bezpecnosti a nie aktivnej. a ak to ma byt aj aktivnej, tak preco nezarataju do toho testu aj test brzd a ovladatelnost auta? a mozu k tomu pridat aj vyhlad z auta, vykon motora a podobne veci...
jandaxx píše:ESP je super věc. Zrovna jako třeba ABS nebo klimatizace. Mnoho lidí říká, tohle nepotřebuju. Ale jak to vyzkouší a pozná ten přínos, tak už auto bez toho nechtějí.
suhlasim, esp je vynikajuca vec, ale ako som vyssie spominal - podla mna to nema moc spolocneho s pasivnou bezpecnostou.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“