Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od cert »

miro263 píše:Dufam, ze to nebude OT.

V servisnej knizke od mojho accenta rv.2009 MY2010 som sa docital ze zaruka na karoseriu proti prehrdzaveniu je 10rokov pre Accent od MY2008.

Zmenili nieco v ochrane proti korozii??? Or ??

tnx
Zajímavé, nemohl bys tu pasáž, kde se uvádí záruka na kastli oskenovat a dát jí sem na forum? THX
Vzhledem jak to v automobilkách chodí, tak usuzuju, že by měli mít 10 let i Accenty z konce roku 2007 (tj. model 2008).
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od miro263 »

cert píše: Zajímavé, nemohl bys tu pasáž, kde se uvádí záruka na kastli oskenovat a dát jí sem na forum? THX
Vzhledem jak to v automobilkách chodí, tak usuzuju, že by měli mít 10 let i Accenty z konce roku 2007 (tj. model 2008).
Mohol.

Este sa tam pise, teda na zaciatku servisnej knizky, ze: Dovozca pre SR je Hyundai Motor CZECH s.r.o, takze to zjavne plati aj pre CR
Přílohy
Rozsirena zaruka na prehrdzavienie od MY2008
Rozsirena zaruka na prehrdzavienie od MY2008
prehrdzavenie.JPG (149.71 KiB) Zobrazeno 436 x
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ty jo.
Tohle já v servisce vůbec nemám....mohl bych případně reklamovat prorezavění karoserie i když to tam nemám??? Auto mám r.v. 2008
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od miro263 »

Na stranke hyundai.cz sa pise:
Záruční doba na díly karoserie je rozšířena na 10 let od data koupě vozidla bez omezení počtu ujetých kilometrů, za podmínek, které jsou uvedeny v kapitole garanční knížky Hyundai.
zdroj:
http://www.hyundai.cz/prodej-sluzby/zaruky.php

na stranke hyundai.sk sa pise:
Záruka na diely karosérie je rozšírená na 6 alebo 10 rokov (podľa modelu) od dátumu kúpy alebo prvého použitia vozidla bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov za podmienok uvedených v garančnej knižke Hyundai.
zdroj: http://www.hyundai.sk/predaj-sluzby/zaruky.php

Ale ci to plati aj na na vozidla vyrobene 2006-2008 ???? No mozno by to stalo zato im napisat.
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od dav »

To ho budete mít tak dlouho??? :shock:
Naposledy upravil(a) dav dne 19 srp 2009, 09:27, celkem upraveno 1 x.
Byl - Accent 1.6
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od zelokvet »

ja som kupil 6/2009. predajkyna v PO bola sokovana, ked som povedal ze 10 r. ona, ze plati iba 6 r. ja nato, ze co je v knizke to plati a nie kto co si mysli a povie. a mimochodom, cital si niekto podmienky uznania reklamacie karoserie?
zaruka (10 r.) sa nevztahuje na hrdzu, ale na prehrdzavenie. ked sa nieco objavi, ste povinni to dat opravit, ak nedate, nebude reklamacia uznana a povinne su kazdorocne prehliadky karoserie... Priklad: urobi sa vam bublinka na laku, musite ju dat pri prehliadke opravit. a ked do roka, sa tam objavi diera (prehrdzavenie) az vtedy vam to urobia v ramci zaruky. ja som si myslel, ze akukolvek vadu v pribehu 10 r. na karoserii mi oni opravia v ramci zaruky, ale oni opravuju az prehrdzavenie - dieru zadarmo...
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Mexican »

v serviske k 2007 Accentu stoji ze zaruka na lak je 3 roky, na pohonne ustrojenstvo 3 roky, na kastlu 6 rokov.. teda od 2008 to zmenili na 10.. to uz ale Accent bude stat 3x v AAA :o
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od dav »

Mexican píše:v serviske k 2007 Accentu stoji ze zaruka na lak je 3 roky, na pohonne ustrojenstvo 3 roky, na kastlu 6 rokov.. teda od 2008 to zmenili na 10.. to uz ale Accent bude stat 3x v AAA :o
Jasně, co máš napsáno v servisce, nebo dodatek ke kupní smlouvě :-k a po těch pár letech??? [-X
Byl - Accent 1.6
Vlčák
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2010, 14:58

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Vlčák »

Zdravím všechny majitele vozidel Hyundai Accent. I já jsem se zařadil koncem ledna tohoto roku do vaší řady. Musím říci, že mé dojmy z koupě tohoto vozu jsou smíšené. Nevím, jestli mám mít radost nebo brečet :cry: . Autíčko je to hezké, také jsem si ho pečlivě vybíral. Ovšem dostaly mě ty zadní bubnové brzdy. V podstatě se jedná o stejný problém, jako tady rozebírali slovenští kolegové před půl rokem. Když jsem auto objednával, nebyla nikde žádná zmíňka o bubnových brzdách, prodejce jsem se extra ptal, zda má Accent vzadu kotoučové brzdy a ujistil mi, že ano. Výsledkem je samozřejmě opak. Možná, že při běžném provozu člověk nic nepozná, ale estetický vzhled po nasazení litých disků je úplně jiný. Kromě zmíněných bubnů auto samozřejmě nemá v palubním počítači měření venkovní teploty, bylo mi dodáno s horším rádiem, než bylo uvedeno v nabídce apod. To bych jen opakoval již zde zmíněné problémy. Napsal jsem stížnost dovozci do Prahy, ale bylo mě odpovězeno, že vše je v pořádku. Prostě automobilky mají dobře postavené smlouvy, tak že si mohou dělat se zákazníky, co chtějí. I pře s to se cítím oklamán. Kromě toho, že mi nebylo dodáno to, co jsem si objednal, budu mít možná na této webové stránce jedno prvenství a tím je dodací lhůta, která činí asi bez pěti dnů 7 měsíců. Ze strany dovozce je opět vše v nejlepším pořádku, protože jsem auto převzal a tím jsem spečetil, že s ní souhlasím. Dá se říci, že automobilka na mě použila obě právní kličky, které jí smlouvy umožňují - překročení dodací lhůty, změnu technické specifikace a k tomu mi bylo odpovězeno, že považovat takové jednání za neférové je nesmysl. Chtěl bych tímto varovat potenciální kupce i jiných modelů, aby si dali pozor na tyto obchodní triky automobilky Hyundai. Během zatraceně dlouhé dodací lhůty se toho může hodně změnit a může vám být dodáno něco jiného, než očekáváte.
Snad jsem si to zlé už vybral a auto mi bude dobře sloužit.
Ještě bych se chtěl zeptat, je tu někdo z Čech, kdo objednával Accenta během loňského roku a má podobné zkušenosti?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Hardcam »

Snad bys nebrecel kvuli jinemu radiu, venkovni teplote a bubnovym brzdam? :roll:
To by zde jini se svymi problemy museli spachat sebevrazdu.
Apropo - radio si muzes koupit jake chces a venkovni teplomer lze dodelat. Je sice smutne, ze Te prodejce udajne oklamal (podstatne je, cos podepsal), ale na druhou stranu bud rad, ze auto - alespon zatim - jezdi a nema poruchy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Martun »

Tak tě vítáme mezi námi :-) No je fakt, že nynější Áca je drobet oholen oproti starší výrobě... Holt jejich úspory se projevily i tady... Je fakt že jsem na nějakém letáku od automobilky (ne Hyundai) četl, že si dovozce vyhrazuje právo změny ve výbavě bez předešlého upozornění takže to se zřejmě schová do této formulky... Je to blbý, auto jsi objednával za jiných, tobě známých podmínek a než ti ho borci vyroběj tak se na autě změní kupa věcí se kterejma zřejmě nesouhlasíš nebo ti nevyhovuje... Tím žes podepsal stím nic nenaděláš...
Snad budeš i tak spokojen!
Osobně by mě teda zajímalo co na tom ty hočimini dělali tak dlouho...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Vilda »

Tak vítej v klubu Vlčáku :D ( docela dobrej nick )
a víš ty co, nezoufej a raduj se z novýho auta .... stejně s tím nic nenaděláš, prostě je to tak. Taky jsme tady tenhle problém řešili a trápili se, že máme již ořezanou verzi ... a dneska na to kašlu, co jsem mohl, to jsem si dodělal sám a ještě mě pár věcí čeká. Aspoň si mám s čím hrát a co vylepšovat. Co se týká zadních bubnů, tak jsem viděl imitaci zadního kotouče, je to s chrom. plechu ... dává se to mezi buben a elektron. Má to tady jeden mladík na BMW a nevypadá to špatně, na první pohled ani nepoznáš, že nemáš vzadu kotouče ... dává se to hlavně do liťáků .. http://www.skveleceny.cz/Filson/Imitace ... g9370.html.
Tak ještě jednou gratulka k novýmu Ácovi a ať Ti jezdí bez poruch .... 8) to je to hlavní !!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Martun »

Vilda
Pěknej podvod.. :-D
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Vilda »

Martun píše:Vilda
Pěknej podvod.. :-D
To je no :D ale když máš brzdovej buben natřenej na černo, tak za tou imitací kotouče skoro není vidět .... ale je to takový šidítko :P
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Renovacio
Příspěvky: 5
Registrován: 12 kvě 2010, 11:32
Bydliště: Poprad

Re: Upravy na MY 2009-bubnove za kotuce, chybajuci teplomer atd

Příspěvek od Renovacio »

Nuž som majiteľom Accenta len tri dni, ale v tých brzdách moc problém nevidím. Predtým som jazdil na firemnej Thalii a Fabii a tieto autíčka aj s ABS brzdili podľa mňa horšie aj ked tri dni sú len tri dni. :roll: A s autíčka som nadšený. Za ten peniaz je to hodne veľa muziky ... Môj názor, a teplomer sa dorobiť dá ako tu už chalani spomínali. Dokonca predajca mi povedal, že ked pôjdem na prvú garančku takže by už mal mať aj Hyundai nejaké tie oficial doplnky takže to môžme nechať dorobiť. Snaď chalan nekecal... :) :hyu:
__________________________________________
Hyundai Accent - 1,4 16V - Comfort - Gold Beige
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“